Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos bet kada galite atšaukti savo naršyklės nustatymuose. Naudodamiesi mūsų tinklalapiu, sutinkate su slapukų naudojimu. Sužinoti daugiau
Sutinku
Uždaryti
Pasikeitė AVON katalogas, bet prekių krepšelis nepasikeitė
Jūs pakeitėte kampaniją ir prekių krepšelis buvo atnaujintas.

Avon

Visuotinis privatumo pranešimas klientams ir svetainės naudotojams

Kam taikomas šis privatumo pranešimas?

Avon, kaip „Natura &Co“ įmonių grupės (toliau – Natura &Co arba mes) dalis, yra visapusiškai įsipareigojusi atsakingai rinkti, naudoti ir prižiūrėti savo klientų ir svetainės naudotojų asmens duomenis. Šiame visuotiniame privatumo pranešime klientams ir svetainių naudotojams (toliau – Privatumo pranešimas) pateikiama informacija apie tai, kaip „Natura &Co“ renka, naudoja ir dalijasi asmens duomenimis savo svetainėse, produktuose, mobiliosiose programėlėse ar kituose tinklapiuose, kuriuose rodomas šis Privatumo pranešimas.

Jei esate jurisdikcijoje, kurioje pripažįstama duomenų valdytojo ar panaši sąvoka, Duomenų valdytojas yra „Natura &Co“ subjektas (įskaitant įmonių grupę), su kuriuo jus sieja kliento santykiai. Jei turite klausimų dėl to, kaip naudojami jūsų Asmens duomenys, galite susisiekti su duomenų valdytoju per duomenų apsaugos pareigūno (DAP) komandą [čia].

Pagrindinės sąvokos

Didžiąja raide rašomos sąvokos, kurios šiame Privatumo pranešime neapibrėžtos kitaip, turi toliau nurodytas reikšmes:

Asmens duomenys – tai bet kokia informacija, susijusi su identifikuotu ar identifikuojamu gyvu asmeniu.

Jautrūs asmens duomenys – tai bet kokia informacija, susijusi su fizinio asmens rasine ar etnine kilme, politinėmis pažiūromis, religiniais ar kitais įsitikinimais, naryste profesinėse sąjungose, teistumu ir (arba) istorija arba genetinių duomenų ar biometrinių duomenų tvarkymu, duomenimis apie sveikatą arba duomenimis apie fizinio asmens lytinį gyvenimą ar seksualinę orientaciją. Priklausomai nuo šalies, kurioje esate, neskelbtini asmens duomenys taip pat gali reikšti asmeninę informaciją, kurią nutekinus ar neteisėtai panaudojus gali būti padaryta žala fiziniams asmenims, įskaitant, bet neapsiribojant, informaciją apie specialiai nustatytą statusą, finansines sąskaitas, asmens buvimo vietos stebėseną, taip pat nepilnamečių asmeninę informaciją arba informaciją apie socialinio draudimo, vairuotojo pažymėjimo, asmens kodo ir paso numerius, tikslią geografinę padėtį, el. pašto adreso, debeto kortelės ar kredito kortelės kombinaciją su saugumo ar prieigos kodu, slaptažodžiu ar kitais prisijungimo prie finansinės sąskaitos duomenimis.

Asmens duomenų tvarkymas – tai asmens duomenų naudojimas, įskaitant rinkimą, įrašymą, tvarkymą, struktūrizavimą, adaptavimą ar keitimą, analizę, paiešką, konsultavimą, prieigos suteikimą ar blokavimą (įskaitant nuotolinę prieigą), atskleidimą, platinimą, derinimą, kopijavimą, perdavimą, saugojimą, ištrynimą, prieglobą, jungimą, naikinimą, šalinimą arba kitokį asmens duomenų naudojimą ar tvarkymą.

Duomenų valdytojas – fizinis ar juridinis asmuo, valstybinė institucija, agentūra ar kita įstaiga, kuri viena ar kartu su kitais nustato asmens duomenų tvarkymo tikslus ir priemones. Mūsų bendrovėje pagrindinis duomenų valdytojas yra mūsų kontroliuojančioji bendrovė „Natura & Co.“.

Trečioji šalis – bet kuris fizinis ar juridinis asmuo, valdžios institucija, agentūra ar bet kuri kita įstaiga, išskyrus Duomenų subjektą, Duomenų valdytoją, bet kurį pardavėją, tiekėją ar paslaugų teikėją, kurie vieni arba kartu tvarko asmens duomenis Duomenų valdytojo vardu ir veikia pagal Duomenų valdytojo nurodymus.

Duomenų subjektas – identifikuotas arba identifikuojamas gyvas asmuo, su kuriuo susiję Asmens duomenys.

„Natura &Co“ įmonių grupė – bendrovės „Aesop“, „Avon“, „Natura Cosmeticos“, „Natura &Co Pay“ ir „The Body Shop", o visą jų sąrašą rasite čia.

