Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos bet kada galite atšaukti savo naršyklės nustatymuose. Naudodamiesi mūsų tinklalapiu, sutinkate su slapukų naudojimu. Sužinoti daugiau
Sutinku
Uždaryti
Pasikeitė AVON katalogas, bet prekių krepšelis nepasikeitė
Jūs pakeitėte kampaniją ir prekių krepšelis buvo atnaujintas.

Pasipuoškite vasarišku įdegiu!

Jeigu ruošiatės degintis saulėje, nepamirškite apsaugoti savo odos nuo pavojingo spinduliuotės. Skaitykite toliau ir sužinokite, kaip degintis saugiai.

Prieš deginimąsi

 1. Norėdami tinkamai paruošti odą kontaktui su tiesioginiais saulės spinduliais, naudokite apsauginį kremą nuo saulės 15-20 min. prieš išeidami į tiesioginius saulės spindulius. Per šį laiką kremas pilnai įsigers ir suformuos apsauginį filtrą.
 2. Jeigu jūsų oda labai išblyškusi, pirmą atostogų dieną naudokite kremą nuo saulės su itin stipria apsauga (SPF 50).
 3. Jeigu eidamos į paplūdimį naudosite makiažą, įsitikinkite, kad jūsų kremas „BB“ bei lūpų balzamas yra papildyti SPF filtru, o blakstienų tušas yra atsparus vandeniui.
 4. Nepamirškite savo plaukų – apsaugokite juos. Apsauginis plaukų purškiklis su UV spindulių filtru apgins jūsų plaukus nuo pavojingų saulės spindulių bei sūraus vandens ir neleis jiems išsausėti.

Deginantis

 1. Nepamirškite iš naujo pasitepti kremu nuo saulės, ypač po maudynių ar žaidimų vandenyje. Jeigu esate paplūdimyje, apsauginio kremo sluoksnį atnaujinkite kas 2 valandas.
 2. Užsidėkite kepurę ir akinius nuo saulės. Nėra jokio kito būdo apsaugoti akis nuo UV spindulių. Be to, dėvėdami akinius mažiau bijome saulės šviesos, verčiančios mus susiraukti (taip greičiau atsiranda raukšlelės akių krašteliuose).
 3. Kai nesideginate, o tik norite pasivaikščioti paplūdimyje, dėvėkite lengvus, beveik permatomus rūbus. Su jais neperkaisite ir nenudegsite.
 4. Jeigu nemėgstate vėjo suveltų plaukų, prisekite juos arba įsimeskite į rankinę plaukų šepetį ir reguliariai juos iššukuokite.

Po deginimosi

 1. Norėdami atpalaiduoti odą po deginimosi, naudokite vėsinančius gaminius po deginimosi. Jie papildyti raminamųjų savybių turinčiais alavijais ir odą maitinančiais sviestais, kurie padeda greičiau nuraminti odą ir nusistovėti gražiam įdegiui.
 2. Drėkinkite veido odą - naudokite atkuriamasias veido kaukes arba veido eliksyrą, kad atkurtumėte sveiką odos spindesį.
 3. Puoselėkite savo plaukus. Palepinkite juos intensyvaus poveikio plaukų kauke, papildyta giliai maitinančiais ingredientais arba ištepkite juos daug naudingųjų savybių turinčiais aliejais.
 4. Paryškinkite įdegį – patepkite odą saulėgrąžų ir kokosų aliejais. Taip pat galite naudoti kūno losjoną po deginimosi, kuris suteiks jūsų įdegiui patvarumo. Pasirinkę spindintį kūno losjoną, dar labiau pabrėšite auksinį įdegusios odos atspalvį.
{{LoadedProducts[productId].Name}}
{{::LoadedProducts[productId].Name}}
{{::LoadedProducts[productId].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[productId].SalePrice | currency)}}

No Longer Available

Available Soon

{{LoadedProducts[127].Name}}
{{::LoadedProducts[127].Name}}
{{::LoadedProducts[127].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[127].SalePrice | currency)}}

No Longer Available

Available Soon

{{LoadedProducts[28475].Name}}
{{::LoadedProducts[28475].Name}}
{{::LoadedProducts[28475].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[28475].SalePrice | currency)}}

No Longer Available

Available Soon

{{LoadedProducts[352].Name}}
{{::LoadedProducts[352].Name}}
{{::LoadedProducts[352].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[352].SalePrice | currency)}}

No Longer Available

Available Soon

{{LoadedProducts[353].Name}}
{{::LoadedProducts[353].Name}}
{{::LoadedProducts[353].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[353].SalePrice | currency)}}

No Longer Available

Available Soon

Pasidalinkite su savo draugais

Kiti straipsniai

{{::article.Title}}
{{::article.Title}}

{{UI.LoadingMessage}}
[View|Representative_Attach_Not_Available]