Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos bet kada galite atšaukti savo naršyklės nustatymuose. Naudodamiesi mūsų tinklalapiu, sutinkate su slapukų naudojimu. Sužinoti daugiau
Sutinku
Uždaryti
Pasikeitė AVON katalogas, bet prekių krepšelis nepasikeitė
Jūs pakeitėte kampaniją ir prekių krepšelis buvo atnaujintas.

Paskutinė redakcija [2018 m. Kovo 27 d.]

PAREIŠKIMAS APIE KLIENTŲ PRIVATUMĄ

1. Kas atsako už jūsų asmens duomenis?

Šis Pareiškimas apie privatumą galioja „Avon“ klientų asmens duomenims, kai savo asmens duomenis „Avon“ įmonei perduodate patys arba jūsų „Avon“ atstovas.  Pareiškime apie privatumą „Avon“, „mus“, „mes“ arba „mūsų“ reiškia UAB „Avon Cosmetics“, Lvivo g. 105, Regus Park Town, 2 a., LT-08104,, Vilnius. Jei jūsų asmens duomenys perduodami „Avon“, mes galime tapti jos valdytojais. Jei nusprendėte „Avon“ prekių įsigyti per „Avon“ atstovą, jūsų asmens duomenis kaip atskiras asmens duomenų valdytojas taip pat tvarkys Atstovas.] „Avon“ atstovai yra nepriklausomi ir jie nėra įdarbinti „Avon“ įmonės.  „Avon“ nėra atsakinga už tai, kaip asmens duomenis naudoja Atstovai. Tai reiškia, kad Atstovas, nepriklausomai nuo „Avon“ įmonės, jūsų asmens duomenis tvarkys jam reikiamais tikslais ir taip, kaip nuspręs tinkama, įskaitant savo paties rinkodaros tikslus.  Nepriklausomas „Avon“ pardavimų atstovas jūsų asmens duomenis naudos taip, kaip nurodyta Pareiškime apie privatumą.  Jei informaciją ketinama naudoti kitu būdu, jie privalo jums pateikti papildomos privatumo informacijos, kad nepažeistų teisinių duomenų apsaugos įstatymo taikymo įsipareigojimų.

 

2. Asmens duomenys, kuriuos renkame apie jus

Šiame Pareiškime apie privatumą vartojamas terminas „asmens duomenys“ reiškia su jumis susijusią ir jus identifikuoti leidžiančią informaciją, laikomą tiesiogiai arba kartu su kita informacija. Šią informaciją gauname tiesiai iš jūsų arba iš Atstovų, kurie ją mums pateikia. Galime rinkti toliau nurodytus asmens duomenis.

 • jūsų vardą, pavardę ir kontaktinius duomenis (pavardė, vardas, kiti vardai, pašto adresas, el. pašto adresas, telefonų numeriai)
 • Jūsų gimimo datą
 • Informaciją apie pirkinius iš „Avon“ ir informaciją apie jūsų mėgiamus produktus
 • Komunikavimo su mumis informaciją (pvz., jūsų el. pašto adresai, laiškai, skambučiai arba laiškai ir pranešimai socialiniuose tinkluose)
 • Informaciją apie tai, kaip naudojate mūsų svetainę ir mūsų mobiliąją programėlę
 • Informaciją apie tai, kaip naudojate mūsų svetainę, įjungus slapukus ar panašias identifikavimo priemones.   Slapukai - tai nedideli jūsų naršyklėje kompiuterio kietajame diske saugomi informacijos vienetai. Jie leidžia naršyti mūsų svetainėje ir naudotis funkcijomis, pvz., likti prisijungusiems prie mūsų svetainės.

 

3. Kaip ir kodėl mes naudojame surinktus asmens duomenis?

Jūsų asmens duomenis naudojame šiais tikslais:

 • Kad galėtume informuoti apie mūsų produktus ir pasiūlymus, kurie jus gali sudominti

Jei užsiprenumeravote „Avon“ naujienlaiškį arba neseniai iš mūsų įsigijote prekių, gali būti, kad jums atsiųsime el. Laišką ir (arba) SMS žinutę su mūsų produktais ir pasiūlymais.  Apie jus turimą informaciją (įskaitant pirkimų istoriją) galime panaudoti profiliui apie jūsų mėgstamas prekes kurti bei siųsti pagal jūsų poreikius atrinktus mūsų produktus ir pasiūlymus. Tinklalapyje taip pat gali būti rodoma pagal informaciją apie jus parengta su „Avon“ produktais susijusi reklama. Taip daroma, kad efektyviai pristatytume savo produktus. Jei rinkodaros komunikacijų (pvz. el. laiškų) gauti nenorite, susisiekite su mumis.  Jei su „Avon“ sąveikaujate rašydami pranešimus socialiniuose tinkluose, mes galime panaudoti socialinių tinklų pranešimuose pateiktus asmens duomenis.

