Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos bet kada galite atšaukti savo naršyklės nustatymuose. Naudodamiesi mūsų tinklalapiu, sutinkate su slapukų naudojimu. Sužinoti daugiau
Sutinku
Uždaryti
Pasikeitė AVON katalogas, bet prekių krepšelis nepasikeitė
Jūs pakeitėte kampaniją ir prekių krepšelis buvo atnaujintas.

Kaip atrodyti nepriekaištingai visą darbo dieną

Oro kondicionavimas, sausas oras, stresas – šie veiksniai neigiamai veikia mūsų išvaizdą darbe. Pasinaudokite mūsų patarimais ir papildykite kosmetinę priemonėmis, kurios padės išsaugoti nepriekaištingą išvaizdą kiaurą dieną.

Oro kondicionavimas, sausas oras, stresas – šie veiksniai neigiamai veikia mūsų išvaizdą darbe. Pasinaudokite mūsų patarimais ir papildykite kosmetinę priemonėmis, kurios padės išsaugoti nepriekaištingą išvaizdą kiaurą dieną.

Tinkamas makiažo pagrindas

Gerą makiažo pagrindą lengva užtepti, jis paslepia visus odos trūkumus ir natūraliai susilieja su Jūsų odos atspalviu. Jei nespėjote pasidaryti makiažo namuose, pasiimkite su savimi kreminę pudrą, kuri atlieka makiažo pagrindo, maskuoklio ir pudros funkcijas. Kompaktiškos formos dėžutė puikiai tilps į rankinę, o veidrodėlyje galėsite visada pasitikrinti, ar makiažas atrodo idealiai. Jei jau esate padengusios veidą makiažo pagrindu ir reikia kai kurias vietas pataisyti, naudokite kompaktinę pudrą, kuri suteiks odai ilgai išliekantį matinį efektą.

Būtiniausios makiažo priemonės

Kiekvienos moters kosmetinėje turėtų būti juodas akių kontūrų pieštukas ir toks pats blakstienų tušas – pagrindinių priemonių rinkinys, su kuriuo galima pasidaryti klasikinį makiažą. Taip pat nepamirškite lūpų dažų ir blizgio. Geriant, valgant ir kalbant dažai lengvai nusitrina, dėl to reikia vis iš naujo pasidažyti. Dėl oro kondicionavimo lūpos dažnai išsausėja, todėl rinkitės lūpų dažus, kurie ne tik užlieja lūpas patinkančia spalva, bet ir drėkina jas.

Mini purškikliai

Po kurio laiko kvepalų aromatas ima blėsti. Galima aromatą išlaikyti ilgiau, tereikia papurkšti plaukus, riešus ar drabužius, tačiau reikėtų saugotis nepadauginti. Paranku turėti mėgstamo aromato buteliuką, telpantį į rankinę. Jei pajusite, kad aromatas nebe toks intensyvus, galite nepastebimai juo pasipurkšti ir vėl kvepėti. O norėdamos greitai atsigaivinti, įsimeskite vaisiais kvepiantį kūno purškiklį.     

Visada po ranka

Ant darbo stalo visada turi stovėti rankų kremas. Ploną ir pažeidžiamą rankų odą nuolatos veikia žalingi išorės veiksniai. Nepakankamai prižiūrima rankų oda ima greitai senti. Rūpinkitės rankų oda ir tepkite ją kremu su mėgstamiausiais ingredientais, kad rankos būtų švelnios, minkštos ir skaniai kvepėtų. Vieną kremą laikykite ant stalo, kad galėtumėte naudotis juo darbe. O kitą įsimeskite į rankinę – jis pravers būnant mieste.

Į pagalbą plaukams

Plaukai darbe atrodys stiprūs ir sveiki, jei purkšite juos augaliniais aliejais praturtintais purškikliais. Jie tinka ir sausiems, ir drėgniems plaukams. O šukų ar šepečio pamiršti tikrai negalima. Kompaktiškos formos šepetys sutaupys vietos Jūsų rankinėje, be to, visada žinosite, kaip atrodote, pasižiūrėjusi į jo korpuse esantį veidrodėlį.  

Patvarus makiažas

Jei nemėgstate atsitraukti nuo darbo, pasistenkite pasidaryti makiažą namuose ir nupurkškite jį makiažo fiksatoriumi. Jis pašalina neestetišką pudros paviršiaus efektą ir užfiksuoja makiažą, nesausindamas odos. Naudokite jį ryte, prieš pat išeidamos į darbą. 

Pasidalinkite su savo draugais

Kiti straipsniai

{{::article.Title}}
{{::article.Title}}

{{UI.LoadingMessage}}
[View|Representative_Attach_Not_Available]