Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos bet kada galite atšaukti savo naršyklės nustatymuose. Naudodamiesi mūsų tinklalapiu, sutinkate su slapukų naudojimu. Sužinoti daugiau
Sutinku
Uždaryti
Pasikeitė AVON katalogas, bet prekių krepšelis nepasikeitė
Jūs pakeitėte kampaniją ir prekių krepšelis buvo atnaujintas.

10 patarimų odos priežiūrai žiemą

Pagaliau atėjo žiema - skambančių varpelių, svajingai iš dangaus krintančių snaigių ir džiaugsmo metas! Vis dėlto, žiemiškas šaltukas ne tik rausvai nudažo skruostus, bet ir gali išsausinti veido, rankų bei pėdų odą. Pasinaudokite mūsų patarimais ir džiaukitės sveikai atrodančia, sudrėkinta ir stangria oda net ir per didžiausius šalčius!

Drėkinkite kūną iš vidaus, gerdama daug vandens. Vasarą natūralu gerti daug vandens, tačiau atšalus orams šis įprotis dažnai pamirštamas, nors ir netampa mažiau svarbus. Eidama iš namų, nepamirškite į rankinę įsidėti geriamo vandens buteliuko, o jeigu lauke itin šalta – nešiokitės termosą su karšta arbata, kuri taip pat padės numalšinti jūsų odos troškulį.

 

Suskilinėjusios lūpos – tikras košmaras. Eidamos iš namų įsidėkite į rankinę lūpų balzamą ir reguliariai tepkite juo lūpas. Naudokite balzamą su natūraliais aliejais, kurie patikimai apsaugos lūpas nuo šalčio. Jeigu lūpos išsausėjo ir neturite lūpų balzamo, nedrėkinkite jų seilėmis – taip tik pabloginsite situaciją.

 

 

Rinkitės ne želinės, o kreminės konsistencijos makiažo valiklį. Atšalus orams, padidėja odos jautrumas, tad želinės konsistencijos valiklis gali būti per šiurkštus bei dar labiau ją išsausinti ar net sudirginti. Kreminės konsistencijos valikliu lengvai pašalinsite makiažą, neatimdamos drėgmės iš savo odos.

 

Nuo žiemos šalčių labiausiai kenčia jūsų oda – ji išsausėja, o nesulaukusi tinkamos priežiūros pradeda skilinėti. Naudodama kokybišką veido ir kūno šveitiklį, pašalinsite negyvas odos ląsteles. Šį ritualą atėjus žiemai turėtumėte atlikti dažniau, nei vasarą -apie tris kartus per savaitę. Pašalinusi negyvas ląsteles nuo odos paviršiaus jausitės gaivi, jūsų oda geriau sugers drėkinamąjį kremą.

 

Norėdamos apsaugoti savo odą nuo drėgmės praradimo, įsigykite drėkinamąjį kremą su aliejaus, o ne vandens pagrindu. Aliejus sukurs ant jūsų odos apsauginį sluoksnį, kuris išlaikys drėgmę geriau, nei losjonas ar paprastas kremas. Įsitikinkite, kad gaminyje yra tik tų aliejų, kurie neužkemša odos porų, pavyzdžiui, avokadų, migdolų, raktažolių ir mineralinio aliejaus.

 

 

 Išbandykite drėkinamąjį serumą. Priešprieša sausam žiemos orui – papildomas drėgmės sluoksnis, kurį jūsų odai gali suteikti drėkinamasis serumas. Įsigykite serumą, kurio sudėtyje yra hialurono rūgšties – ji suteiks odai natūralaus švytėjimo. Tepkite juo viso veido odą arba labiausiai išsausėjusias jos vietas, leiskite įsigerti, o tuomet naudokite drėkinamąjį kremą.

 

Nors žiemą karaliauja šaltis, kenksmingi saulės spinduliai niekur nedingsta. Pro debesis prasiskverbianti saulės šviesa, atsispindinti nuo žvilgančio sniego, gali pakenkti jūsų odai. Likus pusvalandžiui iki išėjimo iš namų, patepkite rankas ir veidą kremu su SPF 15 ar didesne apsauga. Jeigu planuojate ilgai būti lauke, pasiimkite kremą su savimi ir nepamirškite atnaujinti apsauginį sluoksnį.

