AVON
  |     |     |    KONSULTANTAMS 


Konsultanto veikla


1. Nuo ko pradėti?


Skirkite AVON veiklai tiek laiko, kiek norite

 

Nesvarbu, ar jūs tik pradedate dirbti, grįžtate po vaiko priežiūros atostogų ar tiesiog norite būti pats sau viršininkas, tapkite AVON konsultantu, ir prieš jus atsivers neribotos galimybės. Net jei niekuomet iki šiol nesate pardavęs jokio daikto, su AVON tikrai sugebėsite. Kadangi mes esame vieni iš lyderių senėjimą lėtinančių priemonių, dekoratyviosios kosmetikos ir aromatų srityse, parduoti AVON gaminių tikrai nebus sunku. AVON – kelias į sėkmę, kurį išbandė milijonai skirtingo amžiaus, kultūrų ir pasaulėžiūrų konsultantų visame pasaulyje.

 

5 milijonai AVON konsultantų visame pasaulyje mėgaujasi šiomis privilegijomis – prisijunk prie jų:

 

 • Pradėkite savo verslą be pradinio kapitalo.
 • Pasirinkite patogiausią veiklos grafiką – būkite namuose, kai vaikai grįžta iš mokyklos, arba paskirkite verslui visą darbo dieną – rinktis jums.
 • Nepaprastas atlygio ir tobulėjimo potencialas – parduokite ir dalinkitės AVON suteikiama galimybe su jūsų rekomenduotais konsultantais – sulauksite puikaus finansinio atlygio.
 • Puikios galimybės tik su AVON – naudokitės patraukliomis nuolaidomis, mokymais, skatinimo programomis ir kt.


2. Kokios bus mano pajamos?

Jūs kuriate taisykles – jūs džiaugiatės pelnu!

Kai dirbate kitiems, jie nusprendžia, kokį jums mokės atlyginimą, kiek valandų jums teks dirbti ir netgi kokias karjeros galimybes jūs turėsite. O kai imatės savo verslo kartu su AVON, jūsų finansinei ir asmeninei sėkmei nelieka ribų! Jūsų potencialas priklauso nuo jūsų tikslų ir užsispyrimo. Galite užsiimti veikla tik 20 valandų per savaitę ir tikriausiai jūsų pajamos bus didesnės nei kitur, dirbant nepilną darbo dieną. Arba galite startuoti greičiau ir iš karto tapti Pardavimo lyderiu: dalinkitės AVON siūlomomis galimybėmis su kitais, ir jų sėkmė virs jūsų pelnu. Be puikios galimybės užsidirbti, sulauksite ir pasitenkinimo, galėdami padėti kitiems pasikeisti ir planuoti savo gyvenimą. Galite jungtis prie Pardavimo lyderių Žvaigždžių klubo komandos – kai kurie jų gauna ženklias sumas, laimi keliones ir mėgaujasi kompanijos pripažinimu – su AVON jūsų svajonės taps realybe.*

Lengva parduoti, nes tai – AVON!

Kadangi AVON yra didžiausia pasaulyje tiesioginės prekybos kompanija, nesunku suprasti, kodėl milijonai žmonių, tokių kaip jūs, mėgaujasi galėdami būti savo pačių viršininkais. Taip yra dėl to, kad parduoti AVON gaminius yra lengviau nei bet kokius kitus gaminius – AVON jau daugiau nei 120 metų yra tarp lyderių. Tarp AVON gaminių rasite nemažai vienų populiariausių kosmetikos linijų pasaulyje, tokių kaip „AVON Color“, „Anew“, „Skin-So-Soft“, „AVON Solutions“, „Advance Techniques“ ir kt. Šios AVON linijos ir toliau nustato gaminių atnaujinimo ir sėkmingo pardavimo standartus visame pasaulyje, leidžia kompanijai išlikti viena grožio industrijos lyderių, vystyti naujas technologijas ir išlaikyti klientų lojalumą.

Pradėkite uždirbti daugiau! Užpildykite šią nesudėtingą anketą, ir mes netrukus su jumis susisieksime.

 

*Individualus atlygis gali skirtis.


3. AVON veda į sėkmę.

Jūsų verslas – mūsų palaikymas

 

Dirbdamas su mumis, galėsite tiesiogiai naudotis laiko patikrintomis marketingo ir pardavimo priemonėmis, specialiomis gaminių pasiūlomis ir nuolatine Pardavimų lyderio ar zonos vadybininko pagalba. Netrukus suprasite, kodėl daugiau nei 5 milijonai žmonių visame pasaulyje mėgaujasi finansine sėkme ir asmeniniu tobulėjimu būdami AVON konsultantais. 

 

3 paprasti žingsniai sėkmės link: Parduok – Pasidalink patirtimi – Parodyk

 

Tapę konsultantu, gausite specialų literatūros rinkinį, kuris padės suprasti AVON vietą pasaulinėje rinkoje ir susigaudyti naujame versle. Netrukus atrasite, kad pardavinėti AVON gaminius paprasta, smagu ir malonu, nes mes jau daugiau nei 120 metų užimame pirmaujančias pozicijas pasaulinėje rinkoje.

