Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos bet kada galite atšaukti savo naršyklės nustatymuose. Naudodamiesi mūsų tinklalapiu, sutinkate su slapukų naudojimu. Sužinoti daugiau
Sutinku
Uždaryti
Pasikeitė AVON katalogas, bet prekių krepšelis nepasikeitė
Jūs pakeitėte kampaniją ir prekių krepšelis buvo atnaujintas.

Plaukų slinkimas: kas jį sukelia ir kaip tai sustabdyti?

Labai dažna, ne tik moteris, bet ir vyrus kamuojanti problema – plaukų slinkimas. Kasdienis plaukų praradimas yra normalus reiškinys, tačiau tam, kad jį sumažintumėte ir džiaugtumėtės dar vešlesniais bei puresniais plaukais, gali pakakti visai nežymių pokyčių. Išmokite suprasti savo plaukų poreikius ir džiaukitės nuostabia jų išvaizda kasdien!

 

Idealiai sveikam žmogui kasdien natūraliai išslenka apie 50-100 plaukų, tačiau realiame gyvenime jų kiekis priklauso nuo daugybės veiksnių, pavyzdžiui, oro temperatūros, jo kokybės, suvartojamo maisto, vitaminų ir mineralų kiekio organizme, suvartojamo vandens kiekio, savijautos (ne tik fizinės, bet ir emocinės) ir t.t. Vis dėlto, jeigu pastebėjote, kad po šukavimo plaukų šepetyje, o po nakties miego ant pagalvės lieka įtartinai daug plaukų, tai gali būti jūsų organizmo siunčiamas įspėjimas. Nelikite jam abejingi!

 

Plaukų slinkimo priežastys

Plaukai yra ne tik svarbi išvaizdos dalis, bet ir kintančios sveikatos būklės rodiklis. Rudenį ir pavasarį jų natūraliai išslenka daugiau, mat vasarą juos dažnai pažeidžia saulės kaitra, o žiemą organizmui pradeda trūkti būtinų vitaminų.

Dar keletas padidėjusio plaukų slinkimo padarinių - organizmui netinkami mitybos pokyčiai, ligos, antibiotikų vartojimas, hormoniniai svyravimai bei ilgalaikis stresas.

Šiais atvejais grąžinti plaukams ir organizmui jų įprastą būklę nėra labai sunku, tačiau jeigu pastebėjote, kad plaukai slenka kuokštais, nutraukite visus eksperimentus ir apsilankykite pas gydytoją, kuris galės tiksliau nustatyti šios problemos priežastį ir rekomenduoti tinkamiausią sprendimą.

Plaukų slinkimo intensyvumas, be išorinių veiksnių, dar priklauso ir nuo plaukų priežiūros. Sudėtingos plauko struktūros pokyčius gali sukelti būtinų komponentų, pavyzdžiui, keratino, trūkumas. Keratinas – tai baltymas, saugantis ir stiprinantis plauką iš vidaus, taigi jo nepakankamumą nujausti ar nustatyti daug sunkiau.

Dažymas ir džiovinimas ar formavimas karštį skleidžiančiais prietaisais gali smarkiai pažeisti ir nualinti plaukus, ypač tuomet, kai tai daroma paskubomis ar neprofesionaliai.

 

Patarimas:

Jeigu dažnai tiesinate arba garbanojate plaukus karštį skleidžiančiomis priemonėmis, rekomenduojame išbandyti nuo karščio saugantį plaukų purškiklį. Jis saugo plaukus ne tik nuo karščio, bet ir nuo išsausėjimo, o taip pat stiprina bei lengvina šukuosenų formavimą.

 

Kaip sumažinti plaukų slinkimą?

Jeigu pastebėjote, kad jūsų organizmui trūksta vitaminų ar mineralų, stenkitės valgyti daugiau daržovių arba įsigykite maisto papildų. Įsitikinkite, kad kasdien suvartojate pakankamai baltymų, geležies ir biotino (tai vitamino B rūšis) – šios medžiagos ypač svarbios jūsų plaukams.

Nors šią problemą dažnai galima išspręsti nedideliais pokyčiais, jie turėtų būti ilgalaikiai. Šiuo atveju verta įsiklausyti į plaukų poreikius ir pasirinkti tinkamą šampūną. Taip pat rekomenduojame reguliariai naudoti ir tos pačios paskirties (o geriausia - ir tos pačios linijos) balzamą bei plaukų serumą.

Jeigu nemėgstate priemonių, kurias užtepus ant plaukų prieš nuplaunant būtina palaukti, išbandykite kreminės konsistencijos nenuplaunamą plaukų slinkimą stabdančią kaukę. Ji neapsunkina plaukų, tačiau intensyviai juos drėkina ir stiprina, padėdama išsaugoti net iki 1500 plaukų kiekvieną mėnesį! Išbandykite šią naujovę ir įsimylėkite savo plaukus iš naujo!

„Advance Techniques“ priemonės nuo plaukų slinkimo

{{LoadedProducts[productId].Name}}
{{::LoadedProducts[productId].Name}}
{{::LoadedProducts[productId].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[productId].SalePrice | currency)}}

No Longer Available

Available Soon

{{LoadedProducts[106765].Name}}
{{::LoadedProducts[106765].Name}}
{{::LoadedProducts[106765].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[106765].SalePrice | currency)}}

No Longer Available

Available Soon

{{LoadedProducts[106764].Name}}
{{::LoadedProducts[106764].Name}}
{{::LoadedProducts[106764].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[106764].SalePrice | currency)}}

No Longer Available

Available Soon

{{LoadedProducts[105835].Name}}
{{::LoadedProducts[105835].Name}}
{{::LoadedProducts[105835].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[105835].SalePrice | currency)}}

No Longer Available

Available Soon

{{LoadedProducts[106769].Name}}
{{::LoadedProducts[106769].Name}}
{{::LoadedProducts[106769].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[106769].SalePrice | currency)}}

No Longer Available

Available Soon

Pasidalinkite su savo draugais

Kiti straipsniai

{{::article.Title}}
{{::article.Title}}

{{UI.LoadingMessage}}
[View|Representative_Attach_Not_Available]