Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos bet kada galite atšaukti savo naršyklės nustatymuose. Naudodamiesi mūsų tinklalapiu, sutinkate su slapukų naudojimu. Sužinoti daugiau
Sutinku
Uždaryti
Pasikeitė AVON katalogas, bet prekių krepšelis nepasikeitė
Jūs pakeitėte kampaniją ir prekių krepšelis buvo atnaujintas.

Švęsk vasarą spalvomis!

Spalvų ir tekstūrų derinimas iš pirmo žvilgsnio skamba baugokai – kai skirtingų variacijų tiek daug, pasiryžti spalvingiems eksperimentams tikrai reikia nemažai drąsos.


Vis dėlto, kai vasarą linksmybėmis vilioja daugybė įvairių švenčių ir festivalių, iššaukiančio stiliaus derinių gatvėse gerokai daugiau, nei bet kuriuo kitu metų laiku. Tai – tobula proga įsidrąsinti išbandyti kažką naujo! Sužinok pagrindinius spalvų derinimo principus ir įliek gaivių vasariškų atspalvių į savo kosmetinę bei garderobą.

Spalvos ne tik pakelia nuotaiką, bet ir kuria šventės nuojautą, atspindi asmenybę, suteikia energijos, pažadina norą daugiau judėti, imtis iniciatyvos. Jeigu nori išsiskirti iš pilkos minios, metas sukaupti drąsą ir, atsiplėšus nuo tamsių atspalvių, susidraugauti su likusiomis spektro spalvomis! Beje, praktiškų spalvų atsisakyti nebūtina – pilkais ir juodais atspalviais nesunkiai sukursi kontrastą, dar labiau akcentuosiantį šviesias, intensyvias drabužių ir makiažo spalvas.

 

Spalvos kasdienai

Populiariausi kasdienio stiliaus atspalviai – tamsūs, neišsiskiriantys, prigesinti, tačiau argi nenuobodu taip atrodyti kasdien? Imkis pokyčių – spalvų manija užkrečia, taigi atnaujinusi savo stilių tai padaryti įkvėpsi ir aplinkinius. Pradėk nuo mažų pokyčių: jeigu aprangos kodas to nedraudžia, pabandyk įlieti spalvinių akcentų į papuošalus, kuriuos derini prie darbo aprangos. Pavyzdžiui, pabodusią klasikinę suknelę ar kostiumėlį akimirksniu pagyvinsi kontrastingos spalvos rankine, ryškiomis lūpomis ar spalvingu manikiūru. Sklandžią įžangą į spalvų pasaulį garantuos raudoni, rožiniai arba sodrūs mėlyni atspalviai.

Bijai persistengti ir susilaukti nemalonaus dėmesio? Pradėk nuo mažų pokyčių ir palaipsniui ieškok spalvinių derinių, su kuriais jausiesi pasitikinti savimi. O jeigu vis dar turi abejonių, laikykis auksinės taisyklės – atkreipk dėmesį į vieną konkretų spalvinį akcentą. Pavyzdžiui, jeigu vilki itin sodrios rožinės spalvos suknelę, prie jos derink prigesintų atspalvių batelius, rankinę ir kitus aksesuarus.

 

Spalvos ypatingoms progoms

Šventė – tavo šansas išsiskirti, išlaisvinti vaizduotę ir, žinoma, eksperimentuoti su spalvų deriniais bei kontrastais. Tai ypač aktualu, jei ruošiesi dalyvauti vestuvėse. Pirmiausia paslėpk visas juodas sukneles – vilkėdama šia spalva atkreipsi į save neigiamą dėmesį, mat tikima, kad ji neša nelaimę jauniesiems. Nebijok būti ryški – drąsiai matuokis šviesiai mėlynas, ryškiai žalias ir rožines sukneles, išbandyk pastelinių atspalvių aksesuarus ir spalvinį manikiūrą, o natūralų makiažą pagyvink ryškiu akcentu (jo spalva gali sutapti su suknelės).

Nerimauji, kad apsirengusi ryškių spalvų drabužiais atrodysi apkūnesnė? Išstudijuok savo siluetą ir išsiaiškink, kokio kirpimo drabužiai geriausiai pabrėžia jo privalumus. Taip, tamsūs atspalviai itin palankūs siekiant paslėpti tam tikrus trūkumus, tačiau akcentuodama gražiausias savo figūros linijas neabejotinai nukreipsi aplinkinių dėmesį nuo visko, kas trukdo tau pasitikėti savimi. Jeigu vis dar nesijauti užtikrinta dėl drąsių spalvų, atkreipk dėmesį į didelių dydžių drabužių modelius. Šios merginos – puikiausias įrodymas, kad ryškios spalvos tikrai gali tapti tavo sąjungininkėmis!

