Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos bet kada galite atšaukti savo naršyklės nustatymuose. Naudodamiesi mūsų tinklalapiu, sutinkate su slapukų naudojimu. Sužinoti daugiau
Sutinku
Uždaryti
Pasikeitė AVON katalogas, bet prekių krepšelis nepasikeitė
Jūs pakeitėte kampaniją ir prekių krepšelis buvo atnaujintas.

PASKUTINĖ REDAKCIJA [2018 m. kovo 27 d.]

„AVON“ PRIVATUMO SĄLYGOS

APIE KLIENTŲ PRIVATUMĄ

1. Kas atsako už jūsų asmens duomenis?

Šis Pareiškimas apie privatumą galioja „Avon“ klientų asmens duomenims, kai savo asmens duomenis „Avon“ įmonei perduodate patys arba jūsų „Avon“ atstovas. Pareiškime apie privatumą „Avon“, „mus“, „mes“ arba „mūsų“ reiškia UAB „Avon Cosmetics“, Ulonų g. 2, LT 08245, Vilnius. Jei jūsų asmens duomenys perduodami „Avon“, mes galime tapti jos valdytojais. Jei nusprendėte „Avon“ prekių įsigyti per „Avon“ atstovą, jūsų asmens duomenis kaip atskiras asmens duomenų valdytojas taip pat tvarkys Atstovas.] „Avon“ atstovai yra nepriklausomi ir jie nėra įdarbinti „Avon“ įmonės. „Avon“ nėra atsakinga už tai, kaip asmens duomenis naudoja Atstovai. Tai reiškia, kad Atstovas, nepriklausomai nuo „Avon“ įmonės, jūsų asmens duomenis tvarkys jam reikiamais tikslais ir taip, kaip nuspręs tinkama, įskaitant savo paties rinkodaros tikslus. Nepriklausomas „Avon“ pardavimų atstovas jūsų asmens duomenis naudos taip, kaip nurodyta Pareiškime apie privatumą. Jei informaciją ketinama naudoti kitu būdu, jie privalo jums pateikti papildomos privatumo informacijos, kad nepažeistų teisinių duomenų apsaugos įstatymo taikymo įsipareigojimų.

 

2. Asmens duomenys, kuriuos renkame apie jus

Šiame Pareiškime apie privatumą vartojamas terminas „asmens duomenys“ reiškia su jumis susijusią ir jus identifikuoti leidžiančią informaciją, laikomą tiesiogiai arba kartu su kita informacija. Šią informaciją gauname tiesiai iš jūsų arba iš Atstovų, kurie ją mums pateikia. Galime rinkti toliau nurodytus asmens duomenis.

 • Jūsų vardą, pavardę ir kontaktinius duomenis (pavardė, vardas, kiti vardai, pašto adresas, el. pašto adresas, telefonų numeriai)
 • Jūsų gimimo datą
 • Informaciją apie pirkinius iš „Avon“ ir informaciją apie jūsų mėgiamus produktus
 • Komunikavimo su mumis informaciją (pvz., jūsų el. pašto adresai, laiškai, skambučiai arba laiškai ir pranešimai socialiniuose tinkluose)
 • Informaciją apie tai, kaip naudojate mūsų svetainę ir mūsų mobiliąją programėlę
 • Informaciją apie tai, kaip naudojate mūsų svetainę, įjungus slapukus ar panašias identifikavimo priemones. Slapukai - tai nedideli jūsų naršyklėje kompiuterio kietajame diske saugomi informacijos vienetai. Jie leidžia naršyti mūsų svetainėje ir naudotis funkcijomis, pvz., likti prisijungusiems prie mūsų svetainės. Daugiau informacijos apie tai, kaip naudojame slapukus ir kaip juos galima pašalinti skaitykite „Slapukų politika“.

