Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos bet kada galite atšaukti savo naršyklės nustatymuose. Naudodamiesi mūsų tinklalapiu, sutinkate su slapukų naudojimu. Sužinoti daugiau
Sutinku
Uždaryti
Pasikeitė AVON katalogas, bet prekių krepšelis nepasikeitė
Jūs pakeitėte kampaniją ir prekių krepšelis buvo atnaujintas.

Naujas kolekcijos „Perceive“ aromatas

Naujasis aromatas „Perceive Oasis“ papildė vieną iš populiariausių „Avon“ aromatų kolekcijų. Prieš jį pristatydami, norime apžvelgti gausią šių aromatų šeimą.

AVON „Perceive" aromatai

{{LoadedProducts[productId].Name}}
{{::LoadedProducts[productId].Name}}
{{::LoadedProducts[productId].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[productId].SalePrice | currency)}}

No Longer Available

Available Soon

{{LoadedProducts[18545].Name}}
{{::LoadedProducts[18545].Name}}
{{::LoadedProducts[18545].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[18545].SalePrice | currency)}}

No Longer Available

Available Soon

{{LoadedProducts[18548].Name}}
{{::LoadedProducts[18548].Name}}
{{::LoadedProducts[18548].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[18548].SalePrice | currency)}}

No Longer Available

Available Soon

{{LoadedProducts[18551].Name}}
{{::LoadedProducts[18551].Name}}
{{::LoadedProducts[18551].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[18551].SalePrice | currency)}}

No Longer Available

Available Soon

{{LoadedProducts[18558].Name}}
{{::LoadedProducts[18558].Name}}
{{::LoadedProducts[18558].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[18558].SalePrice | currency)}}

No Longer Available

Available Soon

Kvapusis vanduo „Perceive“ – tai pirmasis kolekcijos aromatas, pasirodęs „Avon“ kataloge 2000-aisiais metais. Šį melsvą kvapųjį vandenį, supiltą į krištolą primenantį buteliuką, sukūrė Christopheris Sheldrake‘as, tarp kurio kūrinių yra „Channel“ namų aromatas „Coco Noir“. „Perceive“ – tai Rytų-gėlių kategorijos kompozicija, kurioje suskamba frezijos ir baltųjų pipirų natos, sumišusios su kriauše, rausvu gvazdiku ir vylingu muskusu. Šis pakerintis aromatas yra sukurtas vylingai moteriai.

Vyriškas aromatas „Perceive“, išleistas 2000-aisiais metais, priklauso šipro kategorijai ir yra skirtas šiuolaikiškam vyrui. Prasiveriantis energingomis citrusinių vaisių natomis, jis pamažu perauga į traukiantį it magnetas šviežios medienos akordų derinį. Aromatinga gėlių pustonių šerdis, kurią sudaro apelsinų žiedai, astrai ir šalavijas, pabrėžia šiuolaikinį vyriškumą, palikdami gundančias pačiulių ir šiltos kedrų medienos užuominas.

Po sėkmės susilaukusios aromato „Perceive“, 2011-aisiais pasirodė „Perceive Dew“. Šis džiugus aromatas primena pavasario dvelksmą. Jį sukūrė Sonia Constant, taip pat dalyvavusi „Avon“ aromato „Little Red Dress“ kūrime. Šis šviežiai prasiskleidusių pavasario žiedų aromatas su citrusiniais pustoniais nuneša jus į vešlius laukus, kur spindi rasa, plyšta pumpurai, o gaivus vėjelis kutena jūsų odą. Pagrindinės jo natos – tai frezija, melionas ir santalo mediena. Šis jūros-citrusų kategorijos aromatas pakylėja, atgaivina ir atpalaiduoja.

2015-aisiais pasirodo dar vienas šios nuostabios aromatų šeimos narys – „Perceive Oasis“. Tai aromatas, leidžiantis jums pabėgti nuo kasdienybės, jis itin moteriškas, šiltas, raminantis ir viliojančiai salsvas. Ši kompozicija priskiriama gėlių-žalumos-muskuso kategorijai. Aromatas nustebina subtiliu našlaitės lapelių, bijūno ir prabangaus medvilninio muskuso deriniu, atgaivinančiu kūną ir protą bei sukuriančiu visiškos ramybės atmosferą.

Pasidalinkite su savo draugais

Kiti straipsniai

{{::article.Title}}
{{::article.Title}}

{{UI.LoadingMessage}}
[View|Representative_Attach_Not_Available]