Asmens duomenys, kuriuos renkame ir tvarkome

Jūsų Asmens duomenis renkame, saugome ir tvarkome įvairiais būdais, įskaitant, kai:

 • lankotės mūsų interneto svetainėse, taip pat firminiuose puslapiuose ir programėlėse, naudojantis trečiųjų šalių platformomis;
 • užregistruojate paskyrą mūsų svetainėje ir (arba) perkate produktus mūsų svetainėje ir (arba) konsultuojatės gyvai;
 • apsilankote vienoje iš mūsų mažmeninės prekybos parduotuvių ar skyrių, įskaitant atvejus, kai parduotuvėje užregistruojate mūsų paskyrą;
 • pateikiate savo duomenis mūsų klientų įtraukimo, franšizių, tiesioginės rinkodaros kampanijų, loterijų ir konkursų metu;
 • susirašinėjate su mumis bet kuriuo iš mūsų kanalų (pvz., pranešimų platformomis, pvz., tekstinėmis žinutėmis, tiesioginių pokalbių pavidalu, pasitelkiant socialinę žiniasklaidą ir el. paštu).
 • pateikiate atsiliepimą apie mūsų gaminius mūsų svetainėse, firminiuose puslapiuose ir programėlėse.

Toliau pateikiamos šios asmens duomenų kategorijos ir informacija apie jų šaltinį (-ius), tikslą (-us), teisinį (-ius) pagrindą (-us) ir atskleidimą (-us).

Asmens duomenų kategorijos

Asmens duomenų pavyzdžiai ir jų šaltiniai

Asmens duomenų tvarkymo tikslai ir teisiniai pagrindai

Pagrindiniai asmens duomenys

Identifikatoriai gali būti jūsų vardas ir pavardė, pašto ir el. pašto adresas, telefono numeris, lytis, gimimo data, gyvenamosios vietos šalis, pareigos, prisijungimo informacija, konsultanto/atstovo identifikavimo numeris, IP adresas, įrenginio identifikatorius ar panašūs kiti identifikatoriai, grožio profilio informacija.

Identifikatorius galime gauti tiesiogiai iš jūsų, kai susirašinėjate arba bendraujate su mumis telefonu, el. paštu, pokalbių kanalais, mūsų parduotuvėje ar kitais būdais; registruojatės arba susikuriate paskyrą; dalyvaujate konkurse, loterijoje arba internetinėje apklausoje; užsiregistruojate mūsų apdovanojimų programoje arba kitoje programoje ar klube; užsiregistruojate el. paštu ir (arba) SMS žinutėmis gauti siunčiamas naujienas ir įspėjimus; naudojate socialinę žiniasklaidą, kad bendrautumėte su mumis arba bendrintumėte ką nors iš mūsų svetainių su kitais. Identifikatorius taip pat galime gauti iš trečiųjų šalių, pvz., socialinės žiniasklaidos platformų arba asmenų, kurie perka jums pristatomas prekes ar paslaugas (pvz., dovanas ar dovanų korteles).

 

Šiuos Asmens duomenis galime naudoti teikdami ir tobulindami jūsų prašomas funkcijas, produktus ir paslaugas; registracijai, konkursams ir akcijoms; bendraudami su jumis, kad suteiktume informacijos; teikdami personalizuotą turinį, informaciją ir siųsdami brošiūras, kuponus, pavyzdžius, pasiūlymus ir kitą informaciją apie mūsų produktus arba mūsų įmonių grupę; kai vykdome savo pareigas, susijusias su komerciniais santykiais su jumis; teikdami klientų aptarnavimo paslaugas, kai su mumis bendraujate; tobulindami savo Svetaines ir Programėles, klientų aptarnavimą ir palaikymą bei naudotojų patirtį; susisiekti su jumis telefonu arba SMS žinute pateikiant pasiūlymus, atitinkančius jūsų pageidavimus; kad galėtumėte prisijungti su socialinės žiniasklaidos paskyros ir dalytis veikla savo socialinės žiniasklaidos puslapiuose, pavyzdžiui, „Facebook“; kad galėtume patikrinti jūsų tapatybę; kad galėtume bendrauti su jumis dėl jūsų paskyros ir veiklos Svetainėse; siųsti pranešimus apie bet kurios mūsų svetainės ar politikos pakeitimus; tvarkyti Asmens duomenis, reikalingus klientų ar pardavėjų vertinimui ir priėmimui; teikti atitinkamą reklamą ir (arba) atlikti tyrimus. .

Kai peržiūrite produktą mūsų svetainėse ir (arba) firminiuose puslapiuose ir programose, naudojamuose rinkodaros tikslais, įskaitant perspausdinimą brošiūrose ir (arba) kitoje rinkos medžiagoje, ir prireikus gavus jūsų sutikimą.

