Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos bet kada galite atšaukti savo naršyklės nustatymuose. Naudodamiesi mūsų tinklalapiu, sutinkate su slapukų naudojimu. Sužinoti daugiau
Sutinku
Uždaryti
Pasikeitė AVON kampanija, bet jūsų prekių krepšelis nepasikeitė
Jūs pakeitėte kampaniją ir prekių krepšelis buvo atnaujintas.


Bendrosios sąlygos

 • Žaidimo organizatorius – UAB „PUPT“, įm. k. 302658167, adresas: Dariaus ir Girėno  g. 149, LT– 02189, Vilnius.
 • Žaidimas vyksta perkant prekes (sėdmaišius) internetinėje parduotuvėje www.puskupusku.lt (perkant prekes iš kitų Pušku pušku prekybos partnerių – žaidimas nevyksta).
 • Žaidimas prasideda 2018-02-16 ir tęsiasi iki 2018-03-31.
 • Žaidime gali dalyvauti visi Lietuvos Respublikos gyventojai.
 • Norėdamas dalyvauti žaidime, asmuo turi įsigyti bet kurį pasirinktą „Pušku pušku“ sėdmaišį ar jo priedą iš internetinės parduotuvės www.puskupusku.lt, laikotarpiu nuo 2018-02-16 iki 2018-03-31 imtinai.

 

Prizų fondas

Prizų fondas yra 100 (šimtas) vnt. 40 (keturiasdešimt)  vertės vienodų AVON grožio rinkinių.

 

Rinkinį sudaro:

 

EVE ALLURING (purškiamas parfumuotas vanduo); 50 ml; kaina: 20,00 €.

Avon „Eve Alluring“ purškiamas kvapusis vanduo: Vylinga, kerinti ir žavinga – tokia yra „Eve Alluring“ moteris. Gaivūs apelsininio citrinmedžio žiedai susilieja su saldžiomis rožinės slyvos natomis, o šią aromatinę puokštę maloniai glosto subtilūs muskuso akordai. Kvapni aura lydės visą dieną.

EVE ALLURING kūno losjonas 150 ml; kaina: 6,30 €.

Avon „Eve Alluring“ kvapusis kūno losjonas: Kūno losjonas ne tik puoselėja odą, bet ir palieka lengvą „Eve Alluring“ aromato šydą ant jūsų kūno, kuris lydės visą dieną.

 

PLANET SPA rankų kremas 30 ml; kaina - 7,00 €.

Avon „Planet Spa“ rankų kremas su levandomis ir jazminais: Drėkinamasis rankų kremas su levandomis ir vitaminu E drėkina ir apsaugo rankas. Malonus kremo aromatas buvo sukurtas pasitelkiant Provanco parfumerijos tradicijas.

BIG AND FALSE blakstienų tušas 10 ml; kaina - 9,50 €.

Avon Big & False” tankinamasis blakstienų tušas: Dirbtinių blakstienų įspūdį kuriantis tušas, kurio pagalba lengvai sukursite dramatiškai ilgų ir tankių blakstienų įspūdį. Klasikinio tankaus šepetėlio pagalba švelniai atskirsite blakstienas iš išvengsite gumulėlių.

Žaidimo vykdymo procedūra, dalyvavimo terminai ir sąlygos

 • Norėdamas dalyvauti žaidime, asmuo turi įsigyti bet kurį „Pušku pušku“ sėdmaišį iš internetinės parduotuvės www.puskupusku.lt, laikotarpiu 2018-02-16 – 2018-03-31 (imtinai).
 • Žaidimo dalyvis turi galimybę dar kartą dalyvauti žaidime, įsigydamas vieną ar daugiau sėdmaišių internetinėje parduotuvėje www.puskupusku.lt. Dalyvavimo skaičius neribojamas.
 • Žaidimo laikotarpiu, kasdien išrenkami 2 laimėtojai, kurie tą (konkrečią) dieną įsigijo „Pušku pušku“ sėdmaišį iš www.puskupusku.lt, kuriems skiriami „AVON“ grožio rinkiniai. Išskirtiniais atvejais ar ypatingomis progomis, dovanų gali būti skiriama ir daugiau nei 2 vnt. per dieną.
 • Žaidimo laikotarpiu, vieną kartą per savaitę, t.y. kiekvieną trečiadienį viešai skelbiami laimėtojai (vasario 21 d., 28 d., kovo 7 d., 14 d., 21 d., 28 d. ir balandžio 3 d. - antradienį) šiame puslapyje https://www.puskupusku.lt/lists/laimek-avon-rinkini bei Facebook socialiniame tinkle (https://www.facebook.com/puskupuskuLT/). Nurodytuose puslapiuose bus skelbiami laimėtojų vardai ir pavardės bei su jais susisiekta asmeniškai užsakymo metu nurodytu el. paštu.
  • Laimėtas „AVON“ grožio rinkinys bus pristatytas kartu  su užsakymu, užsakyme nurodytam asmeniui, nurodytu adresu.
  • „AVON“ grožio rinkinys į pinigus nekeičiamas bei jokios sumos laimėtojui negrąžinamos.
  • Dalyvaudamas žaidime „Pirk „Pušku pušku“ sėdmaišį ir kasdien laimėk 40 Eur vertės „Avon“ grožio rinkinį!“, dalyvis sutinka su visomis organizuojamo žaidimo taisyklėmis.

 

Dalyvio išlaidos, susijusios su dalyvavimu loterijoje

 • Žaidimo dalyviui tenka bet kokios išlaidos, susijusios su tolesniu prizo naudojimu.
 • Žaidimo dalyviui tenka bet kokios kitos išlaidos, priklausančios nuo asmeninės žaidimo dalyvio situacijos.
 • Visi privalomi valstybiniai mokesčiai už loterijos prizus bus sumokėti žaidimo organizatoriaus UAB „PUPT“ ir UAB „Avon Cosmetics“.

 

Skundo teikimas ir jo teisminė nagrinėjimo tvarka

 • Skundas dėl šio žaidimo turi būti pareikštas raštu, nurodant nusiskundimus ir argumentus, pridedant reikiamus dokumentus ir jų kopijas su skundo nuoroda. Jis turi būti siunčiamas UAB „PUPT“, adresu: Dariaus ir Girėno g. 149, LT - 02189, Vilnius iki 2018-05-01 (data ant pašto voko). Žaidimo organizatoriai peržiūri pretenziją ir per 30 dienų pateikia savo atsakymą.

 

Galutiniai terminai ir sąlygos

 • Žaidimo organizatorius yra neatsakingas (ir neatskaitingas) už bet kokias dalyvio asmenines išlaidas, susijusias su jo sprendimu dalyvauti žaidime bei dalyvavimu žaidime.
 • Prizo vertė nekeičiama į grynuosius pinigus ir nekeičiama į kitas prekes.
 • UAB „PUPT“ ir UAB „Avon Cosmetics“ pardavimo, marketingo ir aptarnaujantis personalas negali dalyvauti šiame žaidime.
 • Su visais terminais ir sąlygomis galite papildomai susipažinti „Pušku pušku“ tinklalapyje.
{{UI.LoadingMessage}}