 

Festivalių stiliaus ypatybės

Jeigu dar neradai progos išeiti už savo komforto ribų eksperimentuojant su stiliaus deriniais, metas apsilankyti muzikos festivalyje! Čia pažeidžiama kiekviena kada nors egzistavusi stiliaus taisyklė: žiūrovai mirga visomis įmanomomis kiekvienos spalvos variacijomis, vėjyje plaikstosi ryškių spalvų plaukai, į orą iškeliamos rankos su netikėčiausiomis spalvomis žvilgsnį prikaustančiais nagais. Čia leidžiama viskas – mėlynos, žalios ir net juodos lūpos, suplėšytos pėdkelnės, laisvi, beveik perregimi drabužiai ir t.t. Geresnės progos pasiduoti spalvų pagundai tiesiog neįmanoma įsivaizduoti! Be to, net jeigu iš pradžių jausiesi nedrąsiai, tave nuolat sups daugybė ryškiau, drąsiau apsirengusių žmonių, o pasibaigus festivaliui apie stilių ir spalvų derinimą žinosi daug daugiau, nei žinojai anksčiau. Net jeigu nuspręsi rengtis taip pat, kaip kasdien, festivalyje neabejotinai pasisemsi įkvėpimo ne tik pakvaišusiems eksperimentams, bet ir subtiliems kasdienio stiliaus pokyčiams.

Festivalių makiažo tendencijose kasmet karaliauja blizgūs vokų šešėliai ir ryškios lūpos, tačiau šiuos akcentus visada gali interpretuoti savaip, priklausomai nuo tavo norų ir nuotaikos. Pavyzdžiui, kurdama subtilų įvaizdį raudonus lūpų dažus gali iškeisti į spalvinį lūpų balzamą, o ryškių vokų įspūdį sušvelninti spalviniu blakstienų tušu. Tavo manikiūras taip pat neprivalo būti ryškus – festivalio nuotaiką gali atspindėti ir vos vienas ar du tau neįprasto atspalvio ar efekto laku užlieti nagai.

{{LoadedProducts[productId].Name}}
{{::LoadedProducts[productId].Name}}
{{::LoadedProducts[productId].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[productId].SalePrice | currency)}}

No Longer Available

Available Soon

{{LoadedProducts[53009].Name}}
{{::LoadedProducts[53009].Name}}
{{::LoadedProducts[53009].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[53009].SalePrice | currency)}}

No Longer Available

Available Soon

{{LoadedProducts[51370].Name}}
{{::LoadedProducts[51370].Name}}
{{::LoadedProducts[51370].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[51370].SalePrice | currency)}}

No Longer Available

Available Soon

{{LoadedProducts[43651].Name}}
{{::LoadedProducts[43651].Name}}
{{::LoadedProducts[43651].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[43651].SalePrice | currency)}}

No Longer Available

Available Soon

{{LoadedProducts[30870].Name}}
{{::LoadedProducts[30870].Name}}
{{::LoadedProducts[30870].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[30870].SalePrice | currency)}}

No Longer Available

Available Soon

{{LoadedProducts[52241].Name}}
{{::LoadedProducts[52241].Name}}
{{::LoadedProducts[52241].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[52241].SalePrice | currency)}}

No Longer Available

Available Soon

{{LoadedProducts[52257].Name}}
{{::LoadedProducts[52257].Name}}
{{::LoadedProducts[52257].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[52257].SalePrice | currency)}}

No Longer Available

Available Soon

{{LoadedProducts[48851].Name}}
{{::LoadedProducts[48851].Name}}
{{::LoadedProducts[48851].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[48851].SalePrice | currency)}}

No Longer Available

Available Soon

{{LoadedProducts[52265].Name}}
{{::LoadedProducts[52265].Name}}
{{::LoadedProducts[52265].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[52265].SalePrice | currency)}}

No Longer Available

Available Soon

Pasidalinkite su savo draugais

Kiti straipsniai

{{::article.Title}}
{{::article.Title}}

{{UI.LoadingMessage}}
[View|Representative_Attach_Not_Available]