Priklausomai nuo šalyje, kurioje gyvenate, taikomų įstatymų, tokius Asmens duomenis tvarkysime remdamiesi savo teisėtais interesais (kai taikoma ir priklausomai nuo šalies, kurioje gyvenate), jūsų sutikimu, siekdami vykdyti mūsų komercinius santykius su jumis arba kitais teisės aktuose numatytais būdais.

 

Jautrūs asmens duomenys

 

Apribojame aplinkybes, kurių atveju renkame ir tvarkome šių specialių kategorijų duomenis.

Kai kuriais atvejais galite prašyti paslaugų ar produktų, kurie tiesiogiai nesusiję su kokių nors specialių kategorijų duomenų rinkimu, tačiau gali reikšti ar suponuoti informaciją apie jūsų tikėjimą, sveikatą ar kitų specialių kategorijų duomenis, pvz., apie odos spalvą ir nepageidaujamus įvykius, kurie gali apimti informaciją apie jūsų sveikatą ir (arba) etninę IN kilmę.

 

Šiuos Asmens duomenis galime naudoti norėdami teikti jūsų prašomus produktus ir paslaugas; registracijai, konkursams ir akcijoms; kad galėtumėte jums teikti personalizuotą turinį, informaciją ir siųsti brošiūras, kuponus, pavyzdžius, pasiūlymus ir kitą informaciją apie „Natura &Co“ įmonių grupės produktus; patvirtinti jūsų, kaip registruoto nario, tapatybę; analitiniais ir demografiniais tikslais; ir kai vykdome savo pareigas pagal sutartį su jumis.

Tokius jautrius asmens duomenis tvarkome remdamiesi jūsų sutikimu arba kitu šalyje, kurioje gyvenate, pagal galiojančius įstatymus leidžiamu būdu.

Šiais Jautriais asmens duomenimis gali būti dalijamasi verslo tikslais „Natura &Co“ įmonių grupėje ir su paslaugų teikėjais.

Jūsų Jautrūs asmens duomenys nebus naudojami jokiais papildomais tikslais, nesuderinamais su pirmiau išvardytais tikslais, išskyrus atvejus, kai apie tokius papildomus tikslus jums pranešame.

Komerciniai duomenys

Galime gauti informaciją apie produktus ir paslaugas, kuriais domėjotės arba kuriuos įsigijote, įskaitant produktų pageidavimus, sąskaitos išrašymo adresą, pristatymo adresą, kartu su pirkimo informacija (produktai, spalva, dydis, kiekis, kaina), mokėjimo būdus ir (arba) bet kokius pranešimus, kuriuos gavome apie jūsų užsakymą arba pirkimą; vardą, pavardę, kortelės išdavėją ir kortelės tipą, kredito arba debeto kortelės numerį, galiojimo datą, CVV kodą ir (arba) sąskaitos išrašymo adresą; patikrinimus dėl sukčiavimo arba pranešimus apie jūsų operacijas, mokėjimo kortelių atsisakymus, įtariamus nusikaltimus, skundus ir (arba) pretenzijas.

Šiuos duomenis gauname tiesiogiai iš jūsų, kai perkate prekes ir paslaugas bet kurioje mūsų mažmeninės prekybos vietoje internetu arba asmeniškai, o kai kuriais atvejais – iš trečiųjų šalių.

 

Šiuos Asmens duomenis galime naudoti norėdami teikti ir tobulinti jūsų pageidaujamas funkcijas, produktus ir paslaugas; teikti jums personalizuotą turinį, informaciją, siųsti brošiūras, kuponus, pavyzdžius, pasiūlymus ir kitą informaciją apie mūsų produktus arba mūsų įmonių grupę; vykdyti visą valdymo veiklą, susijusią su jūsų užsakymo vykdymu, įskaitant administracinį sutarties valdymą, prekių pristatymą, mokėjimų tvarkymą, bet kokių pretenzijų ir teisminių ginčų valdymą bei sukčiavimo prevenciją; patvirtinti, patikrinti, pristatyti, įdiegti ir sekti jūsų užsakymą, įskaitant siuntimo organizavimą, grąžinimo ir pinigų grąžinimo tvarkymą, taip pat tvarkyti jūsų atliktų pirkimų įrašus; teikti produktus, kuriuos įsigijote iš mūsų; teikti jums pasiūlymus, kurie gali jus dominti; ir (arba) teikti atitinkamą reklamą.

Šiuos duomenis taip pat galime naudoti siekdami apsaugoti jus, kitus klientus ir savo verslą nuo nusikalstamos veiklos ir rizikos, taip pat norėdami įsitikinti, kad suprantame ir galime įvykdyti savo teisinius įsipareigojimus jums ir kitiems bei apsiginti teisiniu būdu.

Priklausomai nuo šalyje, kurioje gyvenate, taikomų įstatymų, jūsų Asmens duomenis tvarkysime remdamiesi teisėtais interesais (kai taikoma ir priklausomai nuo šalies, kurioje gyvenate),

siekdami vykdyti su jumis sudarytą sutartį, laikytis taikomų teisinių prievolių arba kitais įstatymų leidžiamais atvejais.

