Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos bet kada galite atšaukti savo naršyklės nustatymuose. Naudodamiesi mūsų tinklalapiu, sutinkate su slapukų naudojimu. Sužinoti daugiau
Sutinku
Uždaryti
Pasikeitė AVON katalogas, bet prekių krepšelis nepasikeitė
Jūs pakeitėte kampaniją ir prekių krepšelis buvo atnaujintas.

Pasirūpinkite kalėdinėmis dovanomis iš anksto

Gruodis – chaotiškas mėnuo. Daugelis žmonių jį praleidžia ruošdamiesi neišvengiamai artėjančioms šventėms ir skubotai ieškodami dovanų – tiesa, dažniausiai nesėkmingai. Šios sumaišties galite išvengti planuodami ir įsigydami visas dovanas iš anksto. Sužinokite daugiau apie mūsų Kalėdinius pasiūlymus jūsų draugams ir artimiesiems.

Tėvams

Dovanos tėvams paieškos – tikras iššūkis. Nežinote, ko jiems šiuo metu trūksta? Rinkitės „saugią“ dovaną - kvepalus. Jeigu sužinojote ar pastebėjote, kad baigiasi mėgstamiausi jūsų mamos kvepalai – padovanokite jai naują buteliuką. Jos pamėgtas aromatas ant kūno išliks ilgiau, jeigu šią dovaną papildysite to paties aromato kūno losjonu, purškikliu ar dušo žele. Dar viena dovanos idėja – papuošalai. Klasikinis kaklo papuošalas su perlais puikiai papildys kiekvienos moters stilių ir pabrėš eleganciją. Nors daugelis vyrų to niekada nepripažins, jų mėgstamu aromatu praturtintas skutimosi priemonių rinkinys – puiki dovana kiekvienam tėčiui. Vyriškas laikrodis ar šiltos šlepetės – praktiškos dovanos, kuriomis per Kalėdas galite parodyti rūpestį ir meilę savo tėčiui.

Jam

Technologijos – vyrų aistra. Nustebinkite savo mylimąjį universaliais prietaisais, pvz. UV rašikliu su atsuktuvais, kurio gali prireikti nenumatytose situacijose. Jeigu norite jį pralinksminti, nustebinkite šmaikščia dovana – trumpikėmis su Kalėdų Senelio diržu. Paprastumą ir tradicines dovanas mėgstantiems vyrams puikiai tiks aromatas su šampūnu ir dušo žele ar šilti aksesuarai, kurie saugos nuo žiemos šalčio. 

 

Vaikams

 

Vaikai Kalėdų Senelio laukia labiausiai! Išrinkite jiems dovanas, su kuriomis jie galės ir žaisti, ir mokytis, pavyzdžiui 4 žaidimų rinkinį. Mergaitės pasijus kaip tikros princesės, po eglute radusios saldaus kvapo aromatą ar švelnaus atspalvio lūpų blizgį. Jaunimą per Kalėdas galite nustebinti dovanomis, kuriose susijungia technologijos ir mada. Merginoms puikiai tiks šiltos ausinės, su kuriomis jos galės klausytis mėgstamiausios muzikos gryname ore arba dvi apyrankės su padalinta širdele – viena jai, kita jos geriausiai draugei.

Geriausiai draugei

Draugai – ne mažiau svarbūs už šeimos narius, tad per Kalėdas nepamirškite parodyti jiems savo dėmesio. Niekas jūsų geriausios draugės nepažįsta geriau už jus, tačiau jeigu vis dar nežinote, kaip ją nustebinti, rinkitės klasikinius kosmetikos gaminius – raudonus lūpų dažus, vokų šešėlių rinkinį, blakstienų tušą ir akių kontūrą. Tokia dovana jūsų geriausia draugė galės naudotis visomis progomis. Kosmetikos gaminių rinkinį galite papildyti šventiniu nagų laku su matiniu efektu ar blizgučiais.

 

Namų dekoracijos ir kitos dovanos

Jeigu ieškote ypatingos Kalėdų dovanos artimiesiems ar draugams, tačiau nežinote, koks stilius ir aromatai juos traukia labiausiai, nustebinkite juos namų dekoracijomis. Kalėdinės dekoracijos - dovana, kuri primins jus ir kurs jaukią šventinę nuotaiką jų namuose. Jeigu ieškote praktiškų dovanų, rinkitės aromatines žvakes, užtiesalą ar šlepetes, kurios juos šildys visus metus.

Dovanų idėjos

{{CarouselProduct.SalePrice | currency }}

{{LoadedProducts[productId].Name}}
{{::LoadedProducts[productId].Name}}
{{::LoadedProducts[productId].MarketingLabel1}}
NEW
{{LoadedProducts[15428].Name}}
{{::LoadedProducts[15428].Name}}
{{::LoadedProducts[15428].MarketingLabel1}}
NEW
{{LoadedProducts[12775].Name}}
{{::LoadedProducts[12775].Name}}
{{::LoadedProducts[12775].MarketingLabel1}}
NEW
{{LoadedProducts[21916].Name}}
{{::LoadedProducts[21916].Name}}
{{::LoadedProducts[21916].MarketingLabel1}}
NEW
{{LoadedProducts[21893].Name}}
{{::LoadedProducts[21893].Name}}
{{::LoadedProducts[21893].MarketingLabel1}}
NEW
{{LoadedProducts[21860].Name}}
{{::LoadedProducts[21860].Name}}
{{::LoadedProducts[21860].MarketingLabel1}}
NEW
{{LoadedProducts[24006].Name}}
{{::LoadedProducts[24006].Name}}
{{::LoadedProducts[24006].MarketingLabel1}}
NEW
{{LoadedProducts[21940].Name}}
{{::LoadedProducts[21940].Name}}
{{::LoadedProducts[21940].MarketingLabel1}}
NEW

Pasidalinkite su savo draugais

Kiti straipsniai

{{::article.Title}}
{{::article.Title}}

{{UI.LoadingMessage}}
[View|Representative_Attach_Not_Available]