Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos bet kada galite atšaukti savo naršyklės nustatymuose. Naudodamiesi mūsų tinklalapiu, sutinkate su slapukų naudojimu. Sužinoti daugiau
Sutinku
Uždaryti
Pasikeitė AVON katalogas, bet prekių krepšelis nepasikeitė
Jūs pakeitėte kampaniją ir prekių krepšelis buvo atnaujintas.

Neleisk odai pavargti nuo šalčio – puoselėk ją kokosų aliejumi!

Daugybę organizmui naudingų kokoso aliejaus savybių atrado ir pripažino ne tik kulinarijos entuziastai, bet ir grožio industrija. Jis greitai išpopuliarėjo dėl itin malonaus kvapo, natūralios kilmės ir drėkinamųjų savybių. Kokosų aromatas – itin gaivus ir todėl dažnai siejamas su vasara, tačiau juo praturtinta kosmetika idealiai tinka odos priežiūrai žiemą.

 

Šaltuoju metų laiku tikru iššūkiu odai tampa staigūs temperatūrų pokyčiai. Didelis šildomų patalpų ir lauko temperatūros kontrastas gali stipriai paveikti odos būklę: ji tampa išsausėjusi, šiurkšti, dingsta natūralus spindesys, jaučiamas tempimo pojūtis. Pasireiškus šiems požymiams būtina skubi ir veiksminga priežiūra, o jos neteikiant itin išsausėjusi ir įsitempusi oda gali net įtrūkti.

 

Veiksmingas sprendimas - aliejus

Moterys iš šiltųjų Azijos regionų, kuriuose kokosų palmės auga natūraliai, naudoja kokosų aliejų jau šimtus metų. Naudingosios jo savybės pripažintos ne tik šių kraštų nacionalinėse virtuvėse, bet ir odos priežiūroje. Indijoje jį įprasta tepti ant veido ir į plaukus bei naudoti kaip rankų kremą, o sumaišius su kitais ingredientais jis naudojamas kaip šveitiklis, plaukų balzamas ar plaukų kaukė. Kokosų naudojimas itin universalus todėl, kad juose gausu organizmui itin naudingų medžiagų: vitaminų B1, B2, B3, B6, C ir E, folio rūgšties, kalio, kalcio, magnio, geležies, fosforo, cinko. Šių ingredientų savybės geriausiai atsiskleidžia būtent iš kokosų spaudžiamame aliejuje.

Kokosų aliejų galima naudoti ir be jokių priedų, tačiau naudingosios savybės gali tapti dar efektyvesnės tuomet, kai  jis naudojamas kaip kosmetikos ingredientas. Odos priežiūros gaminiuose apjungiamos naudingos tarpusavyje derančių komponentų savybės bei pailginamas jų galiojimo laikas, o po naudojimo ant odos nelieka nemalonaus riebumo pojūčio.

Kam skirta kosmetika su kokosų aliejumi?

Naujieji AVON gaminiai su kokosų aliejumi – tai veido kremas, dušo želė, universalios paskirties kremas bei rankų kremas. Jie itin maloniai kvepia ir tinka visų tipų, įvairaus amžiaus odai.

Pagrindinės šių gaminių savybės – gausus drėkinimas ir maitinimas. Jie greitai įsigeria ir nepalieka lipnumo ar riebumo pojūčio, o po naudojimo oda tampa glotni ir labai švelni. Be to, veido kremas puikiai paruošia odą makiažui.

 

Ar žinojai, kad...

Odą geriau pasisavina naudingas medžiagas karštesnėje nei kambario temperatūroje.

Jeigu nori ypatingai sudrėkinti šiurkščią, labai išsausėjusią ar net sutrūkinėjusią rankų odą, gausai patepk rankas kremu ir įvyniok jas į šiltą rankšluostį. Pokyčius pastebėsi jau kitą dieną!

Išbandyk mūsų naujoves!

{{LoadedProducts[productId].Name}}
{{::LoadedProducts[productId].Name}}
{{::LoadedProducts[productId].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[productId].SalePrice | currency)}}

No Longer Available

Available Soon

{{LoadedProducts[46449].Name}}
{{::LoadedProducts[46449].Name}}
{{::LoadedProducts[46449].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[46449].SalePrice | currency)}}

No Longer Available

Available Soon

{{LoadedProducts[46447].Name}}
{{::LoadedProducts[46447].Name}}
{{::LoadedProducts[46447].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[46447].SalePrice | currency)}}

No Longer Available

Available Soon

{{LoadedProducts[46448].Name}}
{{::LoadedProducts[46448].Name}}
{{::LoadedProducts[46448].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[46448].SalePrice | currency)}}

No Longer Available

Available Soon

{{LoadedProducts[46450].Name}}
{{::LoadedProducts[46450].Name}}
{{::LoadedProducts[46450].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[46450].SalePrice | currency)}}

No Longer Available

Available Soon

Pasidalinkite su savo draugais

Kiti straipsniai

{{::article.Title}}
{{::article.Title}}

{{UI.LoadingMessage}}
[View|Representative_Attach_Not_Available]