 

Veikla internete ar kitame panašiame tinkle

Svetainėje paprastai galite lankytis nepateikdami jokių savo Asmens duomenų. Šiuo atveju mes renkame ir saugome tik duomenis apie jūsų apsilankymą svetainėje, kurie automatiškai perduodami iš jūsų naršyklės mums, kai prisijungiate prie svetainės.

Šią informaciją gauname netiesiogiai iš jūsų (pvz., stebėdami jūsų veiksmus mūsų svetainėse) arba iš trečiųjų šalių, pvz., duomenų analizės paslaugų teikėjų. Tai gali būti: kompiuterio, mobiliojo įrenginio, technologijos ar kito įrenginio (toliau – įrenginys) IP adresas, MAC adresas ar kita unikali identifikavimo informacija (toliau – įrenginio identifikatorius), domeno pavadinimas, naršyklės tipas ir versija, naršymo istorija, paieškos istorija, informacija apie jūsų apsilankymą (įskaitant peržiūrėtus, įsigytus ar ieškomus produktus), informacija apie bet kurią svetainę, kuri nukreipė jus į mūsų svetainę, programą ar reklamą; vietos ir laiko juostos nustatymas, naršyklės įskiepių tipai ir versijos, operacinė sistema ir platforma, puslapio atsakymų laikas ir klaidos, apsilankymų tam tikruose puslapiuose trukmė, puslapio sąveikos informacija (pvz., slinkimas, paspaudimai, įvesti klavišai ir pelės paspaudimai); laikas, kurį praleidžiate žiūrėdami arba naudodamiesi Svetaine, ir aplankyti puslapiai, sugrįžimų skaičius arba kiti paspaudimų srauto ar svetainės naudojimo duomenys ir pelės paspaudimai) ir būdai, naudojami norint pereiti nuo puslapio.

 

Šiuos duomenis galime naudoti norėdami pateikti jums suasmenintą turinį, informaciją, siųsti brošiūras, kuponus, pavyzdžius, pasiūlymus ir kitą informaciją apie mūsų gaminius ar mūsų įmonių grupę ir (arba) teikti atitinkamą reklamą. Šiuos duomenis taip pat naudojame, kad galėtume techniškai pristatyti mūsų svetainės turinį į jūsų įrenginį, tobulinti mūsų internetines paslaugas ir patirtį, kurią gaunate bendraudami su mumis internetu, taip pat mūsų svetainės techninio saugumo tikslais.

 

Priklausomai nuo šalyje, kurioje gyvenate, galiojančių įstatymų, jūsų Asmens duomenis tvarkysime gavę jūsų sutikimą ir (arba) vykdydami su jumis sudarytą sutartį, ir (arba) remdamiesi teisėtais interesais (kai taikoma ir priklausomai nuo šalies, kurioje gyvenate), siekdami užtikrinti svetainės saugumą, optimizuoti svetainę ir jums siūlomas paslaugas, tobulinti rinkodarą, analitiką ar svetainės funkcionalumą arba kitais teisės aktuose numatytais atvejais.

Tam tikrose jurisdikcijose slapukų nuostatas galite pasirinkti pagal sutikimą.

 

Informacija apie pageidavimus ir išvados, daromos iš kitų Asmens duomenų

Tai apima profilį, atspindintį asmens pageidavimus, savybes, psichologines tendencijas, nusiteikimą, elgseną, požiūrį, intelektą, gebėjimus ir polinkius. Ji taip pat apima informaciją, gautą apie jus iš socialinės žiniasklaidos, pvz., jūsų profilio nuotrauką, mygtuko „patinka“ paspaudimus, buvimo vietą ir pageidavimus dėl produktų.

Šias išvadas gauname netiesiogiai iš jūsų (pvz., stebėdami jūsų veiksmus mūsų svetainėse) arba iš trečiųjų šalių, pvz., duomenų analizės paslaugų teikėjo.

 

