Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos bet kada galite atšaukti savo naršyklės nustatymuose. Naudodamiesi mūsų tinklalapiu, sutinkate su slapukų naudojimu. Sužinoti daugiau
Sutinku
Uždaryti
Pasikeitė AVON katalogas, bet prekių krepšelis nepasikeitė
Jūs pakeitėte kampaniją ir prekių krepšelis buvo atnaujintas.

Skelbiame odos priežiūros revoliuciją: iškeisk tris gaminius į vieną!

Apie sudrėkintą, lygią ir natūraliai spindinčią tolygaus atspalvio odą pagalvojame dažnai, tačiau galiausiai tenka pripažinti, kad negalime skirti pakankamai laiko kruopščiai odos priežiūrai, kuri reikalinga norint pasiekti šį rezultatą. O kas nutiktų sujungus tris pagrindines odos priežiūros priemones į vieną? Pristatome ilgai lauktą „Anew“ naujovę – trejopo poveikio veido kremą. Išbandyk ir sužinok atsakymą jau dabar!

Universalios paskirties gaminiai – sparčiai populiarėjanti tendencija dekoratyvinės kosmetikos ir odos priežiūros srityse. Pavyzdžiui, spalviniai lūpų dažai praturtinami aliejais, kurie gerina lūpų būklę. Panašus standartai taikomi ir veido kremams – jie ne tik puoselėja odą, bet ir vienodina atspalvį, slepia trūkumus.

Kodėl verta iškeisti tris priemones į vieną?

Norint atrasti odai naudingiausias priemonių ir ingredientų kombinacijas, eksperimentai neišvengiami. Vis dėlto, oda yra itin jautri pokyčiams, o jos būklė gali tapti itin prasta tiek visiškai jos neprižiūrint, tiek naudojant per daug tarpusavyje nederančių kremų ar kosmetikos. Taisyklė „kuo daugiau – tuo geriau“ čia negalioja! Jeigu tavo odos priežiūros priemonės nebetelpa jokioje kosmetinėje, atidžiai pažvelk į savo odą ir „įsiklausyk“ į jos poreikius. Ar visi šiose priemonėse esantys ingredientai, patekę ant tavo odos, darniai veikia kartu ir gerina jos būklę?  O gal - kenkia?

Naujasis „Avon“ veido kremas „Anew Blur“ veikia kaip trys skirtingi gaminiai: dieninis jauninamasis kremas, maskuoklis ir kremas „BB“. Jeigu nemėgsti sunkaus, pilnai odą padengiančio makiažo, šią priemonę gali naudoti vietoje makiažo pagrindo – ji ne tik drėkina, bet ir vienodina atspalvį bei slepia trūkumus.

 

Kuo ši priemonė išsiskiria iš kitų?

Keleriopo poveikio veido priežiūros priemonės neretai nuvilia savo kokybe. Pasiryžome tai pakeisti!

„Anew Blur“ – pažangus ir kokybiškas kremas, kuriame esantys ingredientai dera tarpusavyje. Technologija „Tri-Elastinex“ tikslingai veikia raukšleles – jos tampa glotnesnės. Kremo sudėtyje esantys šviesą išsklaidantys pigmentai prisitaiko prie odos atspalvio ir slepia įvairaus pobūdžio odos trūkumus (išsiplėtusias poras bei raukšleles) bei optiškai išlygina odos paviršių. Veido odai suteikiamas tolygus atspalvis atrodo natūraliai, oda sveikai spindi. Tokiu rezultatu, pasiekiamu naudojant vos vieną priemonę, patikėti nelengva. Vis dėlto, net 93% „Anew Blur“ kremą naudojusių moterų liko patenkintos jo poveikiu: pasak jų, raukšlės tapo glotnesnės, oda atrodė sudrėkinta ir žvali, jos atspalvis tapo tolygus. Pirmieji rezultatai pastebėti patepus odą kremu vos vieną kartą, o naudojant reguliariai teigiami pokyčiai tapo dar akivaizdesni! Pasiryžk odos priežiūros revoliucijai - išbandyk ilgai lauktą „Anew“ naujovę ir pajusk trejopą efektą savo oda!

Primename, kad „Anew Blur“ kremas skirtas odai priežiūrai dieną. Įsigyk jį kartu su naktiniu kremu ir džiaukis glotnia, išpuoselėta oda kiekvieną rytą! Taip pat rekomenduojame įsigyti naujovę kartu su jauninamuoju valomuoju vandeniu, nuvalančiu makiažą ir paruošiančiu visų tipų odą naktinio kremo aplikacijai.

{{LoadedProducts[productId].Name}}
{{::LoadedProducts[productId].Name}}
{{::LoadedProducts[productId].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[productId].SalePrice | currency)}}

No Longer Available

Available Soon

{{LoadedProducts[38201].Name}}
{{::LoadedProducts[38201].Name}}
{{::LoadedProducts[38201].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[38201].SalePrice | currency)}}

No Longer Available

Available Soon

{{LoadedProducts[39639].Name}}
{{::LoadedProducts[39639].Name}}
{{::LoadedProducts[39639].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[39639].SalePrice | currency)}}

No Longer Available

Available Soon

{{LoadedProducts[39640].Name}}
{{::LoadedProducts[39640].Name}}
{{::LoadedProducts[39640].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[39640].SalePrice | currency)}}

No Longer Available

Available Soon

{{LoadedProducts[39638].Name}}
{{::LoadedProducts[39638].Name}}
{{::LoadedProducts[39638].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[39638].SalePrice | currency)}}

No Longer Available

Available Soon

Pasidalinkite su savo draugais

Kiti straipsniai

{{::article.Title}}
{{::article.Title}}

{{UI.LoadingMessage}}
[View|Representative_Attach_Not_Available]