Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos bet kada galite atšaukti savo naršyklės nustatymuose. Naudodamiesi mūsų tinklalapiu, sutinkate su slapukų naudojimu. Sužinoti daugiau
Sutinku
Uždaryti
Pasikeitė AVON katalogas, bet prekių krepšelis nepasikeitė
Jūs pakeitėte kampaniją ir prekių krepšelis buvo atnaujintas.

Sužavėk visus savo grožiu! 6 patarimai skubančioms

Sulaukei pranešimo apie skubotą draugų apsilankymą, tačiau atrodai lyg ką tik išlipusi iš lovos? O gal vėluoji į susitikimą ar pasimatymą? Ką tik sužinojai, kad po poros valandų vyksiantis susitikimas kavinėje perkeltas į prašmatnų restoraną? Jeigu turi mažai laiko, tačiau sieki atrodyti pritrenkiančiai, pasinaudok šiais patarimais ir nelik nepastebėta!

 

Atgaivink savo plaukus

Tavo plaukai – prigludę ir beformiai? Jeigu neturi laiko jų plovimui ir šukuosenos formavimui, naudok sausąjį plaukų šampūną. Jis suteiks plaukams purumo ir atgaivins juos akimirksniu. Tuomet užfiksuok šukuoseną plaukų laku. Jeigu turi nepaklusnius plaukus, pabandyk suvaldyti juos tiesinamuoju purškikliu. Iš viso sugaiši ne ilgiau nei 3 minutes, tačiau per šį trumpą laiką tavo plaukai gali pasikeisti ir atrodyti stulbinamai!

 

Pabrėžk akis

Pirmasis žvilgsnis dažniausiai nukrypsta į žmogaus akis, tad šis žingsnis ypatingai svarbus, jeigu planuoji susipažinti su naujais žmonėmis. Jeigu jau padengei blakstienas tušu, suteik makiažui dramatiškumo, padengdama vokus tarpusavyje derančių atspalvių šešėliais. Siekdama greitai sukurti padūmavusio žvilgsnio efektą, naudok akių kontūro pieštuką su kempinėle, o jeigu sieki gaivaus makiažo efekto, apatinę akių vokų dalį ir vidinius akių kampučius padenk šviesesnio atspalvio vokų šešėliais.

 

Pašviesink veido odą 

Jeigu labai skubi ir neturi laiko kruopščiam makiažui, naudok spindesio suteikiančius pudros rutuliukus, kurie pašviesins tavo veido odą ir suteiks makiažui gaivumo įspūdį. Veido odos trūkumus greitai paslėpk maskuokliu ir užfiksuok makiažą matinį atspalvį suteikiančia pudra. Jeigu nori dar labiau pagyvinti makiažą, skaistalais suteik skruostams žvalaus rausvumo.

 

Paryškink lūpas 

Lūpų blizgis, suteikiantis subtilų atspalvį, idealiai tinka greitam ir tvarkingam lūpų padengimui. Jeigu ruošiesi svarbiam renginiui didelėje erdvėje, patartina lūpas paryškinti dar labiau. Tam naudok patikimus sodrios spalvos lūpų dažus. Nemėgsti ryškių klasikinių lūpų dažų? Tuomet rinkis spalvinį lūpų balzamą ar lūpų blizgį.

 

Manikiūras per kelias minutes!

Jeigu labai skubi, tačiau nesi greito manikiūro ekspertė, pasirink subtilią nagų lako spalvą. Pasteliniai ir šviesiai rožiniai atspalviai atlaidūs toms, kurios skuba, mat jais padengiant nagą padaromos klaidos yra sunkiau matomos. Vis dėlto, jeigu nori jas ištaisyti, naudok korekcinį nagų lako pieštuką. Ruošdamasi dideliam renginiui, užliek nagus trimatį efektą kuriančiu nagų laku ir akcentuok manikiūrą, pabaigoje užtepdama vieną sluoksnį smėlio ar nėrinių efektą suteikiančiu nagų laku.

 

Paskutinis akcentas – kvepalai!

Nuostabus ir vylingas aromatas – paskutinis stiliaus akcentas, kuris lydės tave visa vakarą.

 

Patarimas: jeigu tą dieną jau kvėpinaisi, prieš naudodama kitus kvepalus pašalink esamo aromato likučius. Tai padaryti nesudėtinga – drėgnu rankšluosčiu perbrauk per tas vietas, kuriose purškei kvepalus.

Jeigu sieki paprasčiausiai atsigaivinti ir pasisemti energijos, rinkis citrusinių vaisių, jūros ir gėlių aromatus, pavyzdžiui, „Perceive Dew“. Ruošdamasi skubiam susitikimui, kurio metu nori jaustis pasitikinti savimi, rinkis stipresnius aromatus, pavyzdžiui, „Rare Pearls“ ar „Little Black Dress“. Taip pat nesuklysi į rankinę įsimesdama mėgstamo aromato mini kvapųjį purškiklį ar rutulinį kvapųjį pieštuką.

{{LoadedProducts[productId].Name}}
{{::LoadedProducts[productId].Name}}
{{::LoadedProducts[productId].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[productId].SalePrice | currency)}}

No Longer Available

Available Soon

{{LoadedProducts[43663].Name}}
{{::LoadedProducts[43663].Name}}
{{::LoadedProducts[43663].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[43663].SalePrice | currency)}}

No Longer Available

Available Soon

{{LoadedProducts[30883].Name}}
{{::LoadedProducts[30883].Name}}
{{::LoadedProducts[30883].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[30883].SalePrice | currency)}}

No Longer Available

Available Soon

{{LoadedProducts[34540].Name}}
{{::LoadedProducts[34540].Name}}
{{::LoadedProducts[34540].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[34540].SalePrice | currency)}}

No Longer Available

Available Soon

{{LoadedProducts[20170].Name}}
{{::LoadedProducts[20170].Name}}
{{::LoadedProducts[20170].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[20170].SalePrice | currency)}}

No Longer Available

Available Soon

{{LoadedProducts[45079].Name}}
{{::LoadedProducts[45079].Name}}
{{::LoadedProducts[45079].MarketingLabel1}}
NEW

{{::(LoadedProducts[45079].SalePrice | currency)}}

No Longer Available

Available Soon

Pasidalinkite su savo draugais

Kiti straipsniai

{{::article.Title}}
{{::article.Title}}

{{UI.LoadingMessage}}
[View|Representative_Attach_Not_Available]