Tokius duomenis naudojame norėdami teikti ir tobulinti jūsų pageidaujamas funkcijas, produktus ir paslaugas; teikti jums personalizuotą turinį, informaciją ir siųsti jums brošiūras, kuponus, pavyzdžius, pasiūlymus ir kitą informaciją apie mūsų produktus arba mūsų įmonių grupę; susisiekti su jumis telefonu arba SMS žinutėmis ir pateikti pasiūlymus, atitinkančius jūsų pageidavimus; tobulinti mūsų svetaines, produktus ir paslaugas, klientų aptarnavimą ir klientų apsipirkimo patirtį; sukurti seanso pakartojimą, kuriame matomas jūsų apsilankymas mūsų svetainėje; ir (arba) teikti atitinkamą reklamą arba mūsų naujienlaiškio kopijas ir informaciją apie mūsų produktus, parduotuvių atidarymus, partnerystę ir renginius parduotuvėse, susisiekti su jumis dėl su paslaugomis susijusių klausimų. Galime naudoti jūsų duomenis, kad gautume iš jūsų grįžtamąjį ryšį, suteiktume jums galimybę dalyvauti klientų tyrimuose ar tikslinėse grupėse, informuotume jus apie jus dominančius produktus ir komercines galimybes, pagerintume jūsų, kaip kliento, patirtį, sudarydami jūsų pageidavimų profilį (įskaitant pirkimo įrašus), kad galėtume jums pasiūlyti personalizuotus produktus ir pasiūlymus; sudaryti sąlygas jums dalyvauti mūsų akcijose, konkursuose, loterijose ir specialiuose pasiūlymuose; tobulinti esamus ir kurti naujus produktus ir paslaugas; ir vykdyti mūsų administracinius ir komercinius tikslus bei interesus, pavyzdžiui, saugumo, statistikos ir rinkodaros analizės, sistemų priežiūros, produktų garantijų ir grąžinamų sumų valdymo tikslais.

Priklausomai nuo šalyje, kurioje gyvenate, taikomų įstatymų, jūsų Asmens duomenis tvarkysime remdamiesi savo teisėtu interesu (kai taikoma ir priklausomai nuo šalies, kurioje esate įsikūrę) ir, kai to reikalauja įstatymai, jūsų sutikimu.

 

Komunikacijos duomenys

Bendravimo duomenis galime rinkti iš įvairių šaltinių, įskaitant kontaktų sąrašus, demografinę informaciją, iš pradžių surinktą iš kitų „Natura &Co“ grupės įmonių, ir teisėtai iš kitų trečiųjų šalių gautus Asmens duomenis, kurie gali būti sujungti su kita informacija, kurią renkame šiame skyriuje aprašytais tikslais, įskaitant informaciją apie jūsų bendravimą su mumis (pvz., jūsų el. laiškus, laiškus, skambučius, pranešimus ir žinutes mūsų socialiniuose tinkluose). Tai gali būti bendravimas su pardavimų vadybininkais, regioniniais vadybininkais ir (arba) grožio verslininkais, jei jie dalijasi tokia komunikacija su mumis.

Tokius duomenis naudojame norėdami teikti ir tobulinti jūsų pageidaujamas funkcijas, produktus ir paslaugas, teikti jums suasmenintą turinį, informaciją, siųsti brošiūras, kuponus, pavyzdžius, pasiūlymus ir kitą informaciją apie mūsų produktus ar mūsų įmonių grupę ir (arba) teikti atitinkamą reklamą.

Atsižvelgdami į jūsų šalyje galiojančius įstatymus, jūsų Asmens duomenis tvarkysime remdamiesi teisėtais interesais (kai taikoma ir priklausomai nuo šalies, kurioje esate įsikūrę), siekdami įvykdyti su jumis sudarytą sutartį ir, kai to reikalauja įstatymai, gavę jūsų sutikimą.

Kiti Asmens duomenys, kuriuos galėjome surinkti su jūsų sutikimu

Šią informaciją gauname tiesiogiai iš jūsų. Tai gali būti:

Informacija, kurią pateikiate skambindami, rašydami el. paštu, siųsdami trumpąsias žinutes ar bendraudami internetu su mūsų komanda ir (arba) parduotuvės darbuotojais arba dalyvaudami apklausose ar konkursuose.

 

·        Informacija, gauta apie jus iš socialinės žiniasklaidos, pavyzdžiui, jūsų profilio nuotrauka, mygtuko „patinka“ paspaudimai, bendra geografinės padėties informacija, kai naudojatės viena iš mūsų mobiliųjų programėlių.   

·        Kita su jūsų sutikimu iš jūsų surinkta informacija.

 

Tokius duomenis naudojame norėdami teikti ir tobulinti jūsų pageidaujamas funkcijas, produktus ir paslaugas; norėdami pateikti jums personalizuotą turinį, informaciją ir siųsti brošiūras, kuponus, pavyzdžius, pasiūlymus ir kitą informaciją apie mūsų produktus arba „Natura &Co“ įmonių grupę; kai vykdome savo pareigas pagal sutartį su jumis; ir (arba) tvarkydami Asmens duomenis, reikalingus klientams įvertinti ir priimti, taip pat norėdami padėti jums rasti artimiausią parduotuvę.

Atsižvelgdami į jūsų šalyje galiojančius įstatymus, jūsų Asmens duomenis tvarkome remdamiesi teisėtais interesais (kai taikoma ir priklausomai nuo šalies, kurioje esate įsikūrę), siekdami įvykdyti su jumis sudarytą sutartį ir, kai to reikalauja įstatymai, gavę jūsų sutikimą.