 • Kad mūsų paslaugų kokybė būtų geresnė, kad įvykdytumėte savo administracinius tikslus ir apsaugotume savo verslo interesus

Verslo tikslai, kuriais naudosime asmens duomenis yra apskaita, sąskaitų išrašymas, sauga ir teisiniai tikslai, statistinės ir rinkodaros analizės, sistemų bandymai, priežiūra ir plėtra. Kad įvykdytume teisinius savo įsipareigojimus, pvz., įsipareigojimus tvarkyti mokesčius ir vykdyti auditą, galime naudoti jūsų asmens duomenis. Jei konkrečių teisinių įsipareigojimų nėra, šiuos asmens duomenis naudojame pagrįstiems verslo interesams patenkinti bei tiksliems įrašams vesti bei juos atnaujinti.

Jei nesutinkate, kad jūsų asmens duomenys būtų naudojami nurodytais tikslais, susisiekite su mumis.  Nors asmens duomenis „Avon“ įmonei pateikiate savanoriškai, jei tam tikros informacijos nepateiksite, „Avon“ gali nepavykti įvykdyti kai kurių šiame Pareiškime apie privatumą nurodytų tikslų. Pavyzdžiui, mums nepavyks jums išsiųsti produktus, jei nežinosime jūsų pašto adreso.


 

4. Kaip mes dalinamės arba perduodame surinktus duomenis?

Asmenine informacija mes galime pasidalinti su:

 • „Avon“ atstovais, „Avon“ pardavimų lyderiais ir „Avon“ sričių vadovais;
 • kitomis „Avon“ grupės bendrovėmis (šių bendrovių sąrašą rasite http://www.avoncompany.com/world/index.html);
 • mums paslaugas teikiantiems teikėjams, padedantiems vykdyti mūsų veiklos procesus ir pagerinti mūsų teikiamas paslaugas bei klientų patirtį;
 • vyriausybinėms institucijoms.

Dalinamasi aukščiau nurodytais tikslais arba siekiant įvykdyti taikomus teisinius įsipareigojimus.

Kad apsaugotų į ne Europos ekonominei zonai priklausančias šalis, kuriose asmens duomenų apsaugos lygis yra žemas, siunčiamus asmens duomenis, „Avon“ taiko atitinkamas apsaugos priemones.  Mūsų el. pašto sistemos administratorius, IT pagalbos skyrius ir IT sistemos priežiūros specialistai taiko Europos Komisijos patvirtinto standarto sutartines nuostatas.  Susisiekite toliau nurodytais būdais, jei norite gauti atitinkamų apsaugos priemonių kopiją.

 

5. Kiek laiko mes laikome jūsų asmens duomenis?

Užsakymo apdorojimo informaciją „Avon“ saugo 10 metų arba iki mokesčių audito pabaigos (priklausomai nuo to, kas įvyksta anksčiau).  Jūsų asmens duomenis „Avon“ gali naudoti tol, kol būsite aktyvūs „Avon“ klientai.  Spręsdami, kiek laiko laikysime jūsų asmens duomenis po to, kai nebebūsite aktyvūs „Avon“ klientai, atsižvelgiame į esamus įsipareigojimus (pvz., laikyti informaciją apskaitos tikslais) arba laiką, duotą įvykdyti teisinius įsipareigojimus.  Jei reikia tikslesnio laiko, susisiekite su mumis. Jūsų duomenų tiesioginei rinkodarai nenaudosime, jei tam prieštarausite arba jei atsiimsite prieš tai suteiktą savo sutikimą juo apdoroti.


 

6. Jūsų teisės

Turite teisę prašyti prieigos prie asmeninės savo informacijos, kurią mes turime ir reikalauti, kad būtų patikslinta bet kokia netiksli asmeninė jūsų informacija.  Taip pat galite turėti teisę riboti savo asmens duomenų naudojimą, perduoti savo asmens duomenis kitam valdytojui arba ją pašalinti.

