Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos bet kada galite atšaukti savo naršyklės nustatymuose. Naudodamiesi mūsų tinklalapiu, sutinkate su slapukų naudojimu. Sužinoti daugiau
Sutinku
Uždaryti
Pasikeitė AVON katalogas, bet prekių krepšelis nepasikeitė
Jūs pakeitėte kampaniją ir prekių krepšelis buvo atnaujintas.

Švytintis makiažas vasarą

Švytinti, saulės nubučiuota oda, vylingai žvilgančios lūpos ir išraiškingos, derančiais šešėliais išryškintos akys – štai kaip atrodo tobulas vasarinis makiažas. Sužinokite, kai jį pasidaryti, peržiūrėdami mūsų vaizdo klipus!

1. Su teptuku padenkite veidą makiažo pagrindu, tolygiai jį paskirstydami ant veido ir kaklo odos (klipe naudojamas tobulinamasis makiažo pagrindas „Luxe Miracle“). Drėkinantis makiažo pagrindas su SPF papildomai lepins jūsų odą dienos metu. 2. Suteikite odai skaistumo, uždėdami porą taškelių po akimis su maskuokliu ir paskirstykite jį ant odos pirštų galiukais (klipe naudojamas raminamasis maskuoklis). 3. Išryškinkite antakius su pudra. Prieš tai galite suteikti jiems formą su vašku (klipe naudojamas rinkinys antakiams). 4. Perbraukite raudoniu skruostus ir net smakrą, kad veidas atrodytų dar gaivesnis (klipe naudojamas skruostų raudonis, atspalvis „Classic Aura“). 5. Padenkite vokus 4 spalvų derančiais šešėliais. Šviesesniais atspalviais nudažykite vidinį akis kamputį ir liniją po antakiais (klipe naudojami keturių spalvų vokų šešėliai, derinys „Mocca Latte“). 6. Perbraukite blakstienas tankinamuoju tušu (klipe naudojamas apimtį didinantis blakstienų tušas „Big and Daring“). 7. Galiausiai nudažykite lūpas sultingos spalvos lūpų dažais (klipe naudojami lūpų dažai „Ultra Colour Bold“, atspalvis „Power Plum“).

Pasidalinkite su savo draugais

Kiti straipsniai

{{::article.Title}}
{{::article.Title}}

{{UI.LoadingMessage}}
[View|Representative_Attach_Not_Available]