Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos bet kada galite atšaukti savo naršyklės nustatymuose. Naudodamiesi mūsų tinklalapiu, sutinkate su slapukų naudojimu. Sužinoti daugiau
Sutinku
Uždaryti
Pasikeitė AVON katalogas, bet prekių krepšelis nepasikeitė
Jūs pakeitėte kampaniją ir prekių krepšelis buvo atnaujintas.

Supraskite jūsų odos poreikius

Gera odos būklė ir sveika jos išvaizda svarbi kiekvienam – odos nepriežiūros ženklų nepaslėps joks makiažas ar kosmetiniai triukai. Svajojate apie tobulą ir švytinčią odą? Sužinokite, kaip suprasti jos poreikius ir pradėkite pokyčius, išsirinkdamos tinkamiausią veido kremą.

Gera odos būklė ir sveika jos išvaizda svarbi kiekvienam – odos nepriežiūros ženklų nepaslėps joks makiažas ar kosmetiniai triukai. Svajojate apie tobulą ir švytinčią odą? Sužinokite, kaip suprasti jos poreikius ir pradėkite pokyčius, išsirinkdamos tinkamiausią veido kremą.

Dažnai odos priežiūros priemones pasirenkame impulsyviai, neatsižvelgdamos į tikruosius odos poreikius. Reklamos, naujovės, draugių patarimai ar patrauklios pakuotės, žinoma, vilioja, tačiau efektyvi ir universali priežiūra, aprėpianti visus galimus odos poreikius, neegzistuoja.

Kaip pasirinkti kremą?

Kalbant apie odos tipą paprastai naudojami keturi pagrindiniai terminai: sausa, riebi, normali ir mišri. Vis dėlto, tai tėra netikslūs supaprastinimai. Veido oda keičiasi ne tik bėgant metams, bet ir keičiantis sezonams. Pavyzdžiui, po žiemos veido oda paprastai būna išblyškusi ir išsausėjusi, todėl jai reikia intensyvios priežiūros.

Kitas ne itin tikslus apibendrinimas – tiesioginis odos poreikių sutapatinimas su tam tikra amžiaus grupe. Kai kurių paauglių oda yra sausa ir jautri, o riebia, kenčiančia nuo aknės oda skundžiasi ir keturiasdešimtmečiai. Odos būklę ir poreikius formuoja ne tik amžius, tad neapsiribokite juo.

Taip pat neteisinga manyti, jog vieną kartą išgirstos griežtos specialisto rekomendacijos leis visam laikui „prisirišti“ prie vieno kremo – verčiau tikrinkite odos poreikius reguliariai ir prisitaikykite prie jų.

PATARIMAS: visada rinkitės veido kremą pagal savo odos poreikius. Netinkamai pasirinkti odos priežiūros gaminiai gali net pakenkti – per stipriai veikiantys gaminiai dirgina odą, o per silpni gali pabloginti jos būklę.

Ko reikia jūsų odai?

Jeigu bandydamos nustatyti savo odos poreikius susiduriate su sunkumais, atlikite paprastą testą. Pirmiausia nuvalykite veidą miceliniu vandeniu ar kitu makiažo valikliu, kad pašalintumėte visus nešvarumus. Tada nuplaukite veidą vandeniu ir švelniai nusausinkite rankšluosčiu. Pabūkite taip pusvalandį – nenaudokite jokių kosmetikos priemonių ar toniko. Dabar pažvelkite į save.

  • Jei jaučiate nemalonų tempimo, niežėjimo pojūtį bei pastebėjote paraudimą, jūsų oda yra sausa. Jai reikalingas drėkinimas ir subtili priežiūra.

Jei nieko nejaučiate, palaukite dar pusvalandį. Tada priglauskite prie veido popierinę servetėlę.

  • Jei servetėlė liko sausa, jūsų oda normali. Neapsunkinkite jos intensyviai drėkinančiais ar riebalus sugeriančiais gaminiais.
  • Jeigu kaktos, nosies ir smakro srityje ant servetėlės liko riebalų žymių, jūsų oda mišri. Jei jūsų skruostų oda sausa, šerpetojanti ir šioje srityje jaučiate tempimą, jūsų oda yra linkusi į sausumą, o jei skruostų oda šiek tiek riebi – oda linkusi į riebumą. Riebiai ir sausai odai reikalinga skirtinga priežiūra.
  • Jei ant servetėlės lieka daug riebumo žymių, jūsų oda riebi.

Papildomi odos poreikiai dar toliau nustatomi pagal asmeninius norus, pavyzdžiui, norą kovoti su raukšlėmis, sustiprinti odos švytėjimą, sustangrinti odą ar pašalinti atspalvio netolygumus.

Odos priežiūra? Žinoma!

Odos priežiūros gaminių sudedamosios dalys nuolat keičiasi, tačiau pirmenybė dažniausiai teikiama kosmetikai su natūraliu pagrindu. Jos pasirinkimui didžiausią įtaką daro alergijos ir kitos vis dažnėjančios odos problemos. Užteršta aplinka ir nesveika mityba – dar du odos priešai.

Kremai „Nutra Effects“ gali tapti jūsų odos gelbėtojais - jų sudėtyje yra ispaninio šalavijo (chia), granatų ir puošniosios strelicijos sėklų. Šie kremai sukurti tam, kad patenkintų daugybę odos poreikių - drėkintų, lėtintų raukšlių atsiradimą, skaistintų. Jie taip pat tinka jautriai odai ir nekelia alergijų, mat jų sudėtyje nėra parabenų ar nenatūralių dažiklių.

Į ką dar atkreipti dėmesį rūpinantis savo oda?

Nepriklausomai nuo to, ar naudojate makiažą, nepamirškite valyti veido odą. Kremą tepkite tik ant švarios odos. Daugybė moterų nuvertina šį odos priežiūros žingsnį, tačiau jis itin svarbus. Švariai nuvalyti makiažą - privaloma!

Jei jūsų oda jautri, išbandykite micelinį vandenį ar švelnią prausimosi želę. Tinkamai paruošta oda geriau sugeria aktyvias kosmetikos priemonių sudedamąsias dalis ir, svarbiausia, laisvai kvėpuoja.

Pavasarį į kasdienį odos priežiūros ritualą papildykite nuo saulės poveikio apsaugančiais gaminiais. Žiemą stipri apsauga nebūtina, tačiau atėjus šiltiems orams ir kaitinant saulei kasdien pasirūpinkite papildoma apsauga su SPF bei rinkitės kremus su UV filtrais (pavyzdžiui, iš „Nutra Effects“ linijos).

 

Pasidalinkite su savo draugais

Kiti straipsniai

{{::article.Title}}
{{::article.Title}}

{{UI.LoadingMessage}}
[View|Representative_Attach_Not_Available]