Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kuriuos bet kada galite atšaukti savo naršyklės nustatymuose. Naudodamiesi mūsų tinklalapiu, sutinkate su slapukų naudojimu. Sužinoti daugiau
Sutinku
Uždaryti
Pasikeitė AVON katalogas, bet prekių krepšelis nepasikeitė
Jūs pakeitėte kampaniją ir prekių krepšelis buvo atnaujintas.

 

Jokie gaminiai, parduodami Lietuvoje, nėra išbandyti su gyvūnais. Norėdami įsitikinti mūsų gaminių ir ingredientų saugumu, mes neatliekame jokių bandymų su gyvūnais ir prieš 30 metų buvome pirmoji kosmetikos kompanija, uždraudusi tai.

Deja, bet Kinijoje, kuriai mes parduodame savo gaminius, įstatymai reikalauja tikrinti tam tikras sudedamąsias kosmetikos gaminių dalis, pvz. esančias kremuose nuo saulės, dezodorantuose ir kituose gaminiuose – tokiais atvejais tai reiškia bandymus su gyvūnais. Bandymai atliekami Kinijos Liaudies Respublikos maisto ir vaistų administracijos kontroliuojamose laboratorijose. „Avon“ griežtai pasisako prieš, nepalaiko Kinijos reikalavimo išbandyti kosmetiką su gyvūnais ir yra įsipareigojusi padėti sustabdyti tokią grožio gaminių bandymų praktiką. Palaikome alternatyvius bandymų tipus ir bendradarbiaujame su mokslinių tyrimų organizacijomis, kurdami naujus sprendimus saugiam produktų bandymui be gyvūnų aukų. Taip pat bendradarbiaujame su grožio pramonės asociacijomis, skatindami valdžią taikyti metodus, kurie nereikalauja bandymų su gyvūnais bei panaikinti tokius įstatymus visam laikui.

{{UI.LoadingMessage}}
[View|Representative_Attach_Not_Available]