Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos bet kada galite atšaukti savo naršyklės nustatymuose. Naudodamiesi mūsų tinklalapiu, sutinkate su slapukų naudojimu. Sužinoti daugiau
Sutinku
Uždaryti
Pasikeitė AVON katalogas, bet prekių krepšelis nepasikeitė
Jūs pakeitėte kampaniją ir prekių krepšelis buvo atnaujintas.

PASKUTINĖ REDAKCIJA [2020 m. vasario 01 d.]

1. Kas atsako už jūsų asmeninę informaciją?

Šis Pareiškimas dėl privatumo galioja „Avon“ klientų asmeninei informacijai, kai savo asmeninę informaciją „Avon“ įmonei perduodate patys arba jūsų „Avon“ atstovas.  Pareiškime apie privatumą „Avon“, „mus“, „mes“ arba „mūsų“ reiškia UAB Avon Cosmetics.  Jei jūsų asmeninė informacija perduodama „Avon“, mes galime tapti jos valdytojais, jei nustatysime duomenų tvarkymo tikslus ir priemones. Jei nusprendėte „Avon“ prekių įsigyti per „Avon“ atstovą, jūsų asmeninę informaciją kaip atskiras asmeninės informacijos valdytojas taip pat apdoros Atstovas (konsultantas). „Avon“ atstovai yra nepriklausomi ir jie nėra įdarbinti „Avon“ įmonės. „Avon“ nėra atsakinga už tai, kaip asmeninę informaciją naudoja Atstovai.  Tai reiškia, kad Atstovas, nepriklausomai nuo „Avon“ įmonės, jūsų asmeninę informaciją apdoros jam reikiamais tikslais ir taip, kaip nuspręs tinkama, įskaitant savo paties rinkodaros tikslus. Nepriklausomas „Avon“ pardavimų atstovas asmeninę jūsų informaciją naudos taip, kaip nurodyta Pareiškime apie privatumą.  Jei informaciją ketinama naudoti kitu būdu, jie privalo jums pateikti papildomos privatumo informacijos, kad nepažeistų teisinių duomenų apsaugos įstatymo taikymo įsipareigojimų.

2. Asmeninė informacija, kurią renkame apie jus

Šiame Pareiškime apie privatumą vartojamas terminas „asmeninė informacija“ reiškia su jumis susijusią ir jus identifikuoti leidžiančią informaciją, laikomą tiesiogiai arba kartu su kita informacija. Šią informaciją gauname tiesiai iš jūsų arba iš Atstovų, kurie ją mums pateikia. Galime rinkti toliau nurodytą asmeninę informaciją.

 • jūsų vardą, pavardę ir kontaktinius duomenis (pareigos, pavardė, vardas, pašto adresas, el. pašto adresas, telefonų numeriai)
 • Jūsų gimimo datą
 • Informaciją apie pirkinius iš „Avon“ ir informaciją apie jūsų mėgiamus produktus
 • Komunikavimo su mumis arba kitais konsultantais informaciją (pvz., jūsų el. pašto adresai, laiškai, skambučiai arba laiškai ir pranešimai socialiniuose tinkluose)
 • Informaciją apie tai, kaip naudojate mūsų svetainę ir mūsų mobiliąją programėlę
 • Informaciją apie tai, kaip naudojate mūsų svetainę, įjungus slapukus ar panašias identifikavimo priemones. Slapukai - tai nedideli jūsų naršyklėje kompiuterio kietajame diske saugomi informacijos vienetai. Jie leidžia naršyti mūsų svetainėje ir naudotis funkcijomis, pvz., likti prisijungusiems prie mūsų svetainės, taip pat jie leidžia mums išanalizuoti svetainės naršymo informaciją rinkodaros tikslais Daugiau informacijos apie tai, kaip naudojame slapukus ir kaip juos galima pašalinti skaitykite „Slapukų politika“.
 • Jūsų kompiuterio IP adresą ar MAC adresą.

Jei nuspręsite paspausti nuorodas į trečiųjų šalių svetaines per mūsų svetainę, trečiosios šalys gali rinkti informaciją apie jūsų naudojimąsi mūsų svetaine, naudodamos tam tikras joms prieinamas technologijas, pavyzdžiui, slapukus. Panašiai, kai nuspręsite bendrauti su Avon turiniu socialinėje žiniasklaidoje, trečiosios šalys gali rinkti informaciją apie šią sąveiką. Šių trečiųjų šalių surinktą informaciją reglamentuoja tų trečiųjų šalių privatumo politika. Kai Avon nukreipia jus į trečiosios šalies svetainę, Avon yra atsakinga už trečiosios šalies veiksmus tvarkant Jūsų asmeninės informaciją tik tuo atveju, kai trečioji šalis tvarko Jūsų asmens duomenis pagal Avon nurodymus.

