Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos bet kada galite atšaukti savo naršyklės nustatymuose. Naudodamiesi mūsų tinklalapiu, sutinkate su slapukų naudojimu. Sužinoti daugiau
Sutinku
Uždaryti
Pasikeitė AVON katalogas, bet prekių krepšelis nepasikeitė
Jūs pakeitėte kampaniją ir prekių krepšelis buvo atnaujintas.

Plaukai lyg ką tik iš grožio salono…be apsilankymo grožio salone

Išėjus iš kirpyklos, plaukai visada atrodo tobulai - žvilgantys, glotnūs ir švelnūs lyg šilkas. Vis dėlto, po pirmojo plovimo ar jau kitą dieną po apsilankymo stebuklingasis efektas pradeda blėsti. Norite, kad jūsų plaukai atrodytų tobulai kasdien? Tinkamos priemonės ir paprasta, tačiau nuosekli priežiūra - viskas, ko reikia, kad sukurtumėte profesionaliai išpuoselėtų plaukų įspūdį.

Be įprasto plovimo naudojant šampūną ir balzamą, porą kartų per savaitę plaukus rekomenduojama palepinti intensyvaus poveikio ir turtingos konsistencijos priemonėmis. Tiek kasdienei, tiek specialiai priežiūrai rinkitės gaminius, kurių sudėtyje gausu vertingų, kokybiškų ingredientų. Naudodami intensyvaus poveikio priemones, tolygiai jas paskirstykite, kad plaukai pasisavintų maksimalų vertingų medžiagų kiekį. Jeigu ieškote patikimų ir tikrai veiksmingų priemonių, jas galite įsigyti tiesiai iš savo kirpėjo ar plaukų stilisto, žinančio, kas geriausiai tinka jūsų plaukams.

 

Kaip išsirinkti veiksmingiausias priemones patiems?

Plaukų būklė priklauso nuo daugybės skirtingų veiksnių, tokių kaip kasdienio naudojimo priemonės, plaukų formavimo prietaisai, purškikliai, džiovinimo būdai, oras ir dar daug kitų. O prie viso to dar pridėjus kepures ir oro kondicionierius, kuriais pasitinka kiekvienas prekybos centras, prasta plaukų būklė ir išblėsęs žvilgesys tikrai nestebina. Norite greitai ir be didelių pastangų sugrąžinti savo įsielektrinusiems, išsausėjusiems ir pažeistiems plaukams prarastą šlovę? Patikėkite šią užduotį intensyvaus poveikio priemonėms.

Visapusiška plaukų priežiūra ir stiprinimas – tai misija, patikėta profesionaliems „Advance Techniques“ linijos „BB“ gaminiams. Priemonės, sukurtos pagal unikalią technologiją ir praturtintos jūros dumblių ekstraktu, papildo viena kitą ir suteikia plaukams patikimą apsaugą bei visapusišką priežiūrą. Jūros dumblių ekstraktas – efektyvus ingredientas, padedantis atkurti sveiką plauko struktūrą. Jis ne tik apgaubia kiekvieną plauką apsauginiu sluoksniu, bet ir uždaro esamus išorinio paviršiaus pažeidimus. „BB“ linijos gaminiai – idealus pasirinkimas plaukams, dažnai veikiamiems karšto oro, peroksido ir spalvinių priemonių.

 

Efektyviausias derinys – patikimi gaminiai ir nuosekli priežiūra 

1. Kruopščiai išplaukite plaukus šampūnu – kreminis „BB“ linijos šampūnas su jūros dumbliais ne tik švariai išplauna, bet ir maitina bei drėkina plaukus. Įtrinkite šampūną sukamaisiais judesiais, tuo pačiu švelniai masažuodami galvos odą. Esant poreikiui plaukus šampūnu galite plauti du kartus.

2. Po plovimo 1-2 kartus per savaitę tolygiai paskirstykite tos pačios priemonių linijos plaukų balzamą arba kreminės konsistencijos plaukų kaukę. Prieš nuplaudami palaukite bent porą minučių - aktyvūs ingredientai apgaubs kiekvieną plauką, atkurdami struktūrą ir apsaugodami pažeistas paviršiaus vietas. Laukdami pasimėgaukite jūsų plaukus gaubiančiu aromatu, švariai nuprauskite ir puoselėkite kūno odą. Jeigu turite mažai laiko ir nenorite plauti plaukų antrą kartą, naudokite nenuplaunamą plaukus puoselėjančią priemonę. Prabangaus kvapo ir kreminės konsistencijos „BB“ linijos nenuplaunamą plaukų balzamą naudoti labai paprasta – po plovimo tiesiog tolygiai paskirstykite nedidelį jo kiekį ant šlapių plaukų. Taip apsaugosite juos nuo naujų pažeidimų džiovinant ir kuriant šukuoseną karštį skleidžiančiais prietaisais.

3. Suvyniokite plaukus į rankšluostį. Jeigu turite laiko, nedžiovinkite jų iš karto – pirmiausia bent kelias minutes tiesiog palaikykite juos šiltai.

4. Atsargiai išdžiovinkite ir iššukuokite plaukus. Lengviausia ir saugiausia plaukus šukuoti natūralių šerelių šepečiu. Jeigu plaukai susivėlę, neskubėkite ir nepeškite – šukuodami paskubomis galite pridaryti rimtos žalos.

5. Sukurti norimą šukuoseną iš profesionaliomis priemonėmis palepintų, iššukuotų ir paklusnių plaukų – visai nesudėtinga. Savo nuožiūra galite suteikti jai daugiau patvarumo, papurkšdami plaukų lako.

Ir kas sakė, kad atrodyti kaip po kirpyklos tiesiog išėjus iš namų – neįmanoma?

 

„Advance Techniques“ plaukų gaminių linija „BB“

{{LoadedProducts[productId].Name}}
{{::LoadedProducts[productId].Name}}
{{::LoadedProducts[productId].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[productId].SalePrice | currency)}}

No Longer Available

Available Soon

{{LoadedProducts[37371].Name}}
{{::LoadedProducts[37371].Name}}
{{::LoadedProducts[37371].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[37371].SalePrice | currency)}}

No Longer Available

Available Soon

{{LoadedProducts[37373].Name}}
{{::LoadedProducts[37373].Name}}
{{::LoadedProducts[37373].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[37373].SalePrice | currency)}}

No Longer Available

Available Soon

{{LoadedProducts[37372].Name}}
{{::LoadedProducts[37372].Name}}
{{::LoadedProducts[37372].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[37372].SalePrice | currency)}}

No Longer Available

Available Soon

{{LoadedProducts[37374].Name}}
{{::LoadedProducts[37374].Name}}
{{::LoadedProducts[37374].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[37374].SalePrice | currency)}}

No Longer Available

Available Soon

{{LoadedProducts[37370].Name}}
{{::LoadedProducts[37370].Name}}
{{::LoadedProducts[37370].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[37370].SalePrice | currency)}}

No Longer Available

Available Soon

Pasidalinkite su savo draugais

Kiti straipsniai

{{::article.Title}}
{{::article.Title}}

{{UI.LoadingMessage}}
[View|Representative_Attach_Not_Available]