Jei turite nusiskundimų dėl to, kaip mes tvarkome jūsų asmens duomenis, susisiekite su mumis.  Jei problemos pašalinti mums nepavyktų, susisiekite su vietine duomenų apsaugos priežiūros institucija.

 

7. Kaip su mumis susisiekti?

Jei turite kokių nors klausimų, komentarų ar prašymų dėl šio Pareiškimo dėl privatumo, parašykite el. laišką mūsų duomenų apsaugos pareigūnui adresu global.privacy@avon.com arba adresu Lvivo g. 105, Regus Park Town, 2 a., LT-08104, Vilnius, LT-08245, Lietuva.

 

8. Šio pareiškimo dėl privatumo keitimai

Periodiškai mes galime keisti šį pareiškimą dėl privatumo.  Visas naujas Pareiškimo dėl privatumo versijas paskelbsime savo svetainėje.

 

 

Slapukų ir privatumo politika

Ši slapukų politika apibūdina skirtingus slapukų tipus ar kitas technologijas, kurios gali būti naudojamos „Avon“ tinklapyje, ir kaip juos galite valdyti. Mes galime bet kada pakeisti šią slapukų politiką ir pranešti jums apie esminius pakeitimus. Peržiūrėkite šio puslapio viršuje esantį įrašą „PASKUTINIS ATNAUJINIMAS“, kad pamatytumėte, kada ši slapukų politika paskutinį kartą buvo peržiūrėta. Bet kokie šios slapukų politikos pakeitimai įsigalios tada, kai peržiūrėtą slapukų politiką pateiksime svetainėje.

Kas yra slapukas?

Slapukas – tai nedidelis teksto failas, atsiųstas į įrenginį, naudotojui besilankant atitinkamoje interneto svetainėje. Kiti panašių technologijų tipai veikia tuo pačiu principu arba nuskaitydami informaciją, kuri jau yra saugoma jūsų kompiuteryje ar mobiliajame įrenginyje, kai lankotės toje svetainėje. Juos gali naudoti tinklapio šeimininkai arba trečiosios šalys, pvz. tiekėjai. Slapukai naudojami norint pagerinti tinklapio veikimą ir palengvinti vartotojo naršymą svetainėje.

Kai kurie slapukai, žinomi kaip „sesijos slapukai“ baigiasi galioti, kai vartotojas nutraukia naršyklės darbą.

Kiti slapukai, žinomi kaip „nuolatiniai slapukai“, yra saugomi jūsų kompiuteryje iki galiojimo pabaigos arba ištrynimo.

Kokius slapukus naudojame?

Žemiau pateikiame įvairių rūšių slapukų, kurie gali būti naudojami svetainėje, sąrašą kartu su bendrais pavyzdžiais (toliau rasite informaciją apie slapukus, kurie faktiškai naudojami svetainėje). Slapukus galima suskirstyti į 4 pagrindinius tipus:

Būtini slapukai

Šie slapukai yra būtini, kad svetainė veiktų ir suteiktų galimybę jums naršyti joje, naudotis paslaugomis ir funkcijomis. Be šių slapukų svetainė neveiks taip sklandžiai ir galbūt mes negalėsime suteikti svetainės ar tam tikrų paslaugų ir funkcijų, kurių konkrečiai pageidautumėte. Žemiau esančioje lentelėje pateikti keli pavyzdžiai:

 

Slapuko tipas

Aprašymas

Prekių krepšelis

Šie slapukai užtikrina, kad krepšelyje rasite tas pačias prekes, kurias buvote įsidėję.

Vartotojo ID

Prisijungimo slapukai užtikrina, kad kitą kartą būsite prisijungęs prie tinklapio, todėl nereikės iš naujo įvesti prisijungimo duomenų.

 

Našumo slapukai

 

Slapuko tipas

Aprašymas

Kaip valdyti slapukus

Google Analytics

 

Google Analytics slapuko gauti duomenys naudojami svetainės veikimui ir navigacijai gerinti.

https://tools.google.com/dlpage/gaoptout

Adobe Omniture

Adobe Omniture slapuko gauti duomenys naudojami svetainės veikimui ir navigacijai gerinti.

http://www.omniture.com/en/privacy/2o7

 

Funkciniai slapukai

Šie slapukai leidžia interneto svetainei įsiminti jūsų pasirinktus dalykus ir pasiūlyti patobulintas, jums asmeniškai pritaikytas funkcijas. Pavyzdžiui, jie gali atsiminti jūsų rinkodaros nustatymus, kuriuose pasirinkote, ar atsisakyti reklaminių laiškų. Šie slapukai taip pat gali būti naudojami įsimenant teksto dydžio, šriftų ir kitų tinklapio dalių pakeitimus bei suteikti paslaugas, pvz. žiūrėti vaizdo įrašą, komentuoti tinklaraštį. Slapukų renkama informacija gali būti anonimizuota ir jie negali sekti jūsų naršymo veiklos kitose svetainėse. Žemiau esančioje lentelėje pateikti keli pavyzdžiai:

Slapuko tipas

Aprašymas

Kalba

Kalbos slapukas naudojamas išsaugoti jūsų pasirinktą kalbą.

