Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos bet kada galite atšaukti savo naršyklės nustatymuose. Naudodamiesi mūsų tinklalapiu, sutinkate su slapukų naudojimu. Sužinoti daugiau
Sutinku
Uždaryti
Pasikeitė AVON katalogas, bet prekių krepšelis nepasikeitė
Jūs pakeitėte kampaniją ir prekių krepšelis buvo atnaujintas.

Emocijas sužadinantys aromatai

Nuostaba, susižavėjimas, smalsumas, pasitenkinimas, prisiminimai, migrena, ramybė, potraukis ir netolerancija, pagunda ir pasibjaurėjimas. Visas šias emocijas sukelia kvapai, kurie gali tobulai mus atspindėti arba visiškai mums netikti. O ar Jūs jau atradote aromatą, kuris geriausiai tinka Jums?

Kvapas mums perduoda informaciją. Smegenyse užregistruotas kito žmogaus kūno kvapas gali išduoti amžių, lytį ir net tam tikrus būdo bruožus. Vadovaudamiesi savo uosle, kartais galime nuspręsti, ar žmogus yra susijaudinęs, pajusti, kad jis kažkur skuba ir net nustatyti, ar sako tiesą. Kvapas išduoda emocijas - tai sudėtingas junginys, veikiamas mūsų gyvenimo būdo, lyties, amžiaus, mitybos ir... kvepalų.

Dar gilioje senovėje uoslė vedė žmones prie maisto ir seksualinio partnerio bei saugojo nuo pavojaus. Dėl šios priežasties kvapas dažnai tituluojamas svarbiausiu gyvenimo pojūčiu. Žmogus vidutiniškai atpažįsta apie 10 tūkstančių skirtingų kvapų, o savo vietą ilgalaikėje atmintyje atradę kvapai gali sukelti stiprias emocijas, sužadinti vaikystės ar atostogų prisiminimus. Šį faktą puikiai atspindi paprastas klausimas – ką Jums primena cinamono kvapas? Apie jį pagalvojus, Jūsų mintyse greičiausiai pakvipo Kalėdomis.

Kiekvieno žmogaus kvapas unikalus, visai kaip pirštų antspaudai. Labiausiai jis jaučiamas pavasarį. Būtent dėl to šis metų laikas siejamas su šiltų jausmų pradžia, meile – žmonės vienas prie kito pasąmoningai linksta vedami kūno kvapo. Ne veltui sakoma, jog partnerio kūno kvapas pažadina jausmus ir priverčia širdį plakti greičiau. Nors kito žmogaus išvaizda į akis krinta pirmiausiai, šiltiems jausmams užsimegzti padeda ir unikalus mūsų kūno kvapas. Feromonas – žmogaus kūno kvapą reguliuojantis cheminis junginys, galintis sužadinti priešingos lyties potraukį. Tačiau čia didelę įtaką turi ir kvepalai: žinoma, jog feromono poveikį dar labiau sustiprina tinkamai parinktas aromatas.

Dar antikos laikais tam tikri aliejai ir žolelės buvo naudojami kaip fizinį potraukį stiprinantys afrodiziakai. Jie buvo naudojami gaminant kvepalus, vonios eliksyrus ir masažui skirtus losjonus. Gintaras, pačiulis, muskusas, kardamonas, žvaigždinis anyžius, vetiverija, dobilas, santalas ir rožių aliejus – tik keletas aromatų, galinčių išlaisvinti nevaldomą geidulį. Panašų poveikį turi ir kai kurie prieskoniai – imbieras, cinamonas, kardamonas ir vanilė (šis aromatas stipriausiai veikia vyrus).

Jūsų mėgstamas aromatas ant kūno išliks ilgiausiai, jeigu naudosite kelis juo praturtintus gaminius, pavyzdžiui, kūno losjoną, dezodorantą ir kvepalus. Pastaruosius patartina naudoti tam tikrose kūno vietose – kaklo srityje, riešų vidinėse pusėse ir už ausų. Šiose zonose aiškiausiai jaučiamas pulsas – jos išskiria daugiau šilumos ir geriausiai atskleidžia kvepalų aromatą, jis išlieka ilgiau.

{{LoadedProducts[productId].Name}}
{{::LoadedProducts[productId].Name}}
{{::LoadedProducts[productId].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[productId].SalePrice | currency)}}

No Longer Available

Available Soon

{{LoadedProducts[20769].Name}}
{{::LoadedProducts[20769].Name}}
{{::LoadedProducts[20769].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[20769].SalePrice | currency)}}

No Longer Available

Available Soon

{{LoadedProducts[20770].Name}}
{{::LoadedProducts[20770].Name}}
{{::LoadedProducts[20770].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[20770].SalePrice | currency)}}

No Longer Available

Available Soon

{{LoadedProducts[20774].Name}}
{{::LoadedProducts[20774].Name}}
{{::LoadedProducts[20774].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[20774].SalePrice | currency)}}

No Longer Available

Available Soon

{{LoadedProducts[20771].Name}}
{{::LoadedProducts[20771].Name}}
{{::LoadedProducts[20771].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[20771].SalePrice | currency)}}

No Longer Available

Available Soon

{{LoadedProducts[20775].Name}}
{{::LoadedProducts[20775].Name}}
{{::LoadedProducts[20775].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[20775].SalePrice | currency)}}

No Longer Available

Available Soon

Pasidalinkite su savo draugais

Kiti straipsniai

{{::article.Title}}
{{::article.Title}}

{{UI.LoadingMessage}}
[View|Representative_Attach_Not_Available]