Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos bet kada galite atšaukti savo naršyklės nustatymuose. Naudodamiesi mūsų tinklalapiu, sutinkate su slapukų naudojimu. Sužinoti daugiau
Sutinku
Uždaryti
Pasikeitė AVON katalogas, bet prekių krepšelis nepasikeitė
Jūs pakeitėte kampaniją ir prekių krepšelis buvo atnaujintas.

Aromatas - tavo vizitinė kortelė

Kaip išmokti atrasti tinkamiausią aromatą? Parduotuvėms kviečiant įvairių formų bei dydžių buteliukais apkrautomis lentynomis, naujo aromato paieškos gali atrodyti tikrai bauginančiai, ypač jeigu nežinai, nuo ko pradėti. Taigi, kaip nesugaišus visos dienos aromatų parduotuvėje susiaurinti paiešką ir atrasti tą vienintelį, kuris pakerės tave ir maloniai žavės aplinkinius?

Pirmiausia paklausk savęs: kokios yra ryškiausios tavo charakterio savybės? Pavyzdžiui, jeigu esi draugiška, linksma ir komunikabili, kuklūs ir itin subtilūs aromatai tau greičiausiai netiks. Išbandyk aromatines kompozicijas, kuriose dominuoja džiaugsmingos gėlių bei vaisių natos. Gėlių-Rytų kategorijos aromatai labiausiai traukia temperamentingas bei paslaptingas asmenybes, o jeigu esi drovi ir vertini vienumoje praleistą laiką, pirmiausia siūlome atkreipti dėmesį į subtilius aromatus, praturtintus vos juntama vanilės nata. 

Vis dėlto, nepamiršk, kad tai tik teorinės rekomendacijos, ir įžengusi į parduotuvę nepraleisk galimybės pažinti įvairius aromatų paletės fragmentus.

Dar viena gudrybė ieškančioms tobulo aromato: mintimis grįžkite į vaikystę! Pagalvok, kokie ankstyvi prisiminimai tau kelia daugiausia teigiamų emocijų ir susiek juos su kvapais. Galbūt nevalingai šypsaisi prisiminusi vasaros atostogas prie jūros, o gal pagalvojusi apie močiutės ką tik iškeptą pyragą? Kvapų atmintis gali parodyti tiesiausią kelią iki aromatinės kompozicijos, kurios ilgai nenurungs jokia kita.

 

Aromatų struktūra ir natos

Nustačiusi mėgstamą kategoriją ar pagrindinę natą tikrai priartėsi prie galutinio pasirinkimo, tačiau toliau paiešką toliau siaurinti galėsi tik pažinusi aromatų sandarą ir savybes. Papurškus bet kokį aromatą ir pirmiesiems jo dulksnos krisleliams susilietus su oda iš karto atsiskleidžia viršutinės natos, kuriossudaro pirmąjį įspūdį apie aromatą. Jos nurodomos pačioje aromatinės kompozicijos aprašo pradžioje.

Populiariausios viršutinės natos: šalavijas, saldūs vaisiai, levanda, citrusiniai vaisiai, apelsinų žievelės, bergamotė.

Per 30 sekundžių nuo to momento, kai aromatas nugula ant odos, atsiskleidžia vidurinės ir pagrindo natos, kurios labai skiriasi nuo višutinių. Širdies natos sudaro apie 40-80% visos aromato sudėties - jos aiškiausiai juntamos tuomet, kai išblėsta viršutinės natos. Aromato širdyje dažnai juntamos gėlės ir aitrūs prieskoniai, pavyzdžiui, citrinžolė, snaputis, rožė, kalendra, muskatas. Šiam aromato sluoksniui intensyvaus kvapo ingredientai pasirenkami tam, kad išliktų ant odos apie 2-4 valandas (viršutinės natos juntamos vos 5-30 minučių).

Aromatinės kompozicijos finale atsiskleidžia pagrindo natos, kurios juntamos tik tuomet, kai išblėsta viršutinės ir širdies natos. Širdies ir pagrindo natos darniai dera tarpusavyje ir yra sukurtos taip, kad sustiprintų pirmąjį aromato sukeltą įspūdį ir ilgai išliktų ant odos. Populiariausios pagrindo natos: kedro mediena, santalas, vanilė, gintaras, pačiulis, ąžuolo žievė, muskusas.