 

 

 

Apie trečiųjų šalių svetaines

Į mūsų svetainę galite patekti iš trečiosios šalies svetainės arba atvirkščiai. Naudojimąsi trečiųjų šalių svetainėmis reglamentuoja tos svetainės privatumo politika. Gali būti taikomos skirtingos sąlygos ir privatumo politikos. Tokios svetainės gali siųsti savo slapukus arba sekimo failus į jūsų Įrenginį ir rinkti jūsų Asmens duomenis savo tikslais. Tokios informacijos atžvilgiu šis Privatumo pranešimas netaikomas.

Kiek laiko saugome jūsų Asmens duomenis

Jūsų Asmens duomenis, tvarkomus šiame Privatumo pranešime nurodytais tikslais, saugome per visą mūsų verslo santykių su jumis laikotarpį. Kai mūsų verslo santykiai su jumis pasibaigs ir jūsų duomenys taps nebereikalingi šiems tikslams įvykdyti, mes ištrinsime jūsų duomenis, išskyrus atvejus, kai jūsų duomenys yra reikalingi ir kitiems šiame Privatumo pranešime nurodytiems tikslams ir (arba) yra būtini siekiant įvykdyti taikomus teisinius ar reguliavimo įsipareigojimus. Taip pat galime saugoti jūsų duomenis, kad galėtume nagrinėti bet kokius skundus dėl mūsų produktų ir paslaugų. Mūsų saugojimo laikotarpiai nustatomi pagal šalies, kurioje gyvenate, teisinius reikalavimus.

 

Kaip dalijamės ir atskleidžiame jūsų Asmens duomenis

Būdami pasaulinė Bendrovė, mes galime atskleisti jūsų Asmens duomenis toliau nurodytiems subjektams:

 • „Natura &Co“ įmonių grupei;
 • „Natura &Co“ klientams, pardavimų vadovams ir (arba) franšizių turėtojams, jei išreiškėte norą pirkti produktus tokiu būdu;
 • Trečiosioms šalims, teikiančioms prekes ar paslaugas, kurios padeda mums vykdyti verslą ir tobulinti paslaugas;
 • Išorės auditoriams ir (arba) teisiniams patarėjams;
 • Kitoms šalims, kurioms esame įgalioti arba privalome atskleisti informaciją pagal įstatymuose numatytus reikalavimus;
 • Teisėsaugos ir kitoms valdžios institucijoms. Tam reikia atitinkamo teismo įsakymo arba orderio, prieš kurį gaunant institucija turi įrodyti, kad būtina atskleisti prašomą arba perimtą informaciją. Pasiliekame teisę ginčyti tokius reikalavimus.

Galime bendrinti arba perduoti jūsų Asmens duomenis bet kokio tiesioginio ar netiesioginio reorganizavimo proceso metu, įskaitant, bet neapsiribojant, susijungimus, įsigijimus, verslo dalies perleidimus, bankrotus ir viso ar dalies mūsų turto pardavimus. Jūsų Asmens duomenimis gali būti dalijamasi užbaigus tokį sandorį ir (arba) atliekant vertinimą iki perdavimo (laikantis konfidencialumo reikalavimų). Jei jūsų Asmens duomenys bus perduoti, jų atžvilgiu ir toliau bus taikomas šis Privatumo pranešimas arba politika, kuri bent jau apsaugo jūsų privatumą tokiu pat lygiu kaip šis Privatumo pranešimas, nebent išreikštumėte kitokį sutikimą.

Tarptautinis duomenų perdavimas: Jūsų Asmens duomenis galime perduoti savo filialams ir dukterinėms įmonėms arba kitoms trečiosioms šalims pagal galiojančius vietos įstatymus, priklausomai nuo šalies, kurioje gyvenate. Taip pat galime perduoti jūsų Asmens duomenis iš jūsų šalies ar jurisdikcijos į kitas šalis ar jurisdikcijas atsižvelgiant į teisinius reikalavimus.

 • Tarptautinių duomenų perdavimo, kuriam taikoma EEE, Jungtinės Karalystės ir Šveicarijos teisė, atveju: pirmiausia naudojame Europos Sąjungos Komisijos standartines sutarčių sąlygas.
 • Perduodant duomenis iš vienos jurisdikcijos į kitą, galime remtis kitais tarptautinio perdavimo teisiniais mechanizmais, jei tai yra tinkama atsižvelgiant į atitinkamus įstatymus.
 • Taip pat esame sudarę ir pasirašę grupės vidaus susitarimą, kad užtikrintume saugų ir teisėtą asmens duomenų perdavimą tarp „Natura“ įmonių grupės subjektų, taip pat tarp įvairių pasaulio šalių, kai toks perdavimas yra būtinas siekiant vykdant veiklą.

Atliekame duomenų perdavimo poveikio vertinimus, kad įgyvendintume papildomas priemones, užtikrinančias, jog jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi pagal jūsų teritorijai taikomus standartus.

Jūsų Jautrūs asmens duomenys nebus naudojami jokiais papildomais tikslais, nesuderinamais su pirmiau išvardytais tikslais, išskyrus atvejus, kai apie tokius papildomus tikslus jums pranešame.

