Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos bet kada galite atšaukti savo naršyklės nustatymuose. Naudodamiesi mūsų tinklalapiu, sutinkate su slapukų naudojimu. Sužinoti daugiau
Sutinku
Uždaryti
Pasikeitė AVON katalogas, bet prekių krepšelis nepasikeitė
Jūs pakeitėte kampaniją ir prekių krepšelis buvo atnaujintas.

Išreikšk savo daugialypę ir spalvingą asmenybę su pirmaisiais dvigubais kvepalais "EVE DUET"!

Holivudo aktorė Eva Mendes kartu su AVON pristato naujus, unikalius kvepalus, kurie leidžia kurti intriguojančias kompozicijas tapusavyje derinant žaižaruojantį gėlių - vaisių aromatą iš vienos buteliuko pusės, ir patrauklų ir aistringą medžio - gėlių aromatą iš kitos.

Jei kasdienės dilemos stovint prieš drabužių spintą atspindi nuolat kintančią mūsų nuotaiką, kodėl to negalėtų padaryti ir kvepalai? Vienas aromatas tiesiog nėra pajėgus atspindėti daugybės gražių, intriguojančių ir nuolat besikeičiančių moters asmenybės atspalvių. AVON ryžtasi pabrėžti šiuolaikinės moters daugialypiškumą ir pristato dvipusius kvepalus moterims "EVE Duet". Du aromatai sukurti taip, kad derėtų tarpusavyje ir juos derinant skiringomis proporcijomis kas kart būtų sukuriamas vis naujas kvapas. Nuo žaižaruojančio gėlių-vaisių kategorijos kvapo iki jausmingo ir prikaustančio vaisių - medienos aromato. "EVE Duet" - tai kelionė, kurios metu eksperimentuodama moteris gali pabrėžti savo kontrastus ir įpatingą asmenybę.

Būtent dėl šio aromato teikiamų daugialypiškumo galimybių " EVE Duet" veidu AVON pasirinko aktorę Evą Mendes. Eva - talentinga ir nepaprastai graži daugybę skirtingų vaidmenų gyvenime ir kine atliekanti šiuolaikinė moteris. Ji - ne tik aktorė, bet ir dviejų vaikų mama, sėkminga dizainerė, verslininkė. Aplinkinius Eva džiugina savo šmaikčia, drąsia ir žaižaruojančia asmenybe.

{{LoadedProducts[productId].Name}}
{{::LoadedProducts[productId].Name}}
{{::LoadedProducts[productId].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[productId].SalePrice | currency)}}

No Longer Available

Available Soon

{{LoadedProducts[43136].Name}}
{{::LoadedProducts[43136].Name}}
{{::LoadedProducts[43136].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[43136].SalePrice | currency)}}

No Longer Available

Available Soon

{{LoadedProducts[43130].Name}}
{{::LoadedProducts[43130].Name}}
{{::LoadedProducts[43130].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[43130].SalePrice | currency)}}

No Longer Available

Available Soon

{{LoadedProducts[43144].Name}}
{{::LoadedProducts[43144].Name}}
{{::LoadedProducts[43144].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[43144].SalePrice | currency)}}

No Longer Available

Available Soon

{{LoadedProducts[46010].Name}}
{{::LoadedProducts[46010].Name}}
{{::LoadedProducts[46010].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[46010].SalePrice | currency)}}

No Longer Available

Available Soon


"Man garbė dirbti kartu su kompanija, kuri supranta ir gerbia moteris jau daugybę metų. Man patinka kurti ir eksperimentuoti su skirtingais įvaizdžiais, kurie atspindi besikeičiančią mano nuotaiką. Drabužiai ir makiažas tarnauja tam, kad padėtų mums laisvai reikšti save. Itin džiugu žinoti, kad nuo šiol tai padaryti gali ir kvepalai. Kvapai mano gyvenime atlieka reikšmingą vaidmenį. Man patinka išbandyti vis naujas jų kombinacijas" - sako Eva.

"Mes nepaprastai džiaugiamės, kad Eva sutiko tapti naujųjų kvepalų "EVE Duet" veidu, nes ji įkūnyja viską, kuo tiki AVON. Mes didžiuojamės, kad tokia talentinga ir įkvepianti moteris atstovauja inovatyviausią mūsų spendimą parfumerijos srityje." - sako Rebecca Pollard, "EVE" prekės ženklo vadovė.

"EVE Duet" - tai bendras AVON ir pasaulinio garso parfumerio Jean-Marc Chaillon kūrinys. Abu kvapai tapusavyje kuria harmoniją ir ant odos bei drabužių išlieka itin ilgai. Kitaip ir negali būti, nes juos vienija ta pati širdies nata. Tai - egzotiškoji Amazonės vandens lelija, kuri žydi vos tris dienas per metus. Savo žydėjimo ciklo metu, vos per 3 dienas ši lelija visiškai pakeičia savo spalvą ir kvapą, todėl ji puikiausiai įkūnyja dinamišką ir charizmatišką šiuolaikinę moterį.

"Darbas su AVON, šios kompanijos įsišaknijusi pagarba klientėms bei nuolatinės pastangos jas suprasti ir atstovauti leido mums kartu sukurti tai, kas yra unikalu ir nepaneigiamai gražu", pabrėžia Jean-Marc Chaillon.

 

DŽIAUGSMO IŠRAIŠKA Gėlių-vaisių kategorija. Įkvepiantis. Nerūpestingas. Spindintis.

Viršutinės natos: Saulėsnubučiuotas mandarinas ir sprogstantys vyšnios žiedai. Švelni juodųjų serbentų pumpurų nata prideda pakilumo.

Vidurinės natos: Šių kvepalų širdis - Amazonės vandens lelija, skinta aušroje, jazminų aliejus, persikų žiedai - gėlių esencija, kuri skleidžiasi visu grožiu.

Pagrindo natos: Auksinio gintaro šiluma kuri kuria elegantišką švytėjimą, šviesimediena ir jausmingas muskusas - įkvepiantys ingredientai.

 

GUNDYMO KERAI Medienos-gėlių kategorija. Užburiantis. Gundantis. Pavergiantis.

Viršutinės natos: saldžios bergamotės ir laukinės slyvos duetas. Aštresnį, provokuojantį prieskonį suteikia rausvasis pipiras.

Vidurinės natos: besileidžiant saulei skinta Amazonės vandens lelija, kuri nenugalimai vilioja. Jos aromatą subtiliai gaubia naktinių jazminų žiedų ir raudonosios rožės natos. Šis derinys žadina paslaptingą aistrą.

Pagrindo natos: skleidžiantis aromatui, juntamas karamelės, pačiulo esencijos ir kakavmedžio kvapas. Derinkite šiuos aromatus tarpusavyje įvairiomis proporcijomis arba naudokite atskirai. Kasdien sukurkite kažką nauja.

Pasidalinkite su savo draugais

Kiti straipsniai

{{::article.Title}}
{{::article.Title}}

{{UI.LoadingMessage}}
[View|Representative_Attach_Not_Available]