Rinkdamasi aromatą nedaryk skubotų sprendimų: tam, kad jis prisitaikytų prie natūralaus tavo kūno kvapo, reikia apie valandos.

Kvapusis vanduo ir tualetinis vanduo: kuo jie skiriasi?

Šis klausimas – vienas dažniausiai užduodamų klausimų apie aromatus, tačiau dažnai net ir tie, kurie mano žinantys atsakymą, žino ne viską. Esminis skirtumas - kvapiųjų aliejų koncentracija aromatų sudėtyje. Kvapiųjų aliejų koncentracija tualetiniuose vandenyse siekia apie 4-10%. Kvapiuosiuose vandenyse jie sudaro apie 8-15%, kvepaluose - apie 15-25% viso tūrio.

Vis dėlto, tai ne visada reiškia, kad kvapusis vanduo ant odos bus juntamas ilgiau, nei tualetinis vanduo. Aromato kompozicijoje esančių natų individualios savybės lemia tai, kaip aromatas susilieja su oda ir per kokį atstumą nuo odos jis juntamas. Dėl šios priežasties kai kuriais atvejais tualetinis vanduo gali būti patvaresnis ir skleisti labiau juntamą aromatą, nei kvapusis vanduo.

Nemažai aromatų išleidžiama keliais formatais: klientams pristatomi šventiniai, riboti, sezoniniai leidimai ir t.t. Pavyzdžiui, jeigu aptikote aromatą su prierašu „Eau Freshe“ arba „L‘eau“, tai greičiausiai yra lengvesnė originalaus aromato versija, į prekybą išleidžiama vasaros sezono metu. Rudenį ir žiemą klientams rekomenduojami gilūs ir šilti aromatai.

{{LoadedProducts[productId].Name}}
{{::LoadedProducts[productId].Name}}
{{::LoadedProducts[productId].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[productId].SalePrice | currency)}}

No Longer Available

Available Soon

{{LoadedProducts[46441].Name}}
{{::LoadedProducts[46441].Name}}
{{::LoadedProducts[46441].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[46441].SalePrice | currency)}}

No Longer Available

Available Soon

{{LoadedProducts[31604].Name}}
{{::LoadedProducts[31604].Name}}
{{::LoadedProducts[31604].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[31604].SalePrice | currency)}}

No Longer Available

Available Soon

{{LoadedProducts[29574].Name}}
{{::LoadedProducts[29574].Name}}
{{::LoadedProducts[29574].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[29574].SalePrice | currency)}}

No Longer Available

Available Soon

{{LoadedProducts[39220].Name}}
{{::LoadedProducts[39220].Name}}
{{::LoadedProducts[39220].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[39220].SalePrice | currency)}}

No Longer Available

Available Soon

{{LoadedProducts[26649].Name}}
{{::LoadedProducts[26649].Name}}
{{::LoadedProducts[26649].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[26649].SalePrice | currency)}}

No Longer Available

Available Soon

{{LoadedProducts[33501].Name}}
{{::LoadedProducts[33501].Name}}
{{::LoadedProducts[33501].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[33501].SalePrice | currency)}}

No Longer Available

Available Soon

{{LoadedProducts[18143].Name}}
{{::LoadedProducts[18143].Name}}
{{::LoadedProducts[18143].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[18143].SalePrice | currency)}}

No Longer Available

Available Soon

{{LoadedProducts[43130].Name}}
{{::LoadedProducts[43130].Name}}
{{::LoadedProducts[43130].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[43130].SalePrice | currency)}}

No Longer Available

Available Soon

{{LoadedProducts[37368].Name}}
{{::LoadedProducts[37368].Name}}
{{::LoadedProducts[37368].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[37368].SalePrice | currency)}}

No Longer Available

Available Soon

{{LoadedProducts[30341].Name}}
{{::LoadedProducts[30341].Name}}
{{::LoadedProducts[30341].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[30341].SalePrice | currency)}}

No Longer Available

Available Soon

Pasidalinkite su savo draugais

Kiti straipsniai

{{::article.Title}}
{{::article.Title}}

{{UI.LoadingMessage}}
[View|Representative_Attach_Not_Available]