 

Pasirūpinkite, kad jūsų rankų oda būtų sudrėkinta, nesušaltų ir neprarastų švelnumo. Suskilinėjusi ir šiurkšti rankų oda, nagai, negaunantys pakankamo drėgmės kiekio bei išsausėję ir skilinėjantys apynagiai – dažni atšiaurios žiemos palydovai. Rankų oda daugelyje vietų yra plona ir turi nedaug riebalinių liaukų, taigi ji prasčiau išlaiko drėgmę ir nuo šalto bei sauso žiemos oro gali išsausėti daug greičiau, nei kitos kūno vietos. Yra keletas būdų, kuriais galite apsisaugoti nuo nemalonaus išsausėjimo pojūčio – pavyzdžiui, eidamos į lauką nepamirškite pirštinių, o nusiplovusi rankas patepkite jas muilu. Patarimas: jeigu rankų kremą laikysite prie rankų muilo, dažniau juo naudositės ir galėsite džiaugtis švelnia rankų oda.

 

 

 

Puoselėkite odą aliejais – įlašinkite keletą lašelių į vonią ir pasinerkite į vandenį. Šis malonus ritualas padės jūsų odai pasisemti šaltą žiemą itin reikalingos drėgmės. Vis dėlto, būkite atsargi ir įsitikinkite, kad vandens temperatūra nėra itin aukšta. Karšta vonia – tikras malonumas po ilgos ir šaltos dienos, tačiau itin karštas vanduo gali išsausinti odą. Verčiau pasinerkite į vėsesnį vandenį, papildytą avižiniais dribsniais ar kepimo milteliais, kurie padės atgavinti sužvarbusią odą.

 

Atėjus žiemai, nepamirškite pasirūpinti pėdų oda. Šveitikliu pašalinkite negyvas odos ląsteles ir naudokite riebų kremą, kad gerai sudrėkintumėte šią išsausėti linkusią sritį. Ypatingas patarimas jaukiems žiemos vakarams: gausiai sudrėkinkite pėdas kremu ir apgaubkite jas šiltomis ir storomis kojinėmis.

 

 

 

10 gaminių odos priežiūrai žiemą

{{CarouselProduct.SalePrice | currency }}

{{LoadedProducts[productId].Name}}
{{::LoadedProducts[productId].Name}}
{{::LoadedProducts[productId].MarketingLabel1}}
NEW
{{LoadedProducts[22811].Name}}
{{::LoadedProducts[22811].Name}}
{{::LoadedProducts[22811].MarketingLabel1}}
NEW
{{LoadedProducts[12753].Name}}
{{::LoadedProducts[12753].Name}}
{{::LoadedProducts[12753].MarketingLabel1}}
NEW
{{LoadedProducts[16242].Name}}
{{::LoadedProducts[16242].Name}}
{{::LoadedProducts[16242].MarketingLabel1}}
NEW
{{LoadedProducts[21826].Name}}
{{::LoadedProducts[21826].Name}}
{{::LoadedProducts[21826].MarketingLabel1}}
NEW
{{LoadedProducts[8715].Name}}
{{::LoadedProducts[8715].Name}}
{{::LoadedProducts[8715].MarketingLabel1}}
NEW
{{LoadedProducts[17724].Name}}
{{::LoadedProducts[17724].Name}}
{{::LoadedProducts[17724].MarketingLabel1}}
NEW
{{LoadedProducts[12752].Name}}
{{::LoadedProducts[12752].Name}}
{{::LoadedProducts[12752].MarketingLabel1}}
NEW
{{LoadedProducts[22817].Name}}
{{::LoadedProducts[22817].Name}}
{{::LoadedProducts[22817].MarketingLabel1}}
NEW
{{LoadedProducts[22807].Name}}
{{::LoadedProducts[22807].Name}}
{{::LoadedProducts[22807].MarketingLabel1}}
NEW
{{LoadedProducts[7698].Name}}
{{::LoadedProducts[7698].Name}}
{{::LoadedProducts[7698].MarketingLabel1}}
NEW

Pasidalinkite su savo draugais

Kiti straipsniai

{{::article.Title}}
{{::article.Title}}

{{UI.LoadingMessage}}
[View|Representative_Attach_Not_Available]