Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos bet kada galite atšaukti savo naršyklės nustatymuose. Naudodamiesi mūsų tinklalapiu, sutinkate su slapukų naudojimu. Sužinoti daugiau
Sutinku
Uždaryti
Pasikeitė AVON katalogas, bet prekių krepšelis nepasikeitė
Jūs pakeitėte kampaniją ir prekių krepšelis buvo atnaujintas.

Tvarumas

Dedame daug pastangų, kad taptume tvaresne ir lankstesne įmone – nuo to, kaip kuriame savo gaminius, iki savo veiklos poveikio aplinkai mažinimo. 

Vykdome ambicingą projektą, kurio tikslas – sumažinti produktų pakuočių kiekį, pereiti prie 100 % tausojant gamtą gaminamo popieriaus ir padidinti perdirbtų ir perdirbamų medžiagų naudojimą.  Stengiamės naudoti daugiau atsinaujinančiųjų ir natūralių sudėtinių dalių ir biologiškai suyrančių grožio produktų sudėčių.  Be to, įsipareigojome iki 2025 m. užtikrinti visišką svarbiausių tiekimo grandinių atsekamumą ir (arba) sertifikavimą. 

Kad mūsų grožio produktai būtų tvaresni

Dedame daug pastangų siekdami užtikrinti, kad mūsų produktų sudedamosios dalys ir naudojamos pakuotės būtų kuriamos atsižvelgiant į planetos gerovę ir bendruomenių sveikatą.

Įtraukti tvarumo principą į visus savo gaminius visose šalyse, kuriose prekiaujame, yra sudėtinga ir tam prireiks laiko.  Siekiame pažangos, o ne tobulumo: turime viziją ir įsipareigojimą, taip pat pažadame sąžiningai ir skaidriai informuoti apie kelionę savo tikslų link.  

Atsakingas sudėtinių dalių tiekimas

Mums visada buvo svarbu atsakingai apsirūpinti sudedamosiomis dalimis, todėl ir toliau stengiamės tobulėti.  Tai prasideda nuo sudėtinių dalių tiekimo.  Įsipareigojome iki 2030 m. naudoti bent 90 % atsinaujinančiųjų arba natūralių sudėtinių dalių ir 95 % biologiškai suyrančių sudėčių.

Siekiame skaidrumo ir atsekamumo visuose savo produktuose, įskaitant tas sudėtines dalis, kurios kelia susirūpinimą socialinėje ir aplinkosaugos srityse.  Pavyzdžiui, naudojame nedidelį kiekį palmių aliejaus ir esame ilgamečiai Apskritojo stalo diskusijos dėl tvaraus palmių aliejaus (angl. Roundtable on Sustainable Palm Oil – (RSPO) ir Tvarių išvestinių produktų iniciatyvos (Action for Sustainable Derivatives – ASD) nariai. 

Žengėme dar vieną žingsnį pirmyn – įsipareigojome, kad iki 2025 m. mūsų svarbiausios palmių aliejaus, žėručio, popieriaus, alkoholio, sojos ir medvilnės tiekimo grandinės bus visiškai atsekamos ir (arba) sertifikuotos. 

Mūsų pakuotės bus 100 % perdirbamos, naudojamos pakartotinai arba kompostuojamos

Darome pažangą siekdami, kad iki 2030 m. visos mūsų pakuotės būtų perdirbamos, naudojamos pakartotinai arba kompostuojamos.  Didiname naudojamo perdirbto plastiko kiekį ir bendrai mažiname pakuočių kiekį.  Daugiau nei du trečdaliai mūsų plastikinių pakuočių jau yra perdirbamos, naudojamos pakartotinai arba kompostuojamos, tačiau pripažįstame, jog turime padaryti dar daugiau, kad sumažintume savo pakuočių poveikį aplinkai.

Jau sumažinome plastiko kiekį savo prekių ženklų Care ir Senses gaminių pakuotėse, taip pat darome teigiamą pažangą gamindami Clearskin asortimentą. Naudojame mažiau plastikinių pakuočių ir apskritai sumažinome pakuočių kiekį, muilas dabar yra kietos formos.  

Distillery – tai odos priežiūros priemonių ir makiažo produktų prekės ženklas, kurio gaminiai sudaryti iš koncentratų, pagamintų taikant ypatingą distiliavimo procesą, kuris užtikrina maksimalią gamtos galią, įskaitant kelias receptūras be vandens.  Gaminant šiuos produktuose derinamos itin veiksmingos, veganams tinkamos sudedamosios dalys ir aplinką tausojančios pakuotės, įskaitant FSC sertifikuotas kartonines dėžutes ir kompostuojamą celofano plėvelę.

Vienkartinės veido kaukės iš plastiko turėtų būti rūšiuojamos atsakingai ir pagal vietinines atliekų rūšiavimo taisykles. Nemeskite į nuotekos vamzdį ar tualetą. Kiti netinkami atliekų šalinimo būdai ir šiukšlinimas yra kenksmingi gamtai, vandens organizmams bei nuotekų tinklams.