 

Tiesiogiai ar internetu užsitikrinkite sėkmę AVON teikiamomis privilegijomis:

 

 • Visuomet prieinama literatūra marketingo, pardavimų ir asmeninio tobulėjimo srityse – suteikite savo gyvenimui ir verslui energijos.
 • Skatinimas, atlygis ir pripažinimas – maudykitės sėkmės spinduliuose: nuo dovanų iki apmokėtų atostogų ir apdovanojimų.
 • Puikios naujos kampanijos kas trys savaitės – išlaikykite klientų susidomėjimą nuolat atnaujinamais katalogais.
 • Greito starto galimybė – pagreitinkite ir padidinkite savo finansinę sėkmę rekomenduodami ir mokydami naujus konsultantus.


4.
 AVON – didžiausia tiesioginės prekybos kompanija

Junkitės prie pasaulinio grožio industrijos lyderio.

 

AVON konsultantai – žmonės iš įvairių pasaulio kampelių, turintys įvairią pasaulėžiūrą. Priežastys, paskatinusios juos tapti AVON konsultantais, buvo labai skirtingos, tačiau visus juos vedė vienas tikslas: būti atsakingiems už savo gyvenimą ir susikurti galimybę papildomam atlygiui gauti. Jūs galite būti pats sau viršininkas ir pats susidaryti veiklos grafiką – AVON – kompanija moterims – suteiks jums visa tai!

 

Atstovauti AVON – unikali galimybė, nes AVON – unikali kompanija!

 

 • AVON pirmauja pasaulyje senėjimą lėtinančių gaminių, aromatų ir makiažo priemonių srityse, kompanijos metiniai pardavimai viršija 8 milijardus dolerių, ji nuolat patenka į pirmaujančių kompanijų sąrašą, pateikiamą žurnale „Fortune“, ir figūruoja didžiausiose pasaulio fondų biržose.
 • Daugiau nei 5 milijonai konsultantų visame pasaulyje – daugiau nei 100 šalių suteikia konsultantams paprastą ir išbandytą kelią finansinės sėkmės link.
 • Naujausios marketingo ir pardavimo priemonės – nuo asmeninio pokalbio iki elektroninių bendravimo priemonių – kelias į sėkmę su AVON tikrai paprastas.
 • AVON Pasaulinis tyrimų ir vystymo centras – pagrindinis kompanijos pasiryžimo išlikti tarp grožio industrijos lyderių garantas.

 

AVON – tiesioginės prekybos lyderis nuo 1886 m.

 

AVON savo veiklą pradėjo 1886 metais kaip California Perfume Company, kurios įkūrėjas, David McConnell, suprato, kad kosmetikos priemonių pristatymas tiesiai klientams – daugiausia moterims –  į namus buvo žymiai efektyvesnis nei kiti pardavimo būdai. Jo pirmoji „konsultantė“, tuomet vadinta „paprastąja agente“, buvo ponia Florence Albee iš Winčesterio, Njuhempšyro, kuri keliavo traukiniu, arkliais ir pėsčiomis, norėdama parduoti AVON gaminių ir pritraukti daugiau „agentų“.  Tokia buvo AVON žygio, stengiantis suteikti moterims daugiau finansinių ir profesinių galimybių, pradžia – tik po 34 metų JAV moterims buvo suteikta teisė balsuoti!  Šiandien AVON ir toliau siekia viso pasaulio moterims suteikti ekonominių galimybių.

 

AVON – viena žymiausių pasaulyje grožio industrijos atstovių

 

Nuo lyderio pozicijų neužleidžiančių gaminių, skirtų kovai su senėjimu, iki pagal naujausias technologijas sukurtų makiažo priemonių – AVON nuolat ieško naujausių technologijų, siekia naujovių dizaino, marketingo ir pardavimo srityse. Tarp AVON gaminių rasite nemažai vienų populiariausių kosmetikos linijų pasaulyje, tokių kaip „AVON Color“, „Anew“, „Skin-So-Soft“, „AVON Solutions“, „Advance Techniques“ ir kt.

 

AVON – kompanija moterims

AVON yra atsidavusi įvairių kultūrų ir amžiaus grupių moterims – ne tik kaip klientams ir konsultantams, bet ir kaip žmonėms. Mes stengiamės padėti moterims ir toms bendruomenėms, kuriose jos gyvena ir dirba, padėdami sukurti jų ekonominę gerovę, užtikrinti sveikatą ir saugumą. Nuo 1955 metų, kai buvo įkurtas AVON fondas, daugiau nei 500 milijonų dolerių buvo paaukota visame pasaulyje, kad būtų sprendžiamos krūties vėžio, smurto namuose ir kitos problemos, susijusios su moterimis ir jų šeimomis. AVON yra viena iš didžiausių kovos su krūties vėžiu rėmėja, skatinanti ligos žinomumą ir tyrimus. 

 

Pakeiskite gyvenimą kartu su didžiausia tiesioginės prekybos kompanija pasaulyje!  Užpildykite šią nesudėtingą anketą, ir mes netrukus su jumis susisieksime.