Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos bet kada galite atšaukti savo naršyklės nustatymuose. Naudodamiesi mūsų tinklalapiu, sutinkate su slapukų naudojimu. Sužinoti daugiau
Sutinku
Uždaryti
Pasikeitė AVON katalogas, bet prekių krepšelis nepasikeitė
Jūs pakeitėte kampaniją ir prekių krepšelis buvo atnaujintas.

Tapkite stiliaus ikona

Rokeriškas stilius Londone itin mėgiamas. Odinės striukės, blizgantys žvyneliai, klasikinė juoda apranga, ryškus akių makiažas ir kūno spalvos lūpų dažai – štai ir Londono gatvės stilius. Galite suteikti jam intrigos, žaisdamos raštais. Prieš eidamos į miestą, nepamirškite batų su platforma. Šį sezoną be jų tiesiog neapsiesi!

 

Akiplėšiška Londono mada. Mus įkvėpė Kate Moss

Rokeriškas stilius Londone itin mėgiamas. Odinės striukės, blizgantys žvyneliai, klasikinė juoda apranga, ryškus akių makiažas ir kūno spalvos lūpų dažai – štai ir Londono gatvės stilius. Galite suteikti jam intrigos, žaisdamos raštais. Prieš eidamos į miestą, nepamirškite batų su platforma. Šį sezoną be jų tiesiog neapsiesi!

 

Makiažo patarimai

1. Dabar ypatingą dėmesį turėtume skirti veido kontūrų išryškinimui skaistalais. Šiam darbui puikiai tiks bronzinė pudra, skaistalai ir raudonis (pavyzdžiui, „Avon“ skaistalų rinkinys). Bronzine pudra paryškinkite skruostikaulius, smakro apačią ir smilkinius. Raudoniu perbraukite skruostų obuoliukus.  

2. Skaistalais pašviesinkite viršutinius skruostikaulius ir po antakiais.

3. Padenkite vokus auksaspalviais šešėliais, natūraliai derančiais prie Jūsų odos atspalvio. Sušlapinę teptuką, padengsite šešėliui preciziškiau.

4. Išryškinkite akis rudu kontūrų pieštuku. Apveskite juo viršutines ir apatines blakstienas ir suliekite kontūrą (išbandykite „Avon“ akių kontūrų pieštuką su kempinėle, „Golden Sheen“ atspalvį). Užbaikite makiažą tušu, kuris pariestų ir pailgintų blakstienas, pavyzdžiui, „Infinitize“.

 

*Prie ryškių akių puikiai tiks kūno spalvos lūpų dažai, kurių atspalvis natūraliai tinka prie Jūsų odos. Dažai ant lūpų išliks ilgiau, jei prieš tai patepsite jas balzamu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paryžiaus elegancija. Mus įkvėpė Marion Cotillard

Laikui nepavaldi klasika niekad neišeina iš mados! Paryžietės tai puikiai žino, todėl nuolatos žavi nepriekaištingu stiliumi. Maža juoda suknelė, balta apykaklė, pora aukštakulnių, klasikiniai raudini lūpų dažai ir akių kontūrų pieštukas tiks bet kokia proga.

 

Makiažo patarimai

1. Išryškinkite antakius rudu pieštuku.

2. Iki pat antakių padenkite viršutinius vokus kūno spalvos šešėliais (pabandykite vienspalvius vokų šešėlius, „Soft Vanilla“ atspalvį, arba keturių spalvų vokų šešėlių „Stone Taupes“ 1 atspalvį).

3. Išryškinkite viršutinį voką rudu kontūru ir švelniai jį suliekite. Nuo vidinės apatinio voko briaunos vidurio link išorinio kampučio nubrėžkite baltą liniją.    

4. Užbaikite makiažą raudonos spalvos lūpų dažais, pavyzdžiui, putlinamaisias lūpų dažais „3D“, „Power Trip“ atspalviu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niujorko stilius. Mus įkvėpė Sarah Jessica Parker

Jei mėgstate įvairovę ir eksperimentus, Jums tinkamiausia vieta – Niujorkas. Šiame mieste susitinka gausybė skirtingų žmonių, kurie įkvepia savo stiliumi. Žaiskite su savo įvaizdžiu ir atraskite save iš naujo. Lengviausia pradėti nuo makiažo.  Ryškus skruostų raudonis – pirmasis žingsnis į Niujorko stilių. 

 

Makiažo patarimai

1. Išryškinkite akis juodu kontūru. Minkštu, švelniu juodu pieštuku apveskite viršutinę ir apatinę liniją palei blakstienas.

2. Naudokite didmiesčių įkvėptas spalvų paletes, pavyzdžiui, keturių spalvų vokų šešėlių derinį „Urban Skyline“. Tamsiausią spalvą suliekite su kontūru pieštuku, o vidinį akies kamputį nudažykite šviesiausia spalva. Tada gausiai perbraukite blakstienas tušu.

3. Skruostų obuoliukus perbraukite raudoniu. Pradėkite prie nosies ir judėkite link smilkinių.

4. Makiažą užbaikite kūno spalvos lūpų dažais. Lūpų vidurį patekite blizgiu, kad jos atrodytų putlesnės.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pasidalinkite su savo draugais

Kiti straipsniai

{{::article.Title}}
{{::article.Title}}

{{UI.LoadingMessage}}
[View|Representative_Attach_Not_Available]