 

3. Kaip ir kodėl mes naudojame surinktus asmens duomenis?

Jūsų asmens duomenis naudojame šiais tikslais:

 • Kad galėtume informuoti apie mūsų produktus ir pasiūlymus, kurie jus gali sudominti Jei užsiprenumeravote „Avon“ naujienlaiškį arba neseniai iš mūsų įsigijote prekių, gali būti, kad jums atsiųsime el. Laišką ir (arba) SMS žinutę su mūsų produktais ir pasiūlymais. Apie jus turimą informaciją (įskaitant pirkimų istoriją) galime panaudoti profiliui apie jūsų mėgstamas prekes kurti bei siųsti pagal jūsų poreikius atrinktus mūsų produktus ir pasiūlymus. Tinklalapyje taip pat gali būti rodoma pagal informaciją apie jus parengta su „Avon“ produktais susijusi reklama. Taip daroma, kad efektyviai pristatytume savo produktus. Jei rinkodaros komunikacijų (pvz. el. laiškų) gauti nenorite, susisiekite su mumis. Jei su „Avon“ sąveikaujate rašydami pranešimus socialiniuose tinkluose, mes galime panaudoti socialinių tinklų pranešimuose pateiktus asmens duomenis.
 • Kad mūsų paslaugų kokybė būtų geresnė, kad įvykdytumėte savo administracinius tikslus ir apsaugotume savo verslo interesus Verslo tikslai, kuriais naudosime asmens duomenis yra apskaita, sąskaitų išrašymas, sauga ir teisiniai tikslai, statistinės ir rinkodaros analizės, sistemų bandymai, priežiūra ir plėtra. Kad įvykdytume teisinius savo įsipareigojimus, pvz., įsipareigojimus tvarkyti mokesčius ir vykdyti auditą, galime naudoti jūsų asmens duomenis. Jei konkrečių teisinių įsipareigojimų nėra, šiuos asmens duomenis naudojame pagrįstiems verslo interesams patenkinti bei tiksliems įrašams vesti bei juos atnaujinti.

Jei nesutinkate, kad jūsų asmens duomenys būtų naudojami nurodytais tikslais, susisiekite su mumis. Nors asmens duomenis „Avon“ įmonei pateikiate savanoriškai, jei tam tikros informacijos nepateiksite, „Avon“ gali nepavykti įvykdyti kai kurių šiame Pareiškime apie privatumą nurodytų tikslų. Pavyzdžiui, mums nepavyks jums išsiųsti produktus, jei nežinosime jūsų pašto adreso.

 

4. Kaip mes dalinamės arba perduodame surinktus duomenis?

Asmenine informacija mes galime pasidalinti su:

 • „Avon“ atstovais, „Avon“ pardavimų lyderiais ir „Avon“ sričių vadovais;
 • Kitomis „Avon“ grupės bendrovėmis (šių bendrovių sąrašą rasite http://www.avoncompany.com/world/index.html);
 • Mums paslaugas teikiantiems teikėjams, padedantiems vykdyti mūsų veiklos procesus ir pagerinti mūsų teikiamas paslaugas bei klientų patirtį;
 • Vyriausybinėms institucijoms.

Dalinamasi aukščiau nurodytais tikslais arba siekiant įvykdyti taikomus teisinius įsipareigojimus.

Kad apsaugotų į ne Europos ekonominei zonai priklausančias šalis, kuriose asmens duomenų apsaugos lygis yra žemas, siunčiamus asmens duomenis, „Avon“ taiko atitinkamas apsaugos priemones. Mūsų el. pašto sistemos administratorius, IT pagalbos skyrius ir IT sistemos priežiūros specialistai taiko Europos Komisijos patvirtinto standarto sutartines nuostatas. Susisiekite toliau nurodytais būdais, jei norite gauti atitinkamų apsaugos priemonių kopiją.

 

5. Kiek laiko mes laikome jūsų asmens duomenis?

Užsakymo apdorojimo informaciją „Avon“ saugo 10 metų arba iki mokesčių audito pabaigos (priklausomai nuo to, kas įvyksta anksčiau). Jūsų asmens duomenis „Avon“ gali naudoti tol, kol būsite aktyvūs „Avon“ klientai. Spręsdami, kiek laiko laikysime jūsų asmens duomenis po to, kai nebebūsite aktyvūs „Avon“ klientai, atsižvelgiame į esamus įsipareigojimus (pvz., laikyti informaciją apskaitos tikslais) arba laiką, duotą įvykdyti teisinius įsipareigojimus. Jei reikia tikslesnio laiko, susisiekite su mumis. Jūsų duomenų tiesioginei rinkodarai nenaudosime, jei tam prieštarausite arba jei atsiimsite prieš tai suteiktą savo sutikimą juo apdoroti.