3. Kaip ir kodėl mes naudojame surinktą asmeninę informaciją?

Jūsų asmeninę informaciją naudojame šiais tikslais:

 • Kad įvykdytume jūsų užsakymą

Jums pateikus „Avon“ užsakymą, mes asmeninę jūsų informaciją naudojame tam, kad tą užsakymą įvykdytume.  Jūsų užsakymo ar mokėjimo patvirtinimą ir užsakymo būsenos informaciją galime jums atsiųsti el. paštu ir (arba) SMS.  Taip daroma, kad įvykdytume sutartinius įsipareigojimus jums.

 • Kad galėtume informuoti apie mūsų gaminius ir pasiūlymus, kurie jus gali sudominti

Jei užsiprenumeravote „Avon“ naujienlaiškį arba neseniai iš mūsų įsigijote prekių, gali būti, kad jums atsiųsime el. laišką su mūsų gaminių pasiūlymais. Mes taip pat laikas nuo laiko galime informuoti jus apie galimybes tapti Avon atstovu (konsultantu), tuo atveju, jei duosite savo sutikimą. Tokie rinkodaros pranešimai siunčiami remiantis jūsų sutikimu, kurį galite bet kada atšaukti susisiekę su mumis, kaip nurodyta toliau. Apie jus turimą informaciją (įskaitant pirkimų istoriją) galime panaudoti profiliui apie jūsų mėgstamas prekes kurti bei siųsti pagal jūsų poreikius atrinktus mūsų gaminius ir pasiūlymus. Tinklalapyje taip pat gali būti rodoma pagal informaciją apie jus parengta su „Avon“ gaminiais susijusi reklama. Taip daroma, kad efektyviai pristatytume savo gaminius. Jei rinkodaros komunikacijų (pvz. el. laiškų) gauti nenorite, susisiekite su mumis.  Jei su „Avon“ sąveikaujate rašydami pranešimus socialiniuose tinkluose, mes galime panaudoti socialinių tinklų pranešimuose pateiktą asmeninę informaciją.

 • Kad mūsų paslaugų kokybė būtų geresnė, kad įvykdytumėte savo administracinius tikslus ir apsaugotume savo verslo interesus

Verslo tikslai, kuriais naudosime asmeninę informaciją yra apskaita, sąskaitų išrašymas, sauga ir teisiniai tikslai, statistinės ir rinkodaros analizės, sistemų bandymai, priežiūra ir plėtra, Avon gaminių garantijų administravimas, gaminių grąžinimas. Kad įvykdytume teisinius savo įsipareigojimus, pvz., įsipareigojimus tvarkyti mokesčius ir vykdyti auditą, galime naudoti asmeninę jūsų informaciją. Jei konkrečių teisinių įsipareigojimų nėra, šią asmeninę informaciją naudojame pagrįstiems verslo interesams patenkinti bei tiksliems įrašams vesti bei juos atnaujinti.

 • Kad galėtume jūsų paprašyti sudalyvauti gaminių apžvalgose

Mes galime susisiekti su jumis ir paprašyti jūsų dalyvauti gaminių apžvalgose. Tai gali būti jūsų įsigyto Avon gaminio apžvalga, Avon gaminių mėginių arba gaminių, kurie, mūsų manymu, gali jus sudominti, apžvalga. Mes tvarkome šią informaciją remdamiesi teisėtu interesu tobulinti savo gaminių pasiūlą. Jei nuspręsite dalyvauti, su jūsų dalyvavimu ir peržiūra susijusi informacija bus tvarkoma remiantis jūsų sutikimu, kurį galite bet kada atšaukti susisiekę su mumis.

 • Kad galėtume organizuoti konkursus

Mes rengiame įvairius konkursus bei dėl šios priežasties naudosime Jūsų vardą, kontaktinę informaciją ar kitą informaciją, kurią mums suteikiate registravimosi atstovu (konsultantu) metu. Minėta informacija bus naudojama tam, kad galėtume Jums pranešti apie prizo laimėjimą (detalesnė informacija Jums bus suteikiama konkursų taisyklėse). Jūsų asmeninės informacijos tvarkymas bus atliekamas tik tokiu atveju, jei tam duosite sutikimą, kurį bet kuriuo metu galite atšaukti su mumis susisiekus.

