Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos bet kada galite atšaukti savo naršyklės nustatymuose. Naudodamiesi mūsų tinklalapiu, sutinkate su slapukų naudojimu. Sužinoti daugiau
Sutinku
Uždaryti
Pasikeitė AVON katalogas, bet prekių krepšelis nepasikeitė
Jūs pakeitėte kampaniją ir prekių krepšelis buvo atnaujintas.

Žvilgsnis į rudens-žiemos sezono mados viršūnę

Ir kas galėjo pagalvoti, kad devintojo dešimtmečio mada galėtų tapti ne tik teminio vakarėlio kostiumu, bet ir sugrįžti į mados pasaulį? Visų skeptikų nuostabai, iš spintos gelmių jau dabar galite traukti ryškius, originaliais raštais išmargintus aksesuarus. Liūdėti neverta ir mėgstančioms puoštis elegantiškai – devintojo dešimtmečio elementai puikiai tiks bet kokiam stiliui. Įsitikinkite tuo pačios!

Ar kada nors matėte garsųjį devintojo dešimtmečio amerikiečių serialą „Majamio policija“? Jo veikėjų stiliaus pagrindas – šiek tiek per dideli, judesių nevaržantys rūbai. Mados dizaineriai žada, kad tokia tendencija karaliaus ir šaltąjį šių metų sezoną. Vis dėlto, neskubėkite ieškoti švarkų itin plačiais pečiais – šio rudens ir žiemos stiliaus akcentais taps apsiaustai ir didelės, jaukios skraistės. Jeigu dar nespėjote pamilti apsiaustų, rinkitės didelę skarą, į kurią įsisupusi jausitės šiltai ir patogiai bet kokiu oru. Dar vienas madingas šaltojo sezono stiliaus akcentas – languotas raštas. Madingiausi – kontrastingų spalvų langeliai, nugulę ant stilingo apsiausto ar didelės skraistės.

Jeigu nemėgstate langelių, savo šaltojo sezono stilių galite pagyvinti bet kokiais kitais raštais. Žaismingi taškeliai arba širdelės ant kasdienių rūbų ar skėčio suteiks ypatingo žavesio jūsų aprangai, o atšalus orams rankas sušildys stilingos ir praktiškos pirštinės, pritaikytos lietimui jautriems ekranams.

Masyvios aukso spalvos grandinės – neatskiriamas devintojo dešimtmečio stiliaus elementas. Jos paliks pėdsaką ir šių metų rudens sezono deriniuose. Savo aprangą papildykite aukso spalvos apyrankėmis, auskarais, žiedais ir pakabukais. Jeigu mėgstate masyvius papuošalus, rinkitės akį traukiančius aukso spalvos pakabukus ant aukso spalvos virvelių, kuriuos galite paversti ir madingomis sagėmis.

Energijos suteikianti ir šildanti raudona spalva visada siejama su šaltuoju metų laiku. Tai atsispindi ir gatvės stiliuje – raudonos rankinės, skaros, pirštinės ir kaklo papuošalai tarsi prieštarauja blunkančioms gamtos spalvoms ir niūriai rudens nuotaikai. Vis dėlto, rinkdamasi raudonos spalvos aksesuarus, nepersistenkite – jie turi įsilieti į jūsų aprangą, o ne tapti pagrindiniu akcentu.

Auksiniai makiažo atspalviai – šio sezono mados viršūnėje! Rusvais ir auksiniais atspalviais užlieti akių vokai puikiai tiks kiekvienai merginai. Jais puoštis galite kasdien, o ypatingomis progomis suteikite akių vokams papildomo blizgesio. Šaltojo sezono makiažo akcentas - ypatingai didelės apimties blakstienos ir paryškintos akys. Blakstienų tušas ir akių kontūras – svarbiausi elementai, kuriais prasideda ir kasdienis, ir šventinis makiažas.

Šalčiausiais metų mėnesiais lūpas užliekite klasikine raudona spalva, avietiniais ir vyšniniais atspalviais. Šiltais ir ryškiais atspalviais nudažytos lūpos atrodys optiškai didesnės. Rinkitės lūpas maitinančias ir puoselėjančias formules, kurios neleis joms išdžiūti ir sutrūkinėti. Nagus paryškinkite metalinio atspalvio nagų lakais ar blizgučiais, puošusiais devintojo dešimtmečio stilių. Nebijokite šaltų spalvų su trimačiu efektu, šviesiai ir tamsiai mėlynų bei sidabrinių atspalvių – jie atspindės už lango tvyrantį šaltį ir sustiprins artėjančios žiemos nuojautą.

Siūlome:

{{LoadedProducts[productId].Name}}
{{::LoadedProducts[productId].Name}}
{{::LoadedProducts[productId].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[productId].SalePrice | currency)}}

No Longer Available

Available Soon

{{LoadedProducts[21381].Name}}
{{::LoadedProducts[21381].Name}}
{{::LoadedProducts[21381].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[21381].SalePrice | currency)}}

No Longer Available

Available Soon

{{LoadedProducts[21387].Name}}
{{::LoadedProducts[21387].Name}}
{{::LoadedProducts[21387].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[21387].SalePrice | currency)}}

No Longer Available

Available Soon

{{LoadedProducts[21391].Name}}
{{::LoadedProducts[21391].Name}}
{{::LoadedProducts[21391].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[21391].SalePrice | currency)}}

No Longer Available

Available Soon

{{LoadedProducts[21394].Name}}
{{::LoadedProducts[21394].Name}}
{{::LoadedProducts[21394].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[21394].SalePrice | currency)}}

No Longer Available

Available Soon

{{LoadedProducts[21400].Name}}
{{::LoadedProducts[21400].Name}}
{{::LoadedProducts[21400].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[21400].SalePrice | currency)}}

No Longer Available

Available Soon

{{LoadedProducts[17467].Name}}
{{::LoadedProducts[17467].Name}}
{{::LoadedProducts[17467].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[17467].SalePrice | currency)}}

No Longer Available

Available Soon

Pasidalinkite su savo draugais

Kiti straipsniai

{{::article.Title}}
{{::article.Title}}

{{UI.LoadingMessage}}
[View|Representative_Attach_Not_Available]