 

6. Jūsų teisės

Turite teisę prašyti prieigos prie asmeninės savo informacijos, kurią mes turime ir reikalauti, kad būtų patikslinta bet kokia netiksli asmeninė jūsų informacija. Taip pat galite turėti teisę riboti savo asmens duomenų naudojimą, perduoti savo asmens duomenis kitam valdytojui arba ją pašalinti.

Jei turite nusiskundimų dėl to, kaip mes tvarkome jūsų asmens duomenis, susisiekite su mumis. Jei problemos pašalinti mums nepavyktų, susisiekite su vietine duomenų apsaugos priežiūros institucija.

 

7. Kaip su mumis susisiekti?

Jei turite kokių nors klausimų, komentarų ar prašymų dėl šio Pareiškimo dėl privatumo, parašykite el. laišką mūsų duomenų apsaugos pareigūnui adresu informacija@avon.com arba adresu Ulonų g. 2, Vilnius, LT-08245, Lietuva.

 

8. Slapukai ir kitos technologijos

Slapukai: Mes ir trečiosios šalys, mūsų tiekėjai, Svetainėje gali naudoti slapukus. Slapukai leidžia tinklo serveriui perduoti duomenis į kompiuterį įrašų saugojimui ir kitais tikslais. Mes naudojame slapukus ir kitas technologijas tam, kad be kita ko, galėtume geriau jus aptarnauti, pateikti labiau jums pritaikytą informaciją, palengvinti jūsų prieigą prie Svetainės ir naudojimąsi ja. Slapukus mūsų svetainėje mes leidžiame naudoti ir pardavėjams. Jei nenorite, kad informacija būtų renkama slapukų pagalba, daugelyje naršyklių yra paprasta procedūra, kuri leidžia jums atsisakyti slapukų naudojimosi. Norėdami sužinoti daugiau apie slapukus, apsilankykite šioje svetainėje.

Vietinio išsaugojimo objektai: Mes ir trečiosios šalys, t.y., paslaugų teikėjai, tam tikrose situacijose galime naudoti vietinio išsaugojimo objektus (angl. Flash LSOs“), taip pat atpažinti jus ir prisiminti, ką jūs pirkote. Vietinio išsaugojimo objektai skiriasi nuo slapukų išsaugomų duomenų kiekiu ir tipu. Be to, jūs savo naršyklėje vietinio išsaugojimo objektų negalite valdyti, ištrinti ar apriboti. Norėdami sužinoti daugiau apie vietinio išsaugojimo objektus ir išmokti juos valdyti, spustelkite „Flash“ grotuvo palaikymo puslapį, pasirinkite Visuotinio išsaugojimo nustatymų skydelis ir sekite instrukcijas. Dabar norėdami pamatyti „Flash LSOs“ savo kompiuteryje, eikite į Tinklalapio išsaugojimo nustatymų sk yde lį ir sekite „Flash LSOs“ peržiūros arba ištrynimo instrukcijas.

„Pixel tags“ žymos ir kitos technologijos: „Clear GIFs“ yra mažyčiai grafiniai vaizdai su unikaliu identifikatoriumi, kurie funkcionuoja panašiai, kaip ir slapukai. Tačiau, skirtingai nuo slapukų, kurie yra saugomi jūsų kompiuterio kietajame diske, „Clear GIFs“ žymos yra patalpinamos nematomai tinklalapiuose. Mes galime naudoti „Clear GIFs“ žymas (taip pat žinomas, kaip web beacons, web bugs ar pixel tags) tam, kad galėtume sekti mūsų Svetainės lankytojų veiklą joje ir kaupti statistiką apie Svetainės naudojimą ir faktinį duomenų pateikimo atvejų skaičių. Mes ir susijusios trečiosios šalys, paslaugų teikėjai, padėdami mums sekti faktinį duomenų pateikimo elektroniniu paštu atvejų skaičių, įvertinti mūsų rinkodaros kampanijų sėkmę ir identifikuoti, kada mūsų elektroninio pašto žinutės yra perskaitomos ar persiunčiamos, gali naudoti „Clear GIFs“ ir HTML formato elektronines žinutes.