Mes neparduodame jūsų Asmens duomenų ar Jautrių asmens duomenų ir nesidalijame jais su trečiosiomis šalimis, kad teiktume su kontekstu susijusias pagal elgesį atrenkamas reklamas.

 

Kaip saugome jūsų Asmens duomenis

 

Įgyvendiname išsamias technines, fizines ir organizacines priemones, kad užtikrintume tokį saugumo lygį, kuris atitiktų mūsų tvarkomų asmens duomenų keliamą riziką, ir užtikrintume atitiktį taikomiems teisiniams reikalavimams. Šiomis priemonėmis siekiama užtikrinti nuolatinį asmens duomenų vientisumą ir konfidencialumą. Šias priemones nuolat vertiname ir tobuliname.

Mūsų požiūris į vaikų privatumą

Mūsų svetainės sukurtos ir skirtos suaugusiesiems. Suprantame, kaip svarbu imtis papildomų atsargumo priemonių, kad apsaugotume vaikų, besinaudojančių „Natura &Co“ produktais ir paslaugomis, privatumą ir saugumą. 

Jei viena iš mūsų svetainių gali būti skirta jaunesnei auditorijai, priklausomai nuo šalies, kurioje yra mūsų auditorija, mes gauname tėvų arba globėjų sutikimą pagal galiojančius vietos įstatymus. Jei sužinojote, kad vaikas, pažeisdamas šį Privatumo pranešimą, užsiregistravo el. paštu siunčiamiems naujienlaiškiams arba kitaip pateikė savo asmens duomenis, praneškite mums apie tai naudodami šio Privatumo pranešimo apačioje pateiktą kontaktinę informaciją. Jei sužinosime, kad nepilnametis naudotojas pateikė Asmens duomenis be tėvų leidimo, panaikinsime tokią paskyrą ir ištrinsime visus to naudotojo pateiktus Asmens duomenis, kiek tai yra įmanoma ir kuo greičiau.

Priklausomai nuo šalies, kurioje gyvenate, galime naudoti jūsų asmens duomenis, kad atliktume amžiaus patikrą ir įgyvendintume bet kokius amžiaus apribojimus.

Jūsų teisės, susijusios su jūsų Asmens duomenų tvarkymu

Priklausomai nuo šalies, kurioje gyvenate, galite turėti kai kurias arba visas toliau išvardytas teises:

 • Gauti informaciją apie tvarkomus jūsų asmens duomenis ir gauti tokių duomenų kopiją (teisė susipažinti su duomenimis);
 • Reikalauti ištaisyti bet kokius netikslius asmens duomenis ir, atsižvelgiant į duomenų tvarkymo tikslus, papildyti neišsamius asmens duomenis (teisė reikalauti ištaisyti duomenis) (praneškite mums, ar pasikeitė ir kiek pasikeitė mūsų saugomi jūsų duomenys, kad galėtume ištaisyti arba atnaujinti atitinkamus duomenis);
 • Jei yra teisėtų priežasčių, prašyti ištrinti asmens duomenis (teisė reikalauti ištrinti duomenis);
 • Prašyti apriboti asmens duomenų tvarkymą, jei tenkinami teisiniai reikalavimai (teisė apriboti duomenų tvarkymą);
 • Bet kada atšaukti savo sutikimą, jei duomenys tvarkomi remiantis sutikimu, su sąlyga, kad toks atšaukimas neturi įtakos ankstesnio jūsų duomenų tvarkymo teisėtumui (sutikimo atšaukimas);
 • Gauti jūsų pateiktus asmens duomenis struktūrizuotu, įprastai naudojamu ir kompiuterio skaitomu formatu ir perduoti šiuos asmens duomenis kitam duomenų valdytojui arba, jei techniškai įmanoma, kad mes juos perduotume (teisė į duomenų perkeliamumą); ir
 • Nebūti tik automatizuotu duomenų tvarkymu pagrįsto sprendimo, kuris jums sukelia teisines pasekmes arba daro jums panašų reikšmingą poveikį, subjektu, jei nesilaikoma teisinių reikalavimų (nebūti automatizuotai tvarkomų duomenų subjektu).
 • Nesutikti su jūsų duomenų tvarkymu (teisė nesutikti su duomenų tvarkymu), jei tai numatyta galiojančiuose teisės aktuose:
  • kurie tvarkomi dėl mūsų teisėtų interesų (kai taikoma ir priklausomai nuo šalies, kurioje gyvenate), išskyrus atvejus, kai tokie interesai nusveria jūsų asmenines teises; ir (arba)
  • tiesioginės rinkodaros tikslais be jokios ypatingos priežasties.

 

Priklausomai nuo šalies, kurioje gyvenate, mūsų skaitmeninės rinkodaros pranešimuose gali būti numatyti prenumeratos nutraukimo arba atsisakymo mechanizmai, leidžiantys jums pakeisti savo pranešimų nuostatas. Atkreipkite dėmesį, kad jei atsisakysite rinkodaros pranešimų, mes vis tiek galėsime su jumis susisiekti su nereklaminiais pranešimais, pvz., pranešimais apie besitęsiančius verslo santykius arba administraciniais pranešimais (pvz., atnaujinimais apie internetinius užsakymus).