{{LoadedProducts[productId].Name}}
{{::LoadedProducts[productId].Name}}
{{::LoadedProducts[productId].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[productId].SalePrice | currency)}}

Į krepšelį

No Longer Available

Available Soon

{{LoadedProducts[93928].Name}}
{{::LoadedProducts[93928].Name}}
{{::LoadedProducts[93928].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[93928].SalePrice | currency)}}

Į krepšelį

No Longer Available

Available Soon

{{LoadedProducts[124766].Name}}
{{::LoadedProducts[124766].Name}}
{{::LoadedProducts[124766].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[124766].SalePrice | currency)}}

Į krepšelį

No Longer Available

Available Soon

{{LoadedProducts[126681].Name}}
{{::LoadedProducts[126681].Name}}
{{::LoadedProducts[126681].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[126681].SalePrice | currency)}}

Į krepšelį

No Longer Available

Available Soon

{{LoadedProducts[123200].Name}}
{{::LoadedProducts[123200].Name}}
{{::LoadedProducts[123200].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[123200].SalePrice | currency)}}

Į krepšelį

No Longer Available

Available Soon

{{LoadedProducts[124913].Name}}
{{::LoadedProducts[124913].Name}}
{{::LoadedProducts[124913].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[124913].SalePrice | currency)}}

Į krepšelį

No Longer Available

Available Soon

Išmetamo anglies dioksido kiekio mažinimas

Siekdami sumažinti anglies dioksido pėdsaką, ir toliau daug dėmesio skiriame šiltnamio efektą sukeliančių dujų (ŠESD) išmetimo ir energijos suvartojimo mažinimui, taip pat didiname atsinaujinančiosios energijos naudojimą. Viršiję savo 2020 m. tikslą (išmetamų ŠESD kiekį sumažinę 53 %, palyginti su 2005 m. pradžios tašku), siekiame iki 2030 m. pasiekti nulinį išmetamųjų teršalų kiekį ir, kur įmanoma, toliau naudoti atsinaujinančiąją energiją.

Vandens išteklių valdymas

Iki 2020 m. pasiekėme užsibrėžtą tikslą 40 % sumažinti vandens suvartojimą. Šis tikslas buvo drąsus, tad džiaugiamės padaryta pažanga, kurią jo siekdami padarėme optimizuodami įrangos valymo praktiką. Užsibrėžėme naują tikslą – iki 2025 m. dar 5 % sumažinti vandens suvartojimo intensyvumą, palyginti su 2020 m. lygiu.

Atliekos ir jų panaudojimas

Šiuo metu pasaulyje perdirbame 93,4 % visų savo atliekų, o tai reiškia, kad viršijome iki 2020 m. užsibrėžtą 90 % tikslą. Visame pasaulyje ir toliau mokome savo gamybos darbuotojus apie atsakingo požiūrio į atliekų mažinimą svarbą. Taip pat įdiegėme atliekų mažinimo programas, pavyzdžiui, atliekas paverčiame energija ir pakartotinai naudojame nuotekų dumblą. Mūsų tikslas – iki 2025 m. padidinti atliekų perdirbimą iki 95 % ir siekti, kad į sąvartynus nepatektų jokių atliekų.  Mūsų gamyklose Jungtinėje Karalystėje ir Brazilijoje šį tikslą jau pavyko įgyvendinti – ten į sąvartynus nepatenka jokių atliekų.

Rinkis saugoti Žemę. Rinkis popierinius maišelius!

Plastikinius maišelius keičiame į naujus, aplinkai draugiškesnius maišelius. Nori sužinoti, kodėl tai geriau? Todėl, kad:pagaminta iš perdirbto popieriaus, nepadengtas popierius - lengviau perdirbti dar kartą, spauda su vandeniniais dažais - draugiškesnė aplinkai.

{{LoadedProducts[productId].Name}}
{{::LoadedProducts[productId].Name}}
{{::LoadedProducts[productId].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[productId].SalePrice | currency)}}

Į krepšelį

No Longer Available

Available Soon

{{LoadedProducts[127153].Name}}
{{::LoadedProducts[127153].Name}}
{{::LoadedProducts[127153].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[127153].SalePrice | currency)}}

Į krepšelį

No Longer Available

Available Soon

{{LoadedProducts[127155].Name}}
{{::LoadedProducts[127155].Name}}
{{::LoadedProducts[127155].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[127155].SalePrice | currency)}}

Į krepšelį

No Longer Available

Available Soon

{{LoadedProducts[127156].Name}}
{{::LoadedProducts[127156].Name}}
{{::LoadedProducts[127156].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[127156].SalePrice | currency)}}

Į krepšelį

No Longer Available

Available Soon

{{LoadedProducts[116288].Name}}
{{::LoadedProducts[116288].Name}}
{{::LoadedProducts[116288].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[116288].SalePrice | currency)}}

Į krepšelį

No Longer Available

Available Soon

{{LoadedProducts[115050].Name}}
{{::LoadedProducts[115050].Name}}
{{::LoadedProducts[115050].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[115050].SalePrice | currency)}}

Į krepšelį

No Longer Available

Available Soon

{{UI.LoadingMessage}}
[View|Representative_Attach_Not_Available]