Puslapio analizė (angl. Site Analytics): „Avon“ gali bendradarbiauti su trečiosiomis šalimis, kurios naudoja technologijas, aprašytas šiame skyriuje, skirtas tinklalapio analizei atlikti, padėti mums sekti ir suprasti, kaip lankytojai naudoja mūsų Svetainę. Pavyzdžiui, mes naudojamės „Omniture“, tinklo analizės paslaugų teikėju, kuris padeda pagerinti mūsų tinklalapio funkciją ir vartotojų patirtį. Daugiau informacijos apie „Omniture“ privatumo sąlygas, taikomas „Omniture“ ir jos „opt-out“ įrankį galite rasti apsilankę jų privatumo centre.

Skydeliai (angl. Widgets), programos ir panašios technologijos. Jei norite išnaudoti mūsų siūlomas technologijas (tokias, kaip skydeliai), bet kokia asmeninė informacija ar kita jūsų pateikta informacija gali būti pasiekiama viešai, pavyzdžiui, per socialinius tinklapius ir kitus tinklalapius bei platformas, kuriose jūs galite pasinaudoti technologijomis. Be to, kai kurios technologijos gali su virusais išplisti į kitas vietas (pavyzdžiui, jūsų draugas ar klientas savo blog'e gali patalpinti skydelį, kuriame yra informacija apie jus).
„Avon“ neatsako už asmeninės ir (arba) kitos informacijos rinkimą, naudojimą ir viešinimą.

 

9. Šio pareiškimo dėl privatumo keitimai

Periodiškai mes galime keisti šį pareiškimą dėl privatumo. Visas naujas Pareiškimo dėl privatumo versijas paskelbsime savo svetainėje.

 

 

APIE ATSTOVŲ, PARDAVIMŲ LYDERIŲ IR ZONŲ VADOVŲ PRIVATUMĄ

1. Kas atsako už jūsų asmens duomenis?

Šis Pareiškimas apie privatumą taikomas „Avon“ atstovų, Pardavimų lyderių ir Zonų vadovų asmens duomenims. Pareiškime apie privatumą „Avon“, „mus“, „mes“ arba „mūsų“ reiškia UAB „Avon Cosmetics“, Ulonų g. 2, LT 08245, Vilnius, kuris yra asmens duomenų valdytojas. Tai reiškia, kad „Avon“ nuspręs, kokiu tikslu ir kokiais būdais jūsų asmens duomenys bus tvarkomi.

Priklausomai nuo jūsų pareigų, jūsų asmens duomenis, kaip nepriklausomi asmens duomenų valdytojai, gali naudoti pardavimų lyderiai ir Zonų vadovai. Tai reiškia, kad Pardavimų lyderiai ir Zonų vadovai, nepriklausomai nuo „Avon“ įmonės, jūsų asmens duomenis apdoros jiems reikiamais tikslais ir taip, kaip nuspręs tinkama. Pavyzdžiui, jūsų asmens duomenis gali naudoti Pardavimų lyderiai ir Zonų vadovai, kad jiems būtų lengviau prisidėti prie „Avon“ įmonės rezultatų. Pardavimų lyderiai ir Zonų vadovai jūsų asmens duomenis naudos taip, kaip nurodyta Pareiškime apie privatumą. Jei informaciją ketinama naudoti kitu būdu, jie privalo jums pateikti papildomos privatumo informacijos, kad nepažeistų teisinių duomenų apsaugos įstatymo taikymo įsipareigojimų.

 

2. Asmens duomenys, kuriuos renkame apie jus

Šiame Pareiškime apie privatumą vartojamas terminas „asmens duomenys“ reiškia su jumis susijusią ir jus identifikuoti leidžiančią informaciją, laikomą tiesiogiai arba kartu su kita informacija. Šią informaciją gauname tiesiai iš jūsų arba iš Atstovų, Pardavimų lyderių arba Zonų vadovų, kurie ją mums pateikia.