Norėdami pasinaudoti savo teisėmis, įskaitant sutikimo atšaukimą, susisiekite su mumis informacija@avon.com. Taip pat galite paskirti įgaliotąjį atstovą, kuris galės pateikti prašymą jūsų vardu. Siekiant apsaugoti jūsų duomenis nuo nesankcionuotos trečiųjų šalių prieigos ar pakeitimų, visi prašymai, susiję su jūsų asmenine informacija, bus teikiami patikrinus prašančiojo asmens tapatybę. Į patikrinamą užklausą stengiamės atsakyti per nustatytą laiką.

Duomenų subjektas, manantis, kad nesilaikome šio Privatumo pranešimo arba taikomų duomenų apsaugos įstatymų, susijusių su jo asmens duomenimis, gali susisiekti su mumis, kad užregistruotų skundą, pateiktų prašymus dėl teisių įgyvendinimo arba spręstų bet kokį kitą klausimą, kylantį iš šio Privatumo pranešimo. Bet kurio asmens skundai taip pat gali būti perduoti DAP komandai el. paštu [čia].

Nepažeisdami jokių kitų teisių gynimo priemonių, taip pat turite teisę bet kuriuo metu pateikti skundą priežiūros institucijai.

„Shine the Light“ atskleidimas

Kalifornijos įstatymai leidžia Kalifornijos gyventojams reikalauti tam tikros informacijos apie mūsų Asmens duomenų atskleidimą trečiosioms šalims jų tiesioginės rinkodaros tikslais. Norėdami pateikti tokią užklausą, pirmiau pateiktoje formoje arba temos eilutėje, jei užklausa siunčiama el. paštu, nurodykite „Shine the Light“ Atkreipkite dėmesį, kad yra apribojimų, kiek kartų galite pasinaudoti kai kuriomis iš šių teisių. Galite paskirti įgaliotąjį atstovą, kuris pateiks prašymą jūsų vardu. Atstovas turi pateikti jūsų įgaliojimą patvirtinantį dokumentą. Atstovo, kuris nepateikia įrodymų, kad jį įgaliojote veikti jūsų vardu, prašymą galime atmesti. Prieš pildant užklausą, mums gali prireikti ją patikrinti. Pavyzdžiui, galime paprašyti jūsų patvirtinti jau turimus duomenis apie jus. Pateiktus Asmens duomenis naudosime tik užklausą pateikusio asmens tapatybei nustatyti arba įgaliojimams patikrinti.

Geografinės padėties nustatymo duomenys

 

 Jei anksčiau sutikote dalytis tikslia geografinės padėties nustatymo informacija su mūsų Skaitmeninėmis paslaugomis, bet kada galite sustabdyti šios informacijos rinkimą pakeisdami naršyklės arba mobiliojo įrenginio nustatymus.

 

Iššokantys („Push“) pranešimai / įspėjimai

 

 Jei vienai iš mūsų mobiliųjų programėlių suteiksite leidimą siųsti iššokančius pranešimus ar įspėjimus, šiuos pranešimus galėsite bet kada išjungti savo mobiliojo įrenginio pranešimų nustatymuose.

 

Atliekami pakeitimai

Šį Privatumo pranešimą galime periodiškai atnaujinti ir šio Privatumo pranešimo apačioje esančią datą pakeisime taip, kad ji atspindėtų tokio atnaujinimo datą. Jei iš esmės pakeisime tai, kaip renkame, naudojame ir (arba) dalijamės jūsų pateikta asmenine informacija, stengsimės apie tai pranešti prieš įsigaliojant tokiems pakeitimams, pavyzdžiui, paskelbdami aiškų pranešimą savo Bendrovės interneto svetainėje.

Tolesnis naudojimasis svetaine reiškia, kad sutinkate su naujuoju Privatumo pranešimu. Raginame jus periodiškai peržiūrėti šį puslapį, kad sužinotumėte naujausią informaciją apie mūsų privatumo praktiką. Jei to reikalaujama pagal galiojančius įstatymus, priklausomai nuo šalies, kurioje esate įsikūrę, galime prašyti išankstinio jūsų sutikimo dėl bet kokių esminių šio Privatumo pranešimo pakeitimų.

Esant bet kokiam aiškinimo ar prasmės skirtumui tarp šio Privatumo pranešimo versijos anglų kalba ir bet kurio kito vertimo, pirmenybė teikiama versijai anglų kalba. Šio Privatumo pranešimo versiją anglų kalba rasite [čia].

 

Įsigaliojimo data: 2023 m. rugpjūčio 2 d.

 

{{UI.LoadingMessage}}
[View|Representative_Attach_Not_Available]