Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos bet kada galite atšaukti savo naršyklės nustatymuose. Naudodamiesi mūsų tinklalapiu, sutinkate su slapukų naudojimu. Sužinoti daugiau
Sutinku
Uždaryti
Pasikeitė AVON katalogas, bet prekių krepšelis nepasikeitė
Jūs pakeitėte kampaniją ir prekių krepšelis buvo atnaujintas.

Viskas, ką turite žinoti apie serumą

Nors serumas jau yra užkariavęs beveik viso pasaulio moterų širdis, šią formulę vis dar supa daug mitų. Sugriaukime juos!

Kas yra serumas?

Serumas – tai kosmetikos gaminys, papildytas didelės koncentracijos aktyviais ingredientais, kurie giliai įsiskverbia į odą ir yra lengvai įsisavinami. Dėl šios priežasties galima teigti, kad serumas turi daug stipresnį poveikį, nei įprasti veido kremai. Be to, serumo struktūra paprastai yra lengvesnė nei kremo. Serumas  taip pat tinka ir probleminei odai, nes jis neužkemša porų.

 

 

Kam skirtas serumas?

Yra teigiančių, kad serumas rekomenduojamas tik brandžiai odai. Tai netiesa!

Serumą verta naudoti tada, kai jūsų oda to reikalauja. Yra keli skirtingi serumo tipai: drėkinamasis, jauninamasis, glotninamasis, gražinamasis ir t.t.. Tai tikras energijos pliūpsnis jūsų odai. Jeigu dar neišbandėte serumo, pavasaris yra tobulas metas įsigyti ir išbandyti jauninamąjį serumą iš „Anew“ linijos. Jis pažadins jūsų odą bei padės atkurti jos spindesį ir stangrumą.

  

Kaip dažnai reikėtų naudoti serumą?

Daug kas galvoja, kad serumas turėtų būti naudojamas ribotą laikotarpį - kitaip oda pripras ir serumas neturės jokios naudos. Jeigu tą pačią nuomonę taikytume ir kalbėdami apie kasdienius kremus, drėkinamuosius dieninius ir naktinius kremus taip pat turėtume naudoti su pertraukomis. Japonės, pagarsėjusios dėl savo tobulai atrodančios odos, serumą laiko neatsiejama kasdienio grožio ritualo dalimi ir visada naudoja jį prieš tepdamos dieninį kremą. Taigi, jeigu jaučiate poreikį, naudokite serumą be jokių pertraukų. Žinoma, tai nereiškia, kad galite pamiršti įprastines jauninamąsias procedūras.  Jeigu norite, kad Jūsų oda atrodytų jaunatviškai, naudokite įprastus gaminius ir papildykite kasdienius odos gražinimo ritualus serumu, kuris padės pagreitinti norimą efektą, padidindamas odą jauninančių ingredientų galią.

 

Kaip naudoti serumą?

Pirmas dalykas, kurį verta paminėti - serumas nepakeis jūsų kasdienio kremo. Jeigu nusprendėte įtraukti serumą į kasdienį odos gražinimo ritualą, prisiminkite, jog jį reikia tepti ant švarios odos kartą ar du per dieną. Tada tepkite įprastą drėkinamąjį kremą.

 

Ko galima tikėtis iš serumo?

Geriausias rodiklis - greiti rezultatai. Jau po kelių dienų turėtumėte pamatyti pirmus odos tobulėjimo požymius: padidėjusį glotnumą ir spindesį bei tolygesnį atspalvį. Jau po dviejų savaičių - daug greičiau nei naudojant tik įprastą kremą - pastebėsite, kad jūsų oda atrodo atjaunėjusi bei atsipalaidavusi.

 

Pasidalinkite su savo draugais

Kiti straipsniai

{{::article.Title}}
{{::article.Title}}

{{UI.LoadingMessage}}
[View|Representative_Attach_Not_Available]