Jei nesutinkate, kad jūsų asmeninė informacija būtų naudojama nurodytais tikslais, susisiekite su mumis. ors asmeninę informaciją „Avon“ įmonei pateikiate savanoriškai, jei tam tikros informacijos nepateiksite, „Avon“ gali nepavykti įvykdyti kai kurių šiame Pareiškime apie privatumą nurodytų tikslų. Pavyzdžiui, mums nepavyks jums išsiųsti gaminius, jei nežinosime jūsų namų adreso.

4. Kaip mes dalinamės arba perduodame surinktus duomenis?

Asmenine informacija mes galime pasidalinti su:

 • „Avon“ atstovais, „Avon“ pardavimų lyderiais ir „Avon“ teritorijų vadovais;
 • kitomis „Avon“ grupės bendrovėmis (šių bendrovių sąrašą rasite https://www.avonworldwide.com/countries.html
 • mums paslaugas teikiantiems teikėjams, padedantiems vykdyti mūsų veiklos procesus ir pagerinti mūsų teikiamas paslaugas bei klientų patirtį;
 • Avon verslą ar jo dalį perkančia šalimi ar trečiomis šalimis, sandorio šalims siekiant įvykdyti sandorį
 • vyriausybinėms institucijoms.

Dalinamasi aukščiau nurodytais tikslais (įskaitant dalinimasi asmenine informacija su trečiosiomis šalimis, kurie gali būti Jūsų asmens duomenų valdytojais) arba siekiant įvykdyti taikomus teisinius įsipareigojimus.

Kad apsaugotų į ne Europos ekonominei zonai priklausančias šalis, kuriose asmeninės informacijos apsaugos lygis yra žemas, siunčiamą asmeninę informaciją, „Avon“ taiko atitinkamas apsaugos priemones.  Mūsų el. pašto sistemos administratorius, IT pagalbos skyrius ir IT sistemos priežiūros specialistai taiko Europos Komisijos patvirtinto standarto sutartines nuostatas arba kitus tinkamus mechanizmus duomenų perdavimui. Susisiekite toliau nurodytais būdais, jei norite gauti atitinkamų apsaugos priemonių kopiją.

5. Kiek laiko mes laikome asmeninę jūsų informaciją?

Tvarkysime Jūsų asmeninę informaciją tiek, kol įvykdysime tvarkymo tikslus. Užsakymo apdorojimo informaciją „Avon“ saugo 10 metųarba iki mokesčių audito pabaigos (priklausomai nuo to, kas įvyksta anksčiau).  Asmeninę jūsų informaciją „Avon“ gali naudoti tol, kol būsite aktyvūs „Avon“ klientai.  Spręsdami, kiek laiko laikysime asmeninę jūsų informaciją po to, kai nebebūsite aktyvūs „Avon“ klientai, atsižvelgiame į esamus įsipareigojimus (pvz., laikyti informaciją apskaitos tikslais) arba laiką, duotą įvykdyti teisinius įsipareigojimus. ei reikia tikslesnio laiko (duomenų tvarkymo laiko), susisiekite su mumis. Jūsų duomenų tiesioginei rinkodarai nenaudosime, jei tam prieštarausite arba jei atsiimsite prieš tai suteiktą savo sutikimą juos apdoroti.

6. Jūsų teisės

Turite teisę prašyti prieigos prie asmeninės savo informacijos, kurią mes turime ir reikalauti, kad būtų patikslinta bet kokia netiksli asmeninė jūsų informacija.  Taip pat galite turėti teisę riboti savo asmeninės informacijos naudojimą, perduoti savo asmeninę informaciją kitam valdytojui arba ją pašalinti. 

Jei turite nusiskundimų dėl to, kaip mes tvarkome jūsų asmeninę informaciją, susisiekite su mumis.  Jei problemos pašalinti mums nepavyktų, susisiekite su vietine duomenų apsaugos priežiūros institucija.

7. Kaip su mumis susisiekti?

Jei turite kokių nors klausimų, komentarų ar prašymų dėl šio Pareiškimo dėl privatumo, parašykite el. laišką mūsų duomenų apsaugos pareigūnui adresu global.privacy@avon.com.

8. Šio pareiškimo dėl privatumo keitimai

Periodiškai mes galime keisti šį pareiškimą dėl privatumo.  Visas naujas Pareiškimo dėl privatumo versijas paskelbsime savo svetainėje.

{{UI.LoadingMessage}}
[View|Representative_Attach_Not_Available]