Galime rinkti toliau nurodytus asmens duomenis.

 • Jūsų vardą, pavardę ir kontaktinius duomenis (pavardė, vardas, kiti vardai, pašto adresas, kitas pristatymo adresas, el. pašto adresas, telefonų numeriai)
 • Jūsų gimimo datą
 • Jūsų banko duomenis
 • Informaciją apie jūsų pirkinius iš „Avon“, komisinius ir nuolaidas bei jūsų ataskaitų informaciją, o taip pat informaciją apie jūsų tam tikrų tipų produktų pasirinkimus
 • Komunikavimo su mumis informaciją (pvz., jūsų el. pašto adresai, laiškai, skambučiai arba laiškai ir pranešimai socialiniuose tinkluose. Tai gali būti komunikavimas su kitais „Avon“ nepriklausomais pardavimų atstovais, pvz., Pardavimų lyderiais ir Zonų vadovais, kurie mums teikia informaciją)
 • Informaciją apie tai, kaip naudojate mūsų svetainę ir mūsų mobiliąją programėlę. Mūsų svetainėje ir mobiliojoje programėlėje naudojame slapukus ir kitas panašias technologijas (pvz., „Flash LSO“ ir taškų žymėjimą). Slapukai - tai nedideli jūsų naršyklėje kompiuterio kietajame diske saugomi informacijos vienetai. Jie leidžia naršyti mūsų svetainėje arba programoje ir naudotis funkcijomis, pvz., likti prisijungusiems prie mūsų svetainės. Daugiau informacijos apie tai, kaip naudojame slapukus ir kaip juos galima pašalinti skaitykite „Slapukų politika“.
 • Tapatybės tikrinimas ir kredito patikra (naudojant kredito tikrinimo agentūros paslaugas)

 

3. Kaip ir kodėl mes naudojame surinktus asmens duomenis (ir kokiu teisiniu pagrindu)?

Atstovų, Pardavimų lyderių ir Zonų vadovų atveju jūsų asmens duomenis naudojame šiais tikslais:

 • Kad įvykdytume jūsų užsakymus, apskaičiuotume tinkamus komisinius, nuolaidas ir priedus bei galėtume tvarkyti jūsų reprezentacinę paskyrą
  Jums arba jūsų klientams pateikus užsakymą, jūsų asmens duomenis mes naud ojame tam užsakymui įvykdyti bei apskaičiuoti tinkamus komisinius, nuolaidas bei priedus. Taip daroma, kad įvykdytume sutartinius įsipareigojimus jums. Jūsų informaciją taip pat galime naudoti tikrindami tapatybę prieš suteikdami kreditą mūsų produktams ir atlikdami kredito tikrinimą, kai reikia kelti ieškinį arba būti atsakovais, įskaitant jūsų įsiskolinimų atvejus, kai reikia ginti verslo interesus ir). Atliekant kredito tikrinimus, sprendimą suteikti kreditą arba jo nesuteikti visada priima žmogus. Šiuos tikrinimus vykdo trečiosios šalys: UAB “Creditinfo Lietuva” (įmonės kodas: 111689163, adresas: A. Goštauto g. 40A, LT 01112 Vilnius, Lietuva, www.manocreditinfo.lt, tel.: (8 5) 2394131)
 • Bendrauti ir koordinuoti santykius su jumis
  Su jumis dėl administracinių ar darbinių priežasčių (pvz., kad atsiųstume jums užsakymo arba mokėjimo patvirtinimą) galime susisiekti el. paštu, SMS arba telefonu. To reikia mūsų verslo interesams apginti, dalinantis susijusia informacija su jumis ir užtikrinant, kad žinotumėte viską apie savo užsakymus
 • Suasmeninti ir pagerinti jūsų reprezentavimo patirtį
  Jūsų asmens duomenis galime naudoti pritaikydami paslaugas pagal jūsų poreikius ir norus bei užtikrinti pritaikytą reprezentavimo patirtį. Pavyzdžiui, mums galite pateikti specialius jūsų užsakymų pristatymo reikalavimus.
  Taip pat galime rinkti informaciją apie tai, kaip jūs naudojate mūsų svetainę. To reikia mūsų verslo interesams patenkinti, kad jums rodytume tik naudingiausius produktus ir efektyviausiai atsakytume į jūsų turimus klausimus.
 • Kad galėtume informuoti apie mūsų produktus ir pasiūlymus, kurie jus gali sudominti
  Kad padėtume parduoti „Avon“ produktus jūsų klientams, su jumis galime susisiekti el. paštu, SMS arba telefonu ir pasikalbėti apie produktus bei pasiūlymus. Apie jus turimą informaciją (įskaitant pirkimų istoriją) galime panaudoti profiliui apie jūsų mėgstamas prekes kurti bei siųsti pagal jūsų poreikius atrinktus mūsų produktus ir pasiūlymus, kad kuo efektyviau vykdytume įmonės veiklą. Jei rinkodaros komunikacijų iš mūsų gauti nenorite, susisiekite su mumis arba paspauskite rinkodaros laiškuose esančią prenumeratos atsisakymo nuorodą.
 • Kad mūsų paslaugų kokybė būtų geresnė, kad įvykdytumėte savo administracinius tikslus ir apsaugotume savo verslo interesus
  Verslo tikslai, kuriais naudosime asmens duomenis yra apskaita, sąskaitų išrašymas, auditas, ID patikrinimas, sukčiavimo nustatymas, saugumas, sauga ir teisiniai tikslai, statistinės ir rinkodaros analizės, sistemų bandymai, priežiūra ir plėtra. Kad įvykdytume teisinius savo įsipareigojimus, pvz., įsipareigojimus tvarkyti mokesčius, galime naudoti jūsų asmens duomenis. Jei konkrečių teisinių įsipareigojimų nėra, šiuos asmens duomenis naudojame pagrįstiems verslo interesams patenkinti bei tiksliems įrašams vesti bei juos atnaujinti.

Jei esate Pardavimų lyderis arba Zonų vadovas, be jau minėtų tikslų jūsų asmens duomenys taip pat gali būti naudojami kitų Atstovų bei Pardavimų lyderių darbui palengvinti bei ataskaitoms apie pardavimų duomenis ruošti.

Jei nesutinkate, kad jūsų asmens duomenys būtų naudojami nurodytais tikslais, susisiekite su mumis. Nors asmens duomenis „Avon“ įmonei pateikiate savanoriškai, jei tam tikros informacijos nepateiksite, „Avon“ gali nepavykti įvykdyti kai kurių šiame Pareiškime apie privatumą nurodytų tikslų. Pavyzdžiui, prieš išsiųsdami jums produktus turime žinoti jūsų pavardę ir pašto adresą bei mokėjimo duomenis, kad galėtume iš jūsų gauti pinigus, jums įsigijus produktų.

 

4. Kaip mes dalinamės arba perduodame surinktus duomenis?

Asmenine informacija mes galime pasidalinti su:

 • „Avon“ klientais;
 • „Avon“ pardavimų lyderiais ir Zonų vadovais;
 • Kitomis „Avon“ grupės bendrovėmis (šių bendrovių sąrašą rasite http://www.avoncompany.com/world/index.html);
 • Mums paslaugas, padedančias vykdyti veiklą ir gerinti paslaugų kokybę bei nepriklausomų pardavimų atstovų (pvz., kredito tikrinimo agentūrų, kurios atlieka kredito bei tapatybės patikras) patirtį, teikiantiems teikėjams;
 • Vyriausybinėms institucijoms.

Dalinamasi aukščiau nurodytais tikslais arba siekiant įvykdyti taikomus teisinius įsipareigojimus.

Kad apsaugotų į ne Europos ekonominei zonai priklausančias šalis, kuriose asmeninės informacijos apsaugos lygis yra žemas, siunčiamus asmens duomenis, „Avon“ taiko atitinkamas apsaugos priemones. Mūsų el. pašto sistemos administratorius, IT pagalbos skyrius ir IT sistemos priežiūros specialistai taiko Europos Komisijos patvirtinto standarto sutartines nuostatas.

