Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos bet kada galite atšaukti savo naršyklės nustatymuose. Naudodamiesi mūsų tinklalapiu, sutinkate su slapukų naudojimu. Sužinoti daugiau
Sutinku
Uždaryti
Pasikeitė AVON katalogas, bet prekių krepšelis nepasikeitė
Jūs pakeitėte kampaniją ir prekių krepšelis buvo atnaujintas.

Kaip prisiminsime 2017-uosius?

Naujų metų pradžia – tai laikas, kai drąsiau eksperimentuojame, aktyviai domimės naujovėmis ir lengviau ryžtamės pokyčiams. Mados podiumais žygiuojančių modelių makiažas šiemet siunčia aiškią žinia: geriausias laikas išreikšti save spalvomis ir žengti už klasikinio makiažo ribų – dabar! Pristatome 5 mados tendencijas, kurių dėka išmoksime vertinti savo unikalumą, o 2017-uosius prisiminsime kaip atradimų metus. Pasisemkite įkvėpimo ir išlaisvinkite savo kūrybines galias!

Akių kontūro tendencijos: pamirškite klasiką!

Tegul šiemet praeivių akys krypsta į tavąsias, o kosmetinėje sau vietą užsitarnauja flomasterio tipo akių kontūrų pieštukai su kintančio storio antgaliais. Išnaudokite visas tokių universalių galiukų teikiamas galimybes – veskite įvairių storių linijas, eksperimentuokite su viršutinių ir apatinių vokų apvedimais, išbandykite „katės akių“ variacijas.

Pavyzdys: pilkais vokų šešėliais sukurkite padūmavusį makiažą ant viršutinio akies voko ir po apatinėmis blakstienomis. Tuomet viršutinį akies kraštą apveskite storesne linija, o apatinį – plonesne, išoriniame akies kamputyje suliedamos abi linijas ir sukurdamos „katės akių“ efektą. Tokiam išraiškingam žvilgsniui tiesiog neįmanoma atsispirti!

 

Bronzinio atspalvio pudros misiją patikėkite…skaistalams

 

Ilgą laiką pamiršti ir nuvertinti skaistalai šiemet grįžta tam, kad ne tik pateisintų, bet ir viršytų kiekvienos makiažo entuziastės lūkesčius! Garsiausiuose mados podiumuose bronziniams veido kontūrams vietą užleido plataus spektro rožiniai ir persikų tonai, nenuginčijamai primenantys drąsų ir spalvingą 9-ąjį dešimtmetį. Kaip ir anuomet, švelnus raudonis subtiliai nugula ne tik ant skruostų – jo užuominos pasirodo ir ant smilkinių bei kaktos.

Jeigu ne visai pasitikite savo kontūravimo įgūdžiais, pabandykite viską atlikti kreminiu skaistalų pieštuku. Nubrėžkite juo linijas skruostų viršuje ir ties nosies centru bei švelniai patepkite akių vokus (prekės ženklo „Avon Mark“ skaistalų pieštukas tinka ne tik skruostams, bet ir lūpoms bei akims paryškinti), tuomet šepetėliu viską suliekite. Išryškėjus skaistalų ir baltos odos kontrastui, makiažas atrodys subtiliai ir romantiškai. Jeigu ruošiatės vakarui mieste, paryškinkite šį efektą dar labiau, užtepdamos ir suliedamos skaistalus ties smilkiniais, plaukų augimo linija ir skruostikauliais.

 

Akių makiažas: kuo ryškesnis, tuo geriau 

Spalvos grįžta į madą! 9-ojo dešimtmečio mados pasaulio vėjai apsisuko ratu ir vėl atnešė visą vaivorykštę akis džiuginančių bei nuotaiką keliančių atspalvių. Net jeigu mėgstate subtilų makiažą, pasiryžkite įsileisti bent porą drąsių atspalvių į savo kosmetinę – mėgstamą spalvinę variaciją tikrai gali atrasti kiekviena!

Pabandykite pasidaryti raudoną dūminį akių makiažą, o jeigu nesiryžtate dideliems pokyčiams, „pasimatuokite“ smulkius akcentus, pavyzdžiui, vos pastebimus ryškiai geltonus taškelius vokų centruose.

 

„Madinga“ oda – išpuoselėta ir spinduliuojanti

Spindesio suteikiančių pudrų klestėjimo laikai oficialiai baigėsi: šių metų odos makiažo tendencijos sveikina minimalias pastangas, o didžiąją sceną užleidžia rūpestingai odos priežiūrai.

Kaip sukurti natūralų sveikos ir spindinčios odos įspūdį?

Sudrėkinkite odą patikimu veido kremu ir palaukite, kol jis įsigers. Tuomet patepkite matiniu makiažo gruntu – jis sukurs natūralaus matiškumo ir žvalumo įspūdį, tačiau neapsunkins odos. Švelniai padenkite odos paviršių biria mineraline pudra ir paryškinkite skruostus skaistalais.

Taip sukursite subtilų ir gaivų odos makiažą. Vis dėlto, nepamirškite, kad joks makiažas neprivers jūsų odos spindėti iš vidaus taip, kaip vanduo ir tinkama priežiūra.

 

Žvilgios lūpos grįžta su trenksmu

Karščiausia 2017-ųjų lūpų makiažo tendencija atkeliauja tiesiai iš Niujorko gatvių. Kuo paprasčiau – tuo geriau: pernai mados pasaulio podiumuose karaliavusias kruopščiai apvestas ir ryškias matines lūpas iš mados išstūmė paprastas, mažai laiko ir pastangų reikalaujantis skaidrus lūpų blizgis.

Jis geriau nei bet kas kitas papildys minimalų, žvalumo įspūdį kuriantį veido makiažą, pabrėš natūralų lūpų grožį ir nenukreips dėmesio nuo išraiškingų, itin spalvingų akių.

Naujojo prekės ženklo „Avon Mark“ lūpų blizgis „3D“ suteikia lūpoms trimatį efektą, subtiliai pabrėžia natūralią jų spalvą ir užlieja gundančiu žvilgesiu.

Pasidalinkite su savo draugais

Kiti straipsniai

{{::article.Title}}
{{::article.Title}}

{{UI.LoadingMessage}}
[View|Representative_Attach_Not_Available]