Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos bet kada galite atšaukti savo naršyklės nustatymuose. Naudodamiesi mūsų tinklalapiu, sutinkate su slapukų naudojimu. Sužinoti daugiau
Sutinku
Uždaryti
Pasikeitė AVON katalogas, bet prekių krepšelis nepasikeitė
Jūs pakeitėte kampaniją ir prekių krepšelis buvo atnaujintas.

3 jaunystės receptai tavo odai

Veidas – ne tik mūsų vizitinė kortelė, bet ir pats ryškiausias savijautos bei gyvenimo būdo atspindys. Laiko sustabdyti neįmanoma, tačiau įsiklausius į odos poreikius ir mylint savo kūną jaunatviška išvaizda galima didžiuotis stebėtinai ilgai. Sužinok tris natūralaus grožio paslaptis ir sugrąžink savo odai jaunystę!

Pirmieji odos senėjimo požymiai pasirodo trečiajame gyvenimo dešimtmetyje. Iš pradžių jie pasireiškia itin subtiliai ir būna sunkiai pastebimi, tačiau bėgant laikui reiškiasi vis sparčiau. Sveikos odos priešai tyko ne tik mus supančioje aplinkoje (užterštas oras, kaitri saulė, šaltas vėjas ir pan.), bet ir mūsų įpročiuose, kurių daroma žala dažnai nuvertinama. Išvengti streso ar užteršto oro ne visada įmanoma, tačiau maži mitybos ar gyvenimo būdo pokyčiai gali grąžinti odai spindesį ir stangrumą, apie kurį jau seniai svajojai! Įsimylėk savo odą iš naujo!

 

 

Rūpinkis savo kūnu: sportuok ir maitinkis sveikai!

Odos būklė priklauso ne tik nuo genetinių ir aplinkos veiksnių, bet ir nuo mūsų įpročių. Graži ir jaunatviškai atrodanti oda – laimingo ir save mylinčio žmogaus vizitinė kortelė! Nedelsk – tavo odos išvaizda po 20-30 metų atspindės tai, ką dėl jos padarysi ŠIANDIEN.

Vartok daugiau vitamino C turinčių maisto produktų. Organizme esant nepakankamam vitamino C kiekiui, sulėtėja odoje esančių kolageno skaidulų atsinaujinimas – prastėja odos būklė, ji tampa nebe tokia elastinga. Daugiausia šio vitamino yra daržovėse ir vaisiuose, pavyzdžiui, kopūstuose, spanguolėse, apelsinuose, pomidoruose ir t.t.

 

Sportuok – fizinė veikla gerina kraujotaką ir aprūpina ląsteles deguonimi. Moksliškai įrodyta, kad aktyviai sportuojantys žmonės išlaiko jaunatvišką išvaizdą ilgiau. Nebūtina užsiimti populiariausiu sportu – išsirink tai, kas teikia malonumą tau, ir skirk tam dalį savo laisvalaikio bent 2-3 dienas per savaitę.

 

Mažink suvartojamo cukraus kiekį – jis kenkia ne tik figūrai, bet ir odos grožiui.

 

Suprask savo odos poreikius

Veido kremas ir makiažo valiklis – itin svarbūs tavo odos priežiūros elementai. Ieškok kremo, teikiančio teigiamą rezultatą, tačiau nedirginančio odos. Jeigu tavo oda probleminė, puoselėk ją specialios paskirties gaminiais. Suformuok kasdienį odos priežiūros rėžimą, kuris padės palaikyti sveiką odos išvaizdą ir natūralų spindesį. Be to, ant išpuoselėtos odos dekoratyvinė kosmetika ne tik puikiai atrodys, bet ir išliks visą dieną!

 

Reguliariai puoselėk odą intensyvaus poveikio priemonėmis

Ne mažiau odos būklę lemia ir procedūros, kurių nerekomenduojama atlikti kasdien. Vis dėlto, būtent dėl šios priežasties apie jas itin lengva pamiršti. Kada paskutinį kartą šveitei savo veido odą? Negyvos odos ląstelės ne visada pašalinamos prausiant veidą vandeniu ar muilu, tad švelnus, tačiau efektyvus šveitimas gali iš karto sugrąžinti odai natūralų spindesį ir švelnumą. Be to, švari ir lygi oda daug geriau pasisavina naudinguosius kitų odos priežiūros priemonių ingredientus.

Kartą per savaitę taip pat rekomenduojama palepinti odą padidintos koncentracijos naudingų medžiagų deriniu – veido kauke. Jeigu pastebėjai odos išsausėjimo požymių, jauti tempimą ar nori suteikti odai gyvybingumo, metas išbandyti itin paprastai naudojamą ir patogią plėvelės tipo jauninamąją veido kaukę! Pažangi klientų pamėgto ir įvertinto „Anew“ prekės ženklo naujovė iš karto praturtina odą retinoliu, skatinančiu natūralią hialurono rūgšties gamybą. Oda tampa žvalesnė ir sveikai spindi vos po 15 minučių!

{{LoadedProducts[productId].Name}}
{{::LoadedProducts[productId].Name}}
{{::LoadedProducts[productId].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[productId].SalePrice | currency)}}

No Longer Available

Available Soon

{{LoadedProducts[43132].Name}}
{{::LoadedProducts[43132].Name}}
{{::LoadedProducts[43132].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[43132].SalePrice | currency)}}

No Longer Available

Available Soon

Pasidalinkite su savo draugais

Kiti straipsniai

{{::article.Title}}
{{::article.Title}}

{{UI.LoadingMessage}}
[View|Representative_Attach_Not_Available]