Jei į trečiosios šalies tinklalapį įeisite per mūsų svetainę, trečioji šalis gali surinkti informaciją apie mūsų svetainės naudojimą. Panašiai yra jums nusprendus dalintis „Avon“ turiniu socialiniuose tinkluose (trečioji šalis gali surinkti informaciją). Trečiosios šalies socialiniuose tinkluose surinkta informacija tvarkoma pagal tos trečiosios šalies privatumo politiką. Jei „Avon“ jus nukreipia į trečiosios šalies tinklalapį, „Avon“ neatsako už jūsų asmeninės informacijos apdorojimą, kurį vykdo trečioji šalis.

 

5. Kiek laiko mes laikome jūsų asmens duomenis?

Jūsų asmens duomenys bus naudojami ir laikomi „Avon“ įmonėje tiek, kiek jūs būsite susiję su „Avon“ ir tiek, kiek reikės po to, atsižvelgiant į esamus įsipareigojimus (pvz., laikyti informaciją apskaitos tikslais) arba laiką, duotą įvykdyti teisinius įsipareigojimus. Jei reikia tikslesnio laiko, susisiekite su mumis. Jūsų duomenų tiesioginei rinkodarai nenaudosime, jei tam prieštarausite arba jei atsiimsite prieš tai suteiktą savo sutikimą juos tvarkyti.

 

6. Jūsų atsakomybė

 • Kad mūsų turima asmeninė jūsų informacija būtų atnaujinama, nedelsdami mums praneškite apie bet kokius jūsų asmenins duomenų pasikeitimus.
 • Būdamas nepriklausomu pardavimų atstovu esate teisiškai atsakingas už darbo metu iš klientų, Atstovų, Pardavimų lyderių, Zonų vadovų ir kitų asmenų surinktus asmens duomenis. Sutinkate laikytis visų galiojančių duomenų apsaugos įstatymų, taikomų surinktiems, gautiems, apdorotiems ir jūsų laikomiems asmens duomenims. Asmens duomenis įsipareigojate naudoti tik taip, kaip nurodyta Pareiškime apie privatumą.

 

7. Jūsų teisės

Turite teisę prašyti prieigos prie savo asmens duomenų, kuriuos mes turime ir reikalauti, kad būtų patikslinta bet kokie netikslūs jūsų asmens duomenys. Taip pat galite turėti teisę riboti savo asmens duomenų naudojimą, perduoti savo asmens duomenis kitam valdytojui arba juos pašalinti.

Jei turite nusiskundimų dėl to, kaip mes tvarkome jūsų asmens duomenis, susisiekite su mumis. Jei problemos pašalinti mums nepavyktų, susisiekite su vietine duomenų apsaugos priežiūros institucija.

 

8. Kaip su mumis susisiekti?

Jei turite kokių nors klausimų, komentarų ar prašymų dėl šio Pareiškimo dėl privatumo, parašykite el. laišką mūsų duomenų apsaugos pareigūnui adresu informacija@avon.com arba adresu Ulonų g. 2, Vilnius, LT-08245, Lietuva.

 

9. Slapukai ir kitos technologijos

Slapukai: Mes ir trečiosios šalys, mūsų tiekėjai, Svetainėje gali naudoti slapukus. Slapukai leidžia tinklo serveriui perduoti duomenis į kompiuterį įrašų saugojimui ir kitais tikslais. Mes naudojame slapukus ir kitas technologijas tam, kad be kita ko, galėtume geriau jus aptarnauti, pateikti labiau jums pritaikytą informaciją, palengvinti jūsų prieigą prie Svetainės ir naudojimąsi ja. Slapukus mūsų svetainėje mes leidžiame naudoti ir pardavėjams. Jei nenorite, kad informacija būtų renkama slapukų pagalba, daugelyje naršyklių yra paprasta procedūra, kuri leidžia jums atsisakyti slapukų naudojimosi. Norėdami sužinoti daugiau apie slapukus, apsilankykite šioje svetainėje.

