Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos bet kada galite atšaukti savo naršyklės nustatymuose. Naudodamiesi mūsų tinklalapiu, sutinkate su slapukų naudojimu. Sužinoti daugiau
Sutinku
Uždaryti
Pasikeitė AVON katalogas, bet prekių krepšelis nepasikeitė
Jūs pakeitėte kampaniją ir prekių krepšelis buvo atnaujintas.

Pasirūpinkite savo plaukais žiemą

Šiandien nesate patenkinta savo plaukais? Toks jausmas kartais apima kiekvieną moterį ar merginą, tačiau žiemą tai gali tęstis nes kelis mėnesius! Vėjas, sniegas, stingdantis šaltis bei aukšta temperatūra šildomose patalpose gali pažeisti jūsų plaukus. Pleiskanos, prigludę įsielektrinę ir lūžinėjantys plaukai, išsišakoję galiukai ir netvarkingos garbanos – dažniausios plaukų problemos žiemą. Pasinaudokite mūsų patarimais iš džiaukitės sveikai atrodančiais plaukais net ir šalčiausiomis dienomis!

Stilinga ir šilta kepurė – tikras išsigelbėjimas jūsų plaukams, tačiau kepurės, kurių sudėtyje yra vilnos, gali stipriai įelektrinti plaukus.

Nuo šios problemos jus apsaugos šilkinė skarelė – apriškite ja galvą prieš užsidėdama kepurę arba nešiokite kaip stilingą apsaugą nuo šalčio.

Atšalus orams, itin svarbu pasirūpinti tinkama plaukų priežiūra. Žiemą naudokite stipraus poveikio plaukų balzamą ir plovimo metu perliekite plaukus šaltu vandeniu – taip jie efektyviau sugers drėgmę bei taps žvilgesni.

Nežinote, kaip kovoti su išsišakojusiais plaukų galiukais? Tinkamo galiukų serumo ar aliejaus naudojimas – ne mažiau svarbus už apsilankymą kirpykloje. Minimaliai patrumpinkite plaukų galiukus kas 6-10 savaičių (priklausomai nuo jūsų plaukų ilgio) ir galėsite džiaugtis sveikai atrodančiais plaukais.

Šaltas žiemos oras kenkia ne tik plaukams, bet ir galvos odai – gali atsirasti pleiskanų, dažnai jaučiamas nemalonus niežulys. Šią problemą galite išspręsti pasirinkusi tinkamiausius gaminius plaukų ir galvos odos priežiūrai. Nesudėtingą mišinį galite pasigaminti ir namuose – sudrėkinkite galvos odą citrinos sultimis, užpilkite du šaukštelius šilto alyvuogių aliejaus ir švelniai įmasažuokite masę į odą. Masažavimas padės aliejui įsigerti į plaukų šaknis – jie labiau žvilgės, dings pleiskanos, plaukai taps stipresni ir mažiau lūžinės.

Nepamirškite, kad plaukai žiemą tampa silpnesni, ir elkitės su jais švelniau. Neperšukuokite jų ir naudokite kokybišką plaukų šepetį. Niekada neišeikite į lauką su drėgnais plaukais – paveikti drėgmės ir šalčio, jie pradės skilinėti.

Pasistenkite rečiau naudotis plaukų džiovintuvu ir garbanų formavimo žnyplėmis – karštis dar labiau išsausins plaukus žiemą. Jeigu neturite pasirinkimo, nepamirškite prieš naudodama šiuos prietaisus patepti plaukus nenuplaunamu balzamu. Ypatingą dėmesį skirkite plaukų galiukams.

Investuodama į kokybišką oro drėkintuvą, pasirūpinsite savo oda ir plaukais. Patalpų šildymas žiemą išsausina jūsų odą ir plaukus, o drėkintuvas ne tik užpildys orą drėgme, bet ir neleis plaukams elektrintis.

Šie patarimai padės jums visą žiemą džiaugtis sveikai atrodančia oda ir plaukais. Svarbiausia taisyklė – atšalus orams su savo plaukais elkitės švelniai ir puoselėkite juos!

Gaminiai plaukų priežiūrai žiemai

{{CarouselProduct.SalePrice | currency }}

{{LoadedProducts[productId].Name}}
{{::LoadedProducts[productId].Name}}
{{::LoadedProducts[productId].MarketingLabel1}}
NEW
{{LoadedProducts[15459].Name}}
{{::LoadedProducts[15459].Name}}
{{::LoadedProducts[15459].MarketingLabel1}}
NEW
{{LoadedProducts[105618].Name}}
{{::LoadedProducts[105618].Name}}
{{::LoadedProducts[105618].MarketingLabel1}}
NEW
{{LoadedProducts[105633].Name}}
{{::LoadedProducts[105633].Name}}
{{::LoadedProducts[105633].MarketingLabel1}}
NEW
{{LoadedProducts[105615].Name}}
{{::LoadedProducts[105615].Name}}
{{::LoadedProducts[105615].MarketingLabel1}}
NEW
{{LoadedProducts[105637].Name}}
{{::LoadedProducts[105637].Name}}
{{::LoadedProducts[105637].MarketingLabel1}}
NEW

Pasidalinkite su savo draugais

Kiti straipsniai

{{::article.Title}}
{{::article.Title}}

{{UI.LoadingMessage}}
[View|Representative_Attach_Not_Available]