Vieta

Jūsų adresas (miestas, šalis, pašto kodas) yra nustatomas per IP adresą ir išsaugomas.

Kitas tinklapis

Kitas tinklapis (kurį pasirinkote aplankyti prieš mūsų svetainę) gali būti įrašomas norint suprasti jūsų pasirinkimus

Paskutinis apsilankymas ir veikla

Įrašoma paskutinio apsilankymo data ir veikla bei kita informacija, kad galėtumėme pateikti atnaujintą informaciją apie „kas pasikeitė svetainėje nuo paskutinio apsilankymo“ ir geriau suprasti jūsų pasirinkimus.

Neseniai peržiūrėtas vaizdo įrašas

Išsaugojami paskutinio peržiūrėto vaizdo įrašo data ir pavadinimas, kad geriau suprastumėme jūsų pasirinkimus.


„Flash“ slapukai

„Flash“ slapukai naudojami įjungti garso ir vaizdo turinį.

Puslapio istorija

Puslapių istorijos slapukai naudojami jūsų aplankytų puslapių sekai sekti. Jei lankydamiesi svetainėje gausite klaidos pranešimą, slapukų informacija bus išsaugota, kad būtų galima pranešti apie klaidas ir jas išspręsti.

 

Tiksliniai ar reklaminiai slapukai

Šiuos slapukus mūsų svetainėje nustato reklamavimo partneriai. Šios įmonės gali juos naudoti sudarydamos jūsų pomėgių profilį ir rodydamos jums aktualius skelbimus kitose svetainėse. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šių slapukų, negausite jums pritaikytų skelbimų kitose svetainėse.

Jūsų asmeninę informaciją, surinktą per slapukus, mes tvarkome pagal savo privatumo politiką.

 

Kokius slapukus naudoja AVON?

Trečiųjų šalių slapukai, dažniausiai naudojami šioje svetainėje, yra išvardyti žemiau esančioje lentelėje. Mes stengiamės nuolat atnaujinti šį sąrašą. Bet kokiu atveju, naudodamiesi mūsų slapukų pasirinkimo įrankiu, visada galite valdyti visus slapukus ir kitas šioje svetainėje naudojamas sekimo technologijas.

 

Tinklas

Domenas

Pavadinimas

Generuoja

Funkcija

Twitter

.twitter.com

auth_token

Third party

Social Media + Advertising

Google

.google.com

APISID

Third party

Analytical or Performance

Google

.google.com

SSID

Third party

Analytical or Performance


Kaip aš galiu valdyti slapukus?

Bet kuriuo metu galite atsisakyti arba sutikti su svetainės slapukais apsilankę [insert link to access „OneTrust Solution“] arba naudodami slapukų nustatymus naršyklėje. Informacija apie veiksmus, kuriuos reikia atlikti, norint įjungti arba išjungti slapukus „Avon“, pateikiama ankstesniame sakinyje pateiktoje nuorodoje arba interneto naršyklės tiekėjo sveiatinėje. Jei norite gauti informacijos apie dažniausiai naudojamas naršykles, apsilankykite šioje svetainėje, kuri nėra susijusi su „Avon“, http://www.allaboutcookies.org/manage-cookies/index.html. Atminkite, kad jei slapukai neleidžiami, ne visos svetainės funkcijos gali veikti kaip numatyta.

Kai atsisakote slapukų, esantys seniau įdiegti slapukai įrenginyje automatiškai neišsitrina. Turėsite ištrinti šiuos slapukus rankiniu būdu, vykdydami savo interneto naršyklės instrukcijas.

 

Mūsų kontaktai

Jei turite klausimų ar komentarų, susijusių su privatumo politika, parašykite el. laišką informacija {at} avon {dot} com.

 

 

{{UI.LoadingMessage}}
[View|Representative_Attach_Not_Available]