Vietinio išsaugojimo objektai: Mes ir trečiosios šalys, t.y., paslaugų teikėjai, tam tikrose situacijose galime naudoti vietinio išsaugojimo objektus (angl. Flash LSOs“), taip pat atpažinti jus ir prisiminti, ką jūs pirkote. Vietinio išsaugojimo objektai skiriasi nuo slapukų išsaugomų duomenų kiekiu ir tipu. Be to, jūs savo naršyklėje vietinio išsaugojimo objektų negalite valdyti, ištrinti ar apriboti. Norėdami sužinoti daugiau apie vietinio išsaugojimo objektus ir išmokti juos valdyti, spustelkite „Flash“ grotuvo palaikymo puslapį, pasirinkite Visuotinio išsaugojimo nustatymų skydelis ir sekite instrukcijas. Dabar norėdami pamatyti „Flash LSOs“ savo kompiuteryje, eikite į Tinklalapio išsaugojimo nustatymų sk yde lį ir sekite „Flash LSOs“ peržiūros arba ištrynimo instrukcijas.

„Pixel tags“ žymos ir kitos technologijos: „Clear GIFs“ yra mažyčiai grafiniai vaizdai su unikaliu identifikatoriumi, kurie funkcionuoja panašiai, kaip ir slapukai. Tačiau, skirtingai nuo slapukų, kurie yra saugomi jūsų kompiuterio kietajame diske, „Clear GIFs“ žymos yra patalpinamos nematomai tinklalapiuose. Mes galime naudoti „Clear GIFs“ žymas (taip pat žinomas, kaip web beacons, web bugs ar pixel tags) tam, kad galėtume sekti mūsų Svetainės lankytojų veiklą joje ir kaupti statistiką apie Svetainės naudojimą ir faktinį duomenų pateikimo atvejų skaičių. Mes ir susijusios trečiosios šalys, paslaugų teikėjai, padėdami mums sekti faktinį duomenų pateikimo elektroniniu paštu atvejų skaičių, įvertinti mūsų rinkodaros kampanijų sėkmę ir identifikuoti, kada mūsų elektroninio pašto žinutės yra perskaitomos ar persiunčiamos, gali naudoti „Clear GIFs“ ir HTML formato elektronines žinutes.

Puslapio analizė (angl. Site Analytics): „Avon“ gali bendradarbiauti su trečiosiomis šalimis, kurios naudoja technologijas, aprašytas šiame skyriuje, skirtas tinklalapio analizei atlikti, padėti mums sekti ir suprasti, kaip lankytojai naudoja mūsų Svetainę. Pavyzdžiui, mes naudojamės „Omniture“, tinklo analizės paslaugų teikėju, kuris padeda pagerinti mūsų tinklalapio funkciją ir vartotojų patirtį. Daugiau informacijos apie „Omniture“ privatumo sąlygas, taikomas „Omniture“ ir jos „opt-out“ įrankį galite rasti apsilankę jų privatumo centre.

Skydeliai (angl. Widgets), programos ir panašios technologijos. Jei norite išnaudoti mūsų siūlomas technologijas (tokias, kaip skydeliai), bet kokia asmeninė informacija ar kita jūsų pateikta informacija gali būti pasiekiama viešai, pavyzdžiui, per socialinius tinklapius ir kitus tinklalapius bei platformas, kuriose jūs galite pasinaudoti technologijomis. Be to, kai kurios technologijos gali su virusais išplisti į kitas vietas (pavyzdžiui, jūsų draugas ar klientas savo blog'e gali patalpinti skydelį, kuriame yra informacija apie jus).
„Avon“ neatsako už asmeninės ir (arba) kitos informacijos rinkimą, naudojimą ir viešinimą.

 

10. Šio pareiškimo dėl privatumo keitimai

Periodiškai mes galime keisti šį pareiškimą dėl privatumo. Visas naujas Pareiškimo dėl privatumo versijas paskelbsime savo svetainėje.

 

{{UI.LoadingMessage}}
[View|Representative_Attach_Not_Available]