Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos bet kada galite atšaukti savo naršyklės nustatymuose. Naudodamiesi mūsų tinklalapiu, sutinkate su slapukų naudojimu. Sužinoti daugiau
Sutinku
Uždaryti
Pasikeitė AVON katalogas, bet prekių krepšelis nepasikeitė
Jūs pakeitėte kampaniją ir prekių krepšelis buvo atnaujintas.

Papuoškite savo nagus spalvingu pavasarišku manikiūru!

Atėjo pavasaris ir gamta sužydėjo tūkstančiais spalvų. Ar tikrai norite vėl pasidaryti vienspalvį manikiūrą? Vienos spalvos nepakanka - būkite drąsi ir nebijokite eksperimentuoti! Į mados pasaulio viršūnę vėl grįžta žaismingi spalvų deriniai, drąsūs efektai, žibantys akmenėliai ir lipdukai. Sukaupkite kantrybę, skirkite laiko sau ir perkelkite pavasarį ant savo nagų!

Skirtingų spalvų nagai

Jeigu nesiryžtate puošti nagų įmantriais raštais, darykite tai, ką mokate geriausiai – vienam nagui skirkite vieną spalvą. Padenkite po tris ar keturis kiekvienos rankos nagus viena spalva (pavyzdžiui, raudona ar violetine), o likusius – kita spalva (pavyzdžiui, ryškiai rožine). Jeigu nenorite nukrypti nuo tradicinio vienspalvio manikiūro, eksperimentuokite su nagų lako efektais: padenkite visus nagus ta pačia spalva ir padenkite po vieną kiekvienos rankos nagą skaidriu nagų laku su blizgučiais. Ši idėja itin paprasta, tačiau blizgučiai jūsų manikiūrui tikrai suteiks išskirtinumo.

Pasipuoškite pavasario žiedais

Seniai norėjote pasidaryti manikiūrą su gėlių ar kitų augalų motyvais? Tai daug paprasčiau nei manote. Pirmiausia užliekite visus nagus viena spalva. Tuomet pasirinkite atspalvius, kuriuos naudosite dekoravimui. Pasirinktose nagų vietose sudėkite taškelius, paprasčiausiai pamirkiusios teptuką į nagų laką ir lengvai paliesdamos jo galiuku nago paviršių. Taškučius lengvai paversite gėlėmis. Siekdamos tikslumo, pasinaudokite nagų dekoravimo įrankiais, esančiais metalinės nagų dildės gale.

Geometriniai raštai

Nebijote naudoti kelias spalvas ant vieno nago ir ieškote originalios manikiūro idėjos? Geometrinį dizainą sukurti visai nesudėtinga – jums reikės tik mėgstamų nagų lako atspalvių ir lipnios juostelės. Pirmiausia, sukurkite norimą geometrinį dizainą. Jeigu negalite apsispręsti arba pritrūkote idėjų, pasisemkite įkvėpimo internete. Užklijuokite lipnią juostelę ant nago taip, kad suformuotumėte norimą figūrą. Padekite neuždengtą nago dalį pasirinktu nagų lako atspalviu. Kai nagų lakas išdžius, nuimkite lipnią juostelę ir padenkite likusią nago dalį kita spalva. Pabaigoje nepamirškite apsaugoti sukurto dizaino viršutiniu nagų laku (taip pat galite naudoti gelinį efektą suteikiantį viršutinį nagų laką). Ši technika taip pat tinka kuriant prancūzišką manikiūrą, ypač jeigu turite nedaug patirties. 

Tviskantys nėrinių raštai

Nėrinių raštai ir blizgučiai – amžina manikiūro klasika, tad įsigijusios šiuos efektus suteikiančius nagų lakus bet kada galėsite pačios pasidaryti puošnų manikiūrą. Dekoratyviais efektais galite papuošti vieną, kelis ar visus nagus. Nėrinių struktūrą atkartojantį nagų laką galite tepti ir ant jūsų mėgstamu atspalviu jau užlietų nagų. Tai visai paprasta!

Blizgus prancūziškas manikiūras

Jeigu ruošiatės vakarėliui ir svajojate apie ryškų, puošnų ir lengvai pastebimą manikiūrą, panaudokite įspūdingą smėlio tekstūros efektą suteikiantį nagų laką. Juo galite padengti kelis ar visus nagus. Šis dizainas, įkvėptas prancūziško manikiūro, jus papuoš, atrodys prabangiai ir tikrai neleis likti nepastebėtoms!

Pasidalinkite su savo draugais

Kiti straipsniai

{{::article.Title}}
{{::article.Title}}

{{UI.LoadingMessage}}
[View|Representative_Attach_Not_Available]