Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos bet kada galite atšaukti savo naršyklės nustatymuose. Naudodamiesi mūsų tinklalapiu, sutinkate su slapukų naudojimu. Sužinoti daugiau
Sutinku
Uždaryti
Pasikeitė AVON katalogas, bet prekių krepšelis nepasikeitė
Jūs pakeitėte kampaniją ir prekių krepšelis buvo atnaujintas.

 

DIDŽIUOJAMĖS BŪDAMI KOMPANIJA, KURI NEATLIEKA BANDYMŲ SU GYVŪNAIS VISAME PASAULYJE

Pirmoji tarptautinė kosmetikos kompanija*, nutraukusi bandymus su gyvūnais visame pasaulyje**

* Remiantis grožio ir kosmetikos kompanijų dešimtuku „Euromonitor International“ (2019 m. balandis)

** Pagal paskelbtą gyvūnų gerovės ir bandymų su gyvūnais politiką (2019 m. lapkritis)

AVON pasaulinis judėjimas prieš bandymus su gyvūnais

AVON nutraukė visus įstatymų reikalaujamus bandymus su gyvūnais ir tapo pirmoji grožio ir kosmetikos kompanija*, kurios visų prekių ženklų gaminių ir ingredientų išbandyti su gyvūnais.

Pagarba gyvūnų gerovei visada buvo AVON filosofija, todėl prieš 30 metų buvome pirmoji kompanija, uždraudusi bandymus su gyvūnais. Nuo to laiko atsakingai ieškojome kitų inovatyvių alternatyvų bandymams ir bendradarbiavome su „In Vitro Sciences“ ir „Humane Society International“ organizacijomis, taip siekdami pasaulinio pripažinimo.

AVON žengė reikšmingą žingsnį, kad sustabdytų bandymus su gyvūnais Kinijoje: prekyboje nebeliko gaminių, kuriuos Kinijos įstatymai reikalauja išbandyti su gyvūnais, tobulinami gaminiai, kuriami nauji sprendimai jų kokybės ir saugumo patikrinimui bei ieškomi nauji prekybos tinklai.

Kaip AVON įsitikina savo gaminių kokybe be bandymų su gyvūnais?

Klientų saugumas - mūsų prioritetas, todėl savo gaminių kokybę vertiname pagal jau turimą informaciją duomenų bazėse, naudodami kompiuterinius modelius, in vitro tyrimus.

Kaip AVON dar prisideda prie mūsų planetos gerovės?

Be to, kad nebeatliekame savo visų prekės ženklų kosmetikos bandymų su gyvūnais, į gaminių sudėtį stengiamės įdėti kuo daugiau augalinių, natūralių ir sintetinių ingredientų, kurie nedarytų žalos mūsų brangiajai planetai ir jos ištekliams.
Neseniai pristatytą „Distillery“ liniją sudaro veganiška kosmetika, pagaminta iš tyrų koncentruotų formulių ir aplinkai draugiškomis pakuotėmis.

Kaip AVON pavyko sustabdyti bandymus su gyvūnais Kinijoje?

Mes pakeitėme kai kuriuos gaminius ir ingredientus, todėl jų nebereikia išbandyti su gyvūnais.

Kodėl AVON anksčiau nesustojo pardavinėti gaminių Kinijoje?

Jau 30 metų buvome įsipareigoję nutraukti bandymus su gyvūnais, tačiau mums buvo svarbūs ir vartotojų poreikiai Kinijoje, ten savo verslą kuriančių grožio konsultančių palaikymas.

Kodėl ant AVON gaminių nėra „draugiška gyvūnams“ logotipo?

Inicijuodami teigiamus pokyčius, 30 metų dirbome su organizacijomis „In Vitro Science“ , „FRAME“ ir „Humane Society International“. Labai didžiuojamės, kad galime pateikti jų logotipus savo medžiagoje ir palaikome jų svarbų darbą. Dabar, kai baigėme savo prekės ženklų bandymus su gyvūnais visame pasaulyje, ir toliau sieksime būti pripažinta „draugiška gyvūnams“ kosmetika.

Kas toliau?

Per pastaruosius 30 metų mes buvome įsipareigoję nutraukti kosmetikos bandymus su gyvūnais ir dirbome su mokslinių tyrimų organizacijomis dėl alternatvių bandymų be gyvūnų aukų. Mes tęsime šį žygdarbį ir toliau bendradarbiausime su partneriais siekdami prasmingų pokyčių visame pasaulyje.

{{UI.LoadingMessage}}
[View